bmw i8

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bmw i8“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bmw i8“.

BMW nutraukia hibridinio „BMW i8“ modelio gamybą

BMW jau kurį laiką ruošėsi padaryti tai, kas buvo neišvengiama – nutraukti hibridinę pavarą turinčio „BMW i8“ gamybą ir vietoje jo palikti tuščią vietą. Nors apie „BMW i8“ gamybos nutraukimą girdėjome ne vieną kartą, tačiau šią savaitę tai tapo realybe. Paskutinis „BMW i8“ egzempliorius nuriedėjo nuo Leipcige esančios gamyklos konvejerio. Paskutiniuoju „BMW i8“ šeimos nariu tapo „Portimao Blue“ spalva nudažytas rodsteris, kuris netrukus bus išsiųstas užsakovui, gyvenančiam Vokietijoje.
2020-06-17

„BMW i8“ nuo šiol – ir rodsterio kėbule

Ateities sportinis automobilis dabar turi du kėbulo tipus: gruodžio pirmoje pusėje vykstančioje Los Andželo automobilių parodoje pristatyti naujieji „BMW i8 Roadster“ ir „BMW i8 Coupe“. Populiariausias pasaulio sportinis hibridinis automobilis gavo naują kėbulo tipą, buvo atnaujintas jo dizainas, o įranga pasipildė naujomis technologijomis. „BMW i8“ nubrėžė kryptį viso pasaulio sportiniams automobiliams ir įrodė, kad puikiai valdomas ir labai greitas modelis gali būti ekologiškas.
2017-12-20

Yra tik vienas būdas išsiaiškinti ar BMW i8 sportinis automobilis

Sportinis, sportiškas - vienas ir tas pats. Tačiau ar neseniai pristatytą BMW i8 hibridą galėtume vadinti sportišku automobiliu? Norint sužinoti atsakymą į šį klausimą, reikia užsiraityti rankoves ir BMW i8 hibridui parodyti lenktynių trasą. Būtent tai ir padarė „Sport Auto“ žurnalistai, kurie kiekvieną automobilį išbando ne tik bendro naudojimo keliuose, bet ir lenktynių trasose. Šį kartą BMW i8 buvo nuvežtas į labai greitą ir įgūdžių reikalaujančią Hokenheimo lenktynių trasą.
2014-09-19

Drago lenktynės tarp BMW i8 ir Porsche 911 Carrera S

Nors abudu automobiliai yra labai, labai skirtingi, bet jie stengiasi suvilioti panašių pomėgių pirkėjus. Tiek BMW i8, tiek Porsche 911 pirkėjai juos naudoja kiekvieną dieną. Skirtumas tas, kad BMW i8 stengiasi sumažinti jūsų išlaidas kurui, tuo tarpu Porsche 911 apie tai kalbėti nenorėtų.
2014-09-04

Taip riaumos ateities superautomobiliai

„BMW i8“ – vienas iš inovatyviausių šių dienų automobilių. Jame tarpusavyje puikiausiai dera ir sportiškumas, ir žaliosios technologijos.
2014-03-25

Ateitis šiandien: „BMW i8“ kūrėjų pasakojimas apie savo stebuklą

„BMW i8“ – vienas iš inovatyviausių šių dienų automobilių. Jame tarpusavyje puikiausiai dera ir sportiškumas, ir žaliosios technologijos. Ir tai yra ne kokia nors tolimos ateities vizija, o normaliausiai veikiantis šių dienų automobilis. Galinėje automobilio dalyje bus įrengtas trijų cilindrų benzininis motoras, kurio galia siekia 164 kW. Automobilio priekyje stovi 96 kW elektros variklis. Bendras abiejų jėgainių sukimo momentas siekia visai solidžius 570 Nm.
2014-01-06

Frankfurtas: naujų vėjų šauklys „BMW i8“

Vokiečiai Frankfurto parodoje visuomet stengėsi pasirodyti. Juk tai Vokietijos gamintojų gimtinėje vykstanti viena ryškiausių pasaulio automobilių parodų. Tad „BMW i8“ debiutui ši vieta puikiai tinka.
2013-09-11

Pasirodė pirmos jau serijinio „BMW i8“ nuotraukos

Oficiali hibridinio automobilio „BMW i8“ premjera įvyks rugsėjo 10 dieną. Tačiau internete jau dabar pasirodė pirmos serijinio „BMW i8“ fotografijos.
2013-09-04

Bavarai intensyviai bando savo hibridinį kupe

„BMW“ vis dar bando priešserijinį hibridinį automobilį „i8“. Automobilių naujienas medžiojantys fotografai apgaulingais ornamentais išdažytą automobilį šį gruodį vėl užfiksavo Ivalo automobilių bandymų poligone.
2012-12-12

Bavarai pristatė „i8 Spyder Concept“

„BMW“ oficialiai pristatė koncepcinį automobilį „i8 Spyder Concept“. Tiesa, ši premjera tėra virtuali – „gyvą“ automobilį vokiečiai parodyti turėtų jau tuoj pat, Pekino automobilių parodoje. Tiesa, oficialiai debiuto datos bavarai dar nepatvirtina. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad vokiečių kompanijos inžinieriai paprasčiausiai atsikratė stogo, tačiau taip nėra. „i8 Spyder Concept“ gana stipriai skiriasi nuo „i8“ – visų pirma čia trumpesnė bazė, todėl salone čia liko tik dvi vietos.
2012-04-02
REKLAMA
REKLAMA

Pavasario vėjai „BMW i8“ nupūs stogą

Balandžio mėnesį duris atversiančioje Pekino automobilių parodoje bavarai visų automobilių gamintojų svajonių rinkos potencialius pirkėjus gundys dar viena variacija koncepcinio hibridinio automobilio „BMW i8“ tema – dabar „BMW“ parodys atvirą šio inovatyvaus automobilio versiją. Teigiama, kad atvirame automobilyje liks liks salono formulė 2+2. Tiesa, šiuo metu „BMW“ specialistai dar neišsiduodą, kokio tipo bus atviro „i8“ sulankstomo stogo konstrukcija.
2012-03-16

„BMW“ bando gamybai paruoštą „i8“ prototipą

„BMW“ jau bando priešserijinį hibridinį automobilį „i8“. Automobilių naujienas medžiojantys fotografai dar apgaulingais ornamentais išdažytą automobilį užfiksavo Ivalo automobilių bandymų poligone prie Poliarinio rato. Tuo tarpu virtualios bavarų automobilių bendruomenės atstovai iš „Bimmerpost“ savo tinklalapyje paskelbė ir pusiau oficialią informaciją apie būsimą automobilį.
2012-02-10

BMW kuria lazerinius automobilių žibintus

BMW, teigdama, kad lazerio šviesa yra kitas logiškas žingsnis po to, kai automobilių žibintams plačiai pradėta naudoti šviesos diodų (LED) technologija, paskelbė pradėjusi kurti lazerinius automobilių žibintus. Pirmiausia tokie žibintai bus panaudoti BMW i8 koncepciniame modelyje, o vėliau turėtų atsirasti ir BMW 6 serijos automobiliuose.
2011-09-09

Bavarai automobilininkus jau pradeda ruošti inovacijoms

„BMW“ pardavimų specialistai susirūpino savo potencialių klientų paruošimu dideliems pokyčiams. Nors iki „BMW i8“ debiuto liko dar labai daug laiko, reklaminiame filmuke bavarai pristato savo inovacijas. Reklaminiame filmuke matomas „BMW Vision EfficientDyanmics", kuris gali evoliucionuoti į “BMW i8“. Pavadinimas pavadinimu, tačiau pat „BMW i8“, ar dar kaip jis bus pavadintas,  bus efektingas. Automobilyje bendrai dirbs trys motorai.
2011-06-03

Hibridinis bavarų superautomobilis gali būti pavadintas „BMW i8“

Tikėtina, kad pradėjęs riedėti nuo konvejerio hibridinis „BMW Vision EfficientDynamics" gaus pavadinimą „BMW i8“. Neperseniausiai „BMW“ užregistravo automobilių modelių prekinius ženklus „i1“, „i2“, „i3“, „i4“, „i5“, „i6“, „i7“, „i8“ ir „i9“. Tiesa, dėl pavadinimo „BMW i8“ dar nėra galutinai nutarta. Bavarai dabar tiria savo potencialių pirkėjų pageidavimus ir nuomones.
2010-12-29
Į viršų