blestiaščeje

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „blestiaščeje“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „blestiaščeje“.

Paskutinės Friske gyvenimo akimirkos: atskleista priežastis paskatinusi ligą ir vyro nauja mylimoji

Prabėgo penkeri metai nuo garsios Rusijos atlikėjos Žanos Friske mirties. 41-erių moters gyvybę pasiglemžė smegenų vėžys. Moteris išgarsėjo 1996-aisiais. Ji dainavo sparčiai išpopuliarėjusioje grupėje „Blestiaščeje“, vėliau ėmėsi solinės karjeros ir nusifilmavo keliuose kino juostose. Liga pasiglemžusi atlikėjos gyvybę Sunki liga Ž.Friskei buvo diagnozuota netrukus po sūnaus Platono gimimo. 2013-ais aktorės galvoje buvo aptiktas neoperuojamas smegenų auglys.
2020-10-18

Liga pasiglemžė Rusijos žvaigždę Žaną Friskę

Sulaukusi 40 metų, kelis metus kovojusi su sunkia onkologine liga, mirė Rusijos dainininkė ir aktorė Žana Friskė, informaciją „RIA Novosti“ patvirtino jos tėvas. 2013-ais aktorės galvoje buvo aptiktas neoperuojamas smegenų auglys. Gelbėti moterį buvo suaukoti dešimtys milijonų rublių, tačiau gydymas nedavė vaisių. Šou verslo atstovai ir aktoriai išsakė savo užuojautą socialiniuose tinkluose dėl aktorės ir dainininkės mirties.
2015-06-16
Į viršų