bgirl nicka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bgirl nicka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bgirl nicka“.

Bgirl Nickos palaikymui olimpinėse žaidynėse – išskirtinė kolekcija

Vilniuje pristatyta Europos ir pasaulio breiko čempionės Dominikos Banevič–Bgirl Nickos įkvėpta drabužių kolekcija „Be your own hero“ (liet. „Būk sau herojus“). Kolekcija išreiškiamas palaikymas vienai stipriausių planetoje breiko šokėjų, vasarą ginsiančiai šalies vardą olimpinėse žaidynėse. Kolekcijos pristatymo renginys atspindėjo pačios kolekcijos koncepciją – sportas, gatvės kultūra ir daugybė skirtingų meno sričių į bendrą kombinaciją Lietuvoje susijungė pirmąkart.
2024-04-14

Dominika Banevič trečią kartą nugalėjo prestižinėse varžybose Tokijuje

Dominika Banevič – Bgirl Nicka trečią kartą laimėjo „Undisputed Masters“ serijos varžybas, vykusias Tokijuje, Japonijoje. Šį kartą Tokijuje merginų grupėje startavo 39 šokėjos, tarp kurių netrūko breiko žvaigždžių. Nepaisant to, sušokus finalines kovas, garsiausiai skambėjo D. Banevič – Bgirl Nickos vardas. Lietuvos sportininkei nepritrūko nei pasiruošimo, nei sėkmės.
937 2024-03-17

Lietuvos breiko žvaigždė Dominika Banevič prestižiniame turnyre Paryžiuje krito pusfinalyje

Lietuvos breiko žvaigždė Dominika Banevič – Bgirl Nicka šeštadienio vakarą dalyvavo prestižiniame „Red Bull BC One World Final“ finaliniame turnyre Paryžiuje. Pirmoje ketvirtfinalio kovoje lietuvė sušoko puikiai ir ją laimėjo užtikrintai, kai visi komisijos nariai jai atidavė savo balsus. Po to Bgirl Nicka papuolė tiesiai į pusfinalį.
2023-10-21

Į Lietuvą grįžusi pasaulio čempionė Nicka: „Noriu įeiti į įstoriją“

Pirmadienį į Lietuvą sugrįžo vos vakar pasaulio čempione tapusi šalies breiko žvaigždė Dominika Banevič – Bgirl Nicka. Belgijos Leveno mieste vykusiame pasaulio čempionate lietuvė iškovojo ne tik pirmąją vietą, tačiau ir kelialapį į kitais metais vyksiančias Paryžiaus olimpines žaidynes.
2023-09-25

Lietuvos breiko žvaigždė Bgirl Nicka tapo varžybų Portugalijoje nugalėtoja

Paskutinė vasaros diena buvo itin sėkminga mūsų šalies breiko šokėjai Dominikai Banevič – Bgirl Nickai. Portugalijos Porto mieste vykusiose Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) pasaulio reitingo varžybose Bgirl Nicka tapo nugalėtoja, įveikusi 84 varžoves. Šis turnyras Portugalijoje Lietuvos šokėjai nuo pat pradžių klostėsi labai sėkmingai ir didesnių iššūkių nesukėlė nuo atrankinių turų ir pat finalo – visuose etapuose ji aiškiai lyderiavo.
194 2023-09-01

Lietuvos breiko žvaigždė Bgirl Nicka Slovakijoje nugalėjo 160 varžovių ir tapo turnyro nugalėtoja

Dominika Banevič – Bgirl Nicka šeštadienio vakarą, aplenkusi 160 varžovių, tapo „Outbreak Europe“ serijos turnyro „The Legits Blast“ nugalėtoja. Slovakijoje vykusios breiko varžybos kasmet sutraukia itin daug dalyvių ir laikomos prestižiniu renginiu – šiemet „Outbreak Europe” šventė dvidešimties metų sukaktį. D. Banevič – Bgirl Nicka (Vilniaus „Ratuto”) po atrankos turų įsitvirtino 1-ojoje vietoje.
699 2023-07-30

Prancūzijoje – stulbinantis breiko šokėjos Bgirl Nickos pasirodymas

Ketvirtadienį Prancūzijos Monpeljė mieste įvykusiose Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Breaking for Gold“ serijos pasaulio taurės varžybose ir vėl planetos breiko elitą sužavėjo penkiolikametė iš Lietuvos. Dominika Banevič – Bgirl Nicka iškovojo sidabro medalį, tačiau šis pasaulio taurės etapo rezultatas pačią sportininkę nudžiugino gal net labiau ne vos prieš dvi savaitės iškovotas Europos čempionės titulas.
77
2023-05-19

Lietuvos breiko žvaigždė Bgirl Nicka – Europos čempionė

Sekmadienio vakare – dar viena žinutė iš Lietuvos šokėjų: aistra šokiui ir tikėjimas savimi nugali viskas kliūtis! Penkiolikos metų Dominika Banevič – Bgirl Nicka tapo 2023 m. Europos breiko čempione suaugusiųjų merginų grupėje. Sekmadienio vakarą Almerijos mieste Ispanijoje baigėsi dvi dienas trukęs Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) surengtas 2023 m. Europos breiko čempionatas. Suaugusių merginų grupėje tarp 73 dalyvių triumfavo Lietuvos šokėja Bgirl Nicka.