birutė šakickienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „birutė šakickienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „birutė šakickienė“.

Įspūdingiausių pergalių paradas

Nenumaldomai artėjant Pekino olimpiadai, "Vakaro žinios" skaitytojams primena, kad Lietuva turi kuo didžiuotis ir be dabartinių sporto žvaigždžių. Pateiktame sąraše - visi Lietuvos sportininkai, iškovoję medalius per visą vasaros olimpinių žaidynių istoriją.
2008-07-27

Akademinio irklavimo pasaulio čempionate moterų vienvietė ir vyrų pavienė keturvietė kovos dėl 13-18 vietų

Trečiadienį Italijoje vykstančiame Pasaulio akademinio irklavimo čempionate vyko pusfinaliniai plaukimai, kuriuose rungtyniavo sportininkai kovojantys dėl 13-24 vietų. Šįsyk geriau sekėsi ir moterų vienvietei bei vyrų pavienei keturvietei, kurios savo pusfinalio plaukimuose užėmė antrąsias vietas ir ketvirtadienį kovos dėl 13-18 vietų. Vienvietę irklavusi Birutė Šakickienė trečiajame pusfinalio plaukime 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 48,36 sek. ir tik 4,97 sek.
2003-08-28

2003-08-27

Akademinio irklavimo pasaulio čempionato pusfinalyje - dvi Lietuvos dvivietės

Antradienį (08.26) Italijoje vykstančiame Pasaulio akademinio irklavimo čempionate sėkmingai paguodos plaukimuose rungtyniavo abi vyrų dvivietės. Vyrų porinė dvivietė - Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis - 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 21,96 sek. ir, trečiajame plaukime aplenkusi varžovus iš Slovakijos ir Ukrainos, pateko į pusfinalį. Pusfinalyje varžysis ir vyrų pavienė dvivietė, kurioje irkluoja Giedrius Žadeika bei Einius Petkus.
2003-08-26

Italijoje prasidėjo pasaulio akademinio irklavimo čempionatas

Sekmadienį Italijoje, Milane prasidėjo Pasaulio akademinio irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną varžėsi ir keturios Lietuvos įgulos, tačiau nė vienai į pusfinalį patekti tiesiogiai nepavyko ir teks kovoti paguodos plaukimuose. Arčiausiai pusfinalio buvo vyrų porinė dvivietė. Kęstutis Keblys poroje su Einaru Šiaudvyčiu 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 24,88 sek. ir, tik 0,17 sek. pralaimėjusi Čekijos sportininkams, užėmė antrąją vietą.