bobby reidas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bobby reidas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bobby reidas“.

„Premier“ lygos klubai draugiškose rungtynėse mušė po šešis įvarčius

Pirmadienį draugiškas rungtynes sužaidė du Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai – diviziono senbuvis Londono „Crystal Palace“ ir po ilgos pertraukos grįžtantis „Cardiff City“. Abi komandos varžovams atseikėjo po šešis įvarčius. „Crystal Palace“ svečiuose 6:1 (4:1) sutriuškino Švedijos antrojo diviziono „Halmstad“. Šeimininkams 17-ąją minutę įvartį pelnė Pontusas Silfweras. Svečių gretose dukart pasižymėjo Patrickas van Aanholtas (38, 40 minutėmis), po sykį – Christianas Benteke (13 min.
2018-07-16

„Premier“ lygos lyderiai išnešė sveiką kailį prieš antrojo diviziono klubą

„Manchester City“ futbolininkai laimėjo pirmąsias Anglijos lygos taurės pusfinalio rungtynes. Šalies čempionato lyderiai namie 2:1 (0:1) palaužė antrojo diviziono „Bristol City“. Svečiai akivaizdžius mačo favoritus pribloškė įvarčiu „į rūbinę“. 44-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Bobby Reidas. „Manchester City“ rezultatą pavyko išlyginti 55-ąją minutę, kai po Raheemo Sterlingo perdavimo įmušė Kevinas De Bruyne. Šeimininkams pergalę išplėšė Sergio Aguero įvartis.