bitcoinai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bitcoinai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bitcoinai“.
REKLAMA
Šaltinis: Shutterstock.com  Šaltinis: Shutterstock.com

Bitkoinas: kainos ateitis ir kitos perspektyvesnės kripto

Prekybininkai į Bitcoin investavo maždaug 67 milijardus JAV dolerių, o tai rodo reikšmingą kaupimo etapą esant dabartiniam kainų lygiui. Visgi, keletas metrikų rodo, kad Bitcoin gali ne tik išsilaikyti, bet ir potencialiai inicijuoti kitą kilimo trajektoriją - kas laukia populiariausios pasaulio kriptovaliutos ateityje? Kodėl Bitcoin krenta žemiau 70 000 USD ir kur tai veda? Šiuo metu BTC prekiaujama žemiau 70 000 USD ribos ir, prognozuojama, kad Bitcoin gali kurį laiką išlikti tokiame kainų l...
2024-06-10

Nė neketino pasimokyti iš savo klaidų: vilnietis kvaišalus beatodairiškai užsisakinėjo internetu

Vilniaus miesto apylinkės teismas leido dviems mėnesiams suimti devyniolikmetį vilnietį J. J., šių metų gegužę internetu užsakiusį ir paštu iš užsienio parsisiuntusį kvaišalų. Jaunuolis narkotikų griebėsi vos paleistas iš Lukiškių kalėjimo, kur pateko suimtas 2016 m. lapkritį, kai iš įvairių užsienio valstybių kontrabandos būdu parsisiuntė bent 8 pašto siuntas su labai dideliu kiekiu įvairių rūšių kvaišalų.
Kriminalai 2017-07-27

R.Shilleris: pamirškite „bitcoinus“, štai tikras būdas pinigų revoliucijai

Lietuvių kilmės Jeilio universiteto profesiorius ir Nobelio premijos laureatas Robertas Shilleris šiandien „New York Times“ paskelbtu straipsniu „Stabilios elektroninės valiutos paieškose“ dar kartą įrodo, jog yra vienas stipriausių mūsų laikų ekonomikos mąstytojų, rašo portalas businessinsider.com.
2014-03-05
Į viršų