beta media

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beta media“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beta media“.

„Beta Media“ pernai patyrė 1,9 mln. eurų nuostolį, jos įmonės dirbo pelningai

Bankrotą inicijavusi apsipirkimų internetu platformas „beta.lt“ ir „grupinis.lt“ valdanti bendrovė „Beta Media“ pernai patyrė 1,9 mln. eurų grynojo nuostolio. 2022 metais ji uždirbo 232,4 tūkst. eurų grynojo pelno. Tuo metu „Beta Media“ valdomos įmonės „Beta dovana“ (buvusi – „Adora dovana“) ir „Beta travel“ pernai dirbo pelningai, rodo Registrų centrui pateiktos įmonių ataskaitos. Pernai 4,3 karto iki 3,6 mln. eurų (840 tūkst. eurų) išaugo įmonės mokėtinos sumos bei kiti įsipareigojimai.
2024-07-03

„Beta Media“ ir „Beta Dovana“ prašo teismo iškelti bankroto bylas

Apsipirkimų internetu platformas „beta.lt“ ir „grupinis.lt“ valdanti bendrovė „Beta Media“ ir jos kontroliuojama „Beta Dovana“ inicijuoja bankroto procesą. Vilniaus apygardos teismo pirmininko padėjėja Lina Nemeikaitė BNS pranešė, kad teismas antradienį gavo pareiškimus dėl bankroto bylų iškėlimo bendrovėms „Beta Media“ ir „Beta Dovana“. „Beta Media“ dar birželio pradžioje paskelbė inicijuojanti bankrotą.
2024-06-25

Nuo sušių rinkinio už 20 eurų iki brangių kelionių – gyventojai liko be nieko: įspėja, ką daryti

Nuo kelionių į Turkiją iki sporto klubo abonementų ar poilsio sanatorijose. Nors kai kurioms paslaugoms gyventojai išleido tūkstančius eurų, staiga liko be nieko – bankrotą paskelbusi įmonė pinigų negrąžina, o daugelį paslaugų atsisakoma suteikti. Bankrutuojančios įmonės vadovas taip pat pateikė prašymą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (VVTAT). Tuo metu advokatas paaiškino, kokių veiksmų šiuo metu geriausia griebtis gyventojams.
2024-06-14

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamo bendrovės „Beta Media“ sukčiavimo

Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl, įtariama, interneto svetainių beta.lt ir grupinis.lt valdytojos UAB „Beta Media“ sukčiavimo. Kaip praneša prokuratūra, pradėtas išnagrinėjus ir įvertinus Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pateiktą medžiagą. Tarnybos duomenimis, nuo praėjusios savaitės pabaigos sulaukta vartotojų skundų, kad jie negali pasinaudoti interneto svetainėse „beta.lt“ ir „grupinis.lt“ pirktais paslaugų kuponais.
Kriminalai 2024-06-13

Teisėsauga kol kas nekomentuoja, ar tirs galimą „Beta Media“ sukčiavimą

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) trečiadienį kreipėsi į teisėsaugą prašydama ištirti apie bankrotą paskelbusios apsipirkimo svetainių beta.lt ir grupinis.lt valdytojos „Beta Media“ galimą  sukčiavimą. Kai kurių teisėsaugos institucijų atstovai patvirtino gavę prašymą, tačiau kol kas negalėjo pasakyti, ar pradės tyrimus.
2024-06-12

Veiklą stabdo ir „Beta Travel“, pakeitusi ženklą į „Mongo“

Apie planus inicijuoti bankrotą pranešusios bendrovės „Beta Media“ valdoma kelionių agentūra „Beta travel“ laikinai sustabdė veiklą. Įmonė šiomis dienomis pakeitė prekės ženklą į „Mongo“.  Dar pirmadienį „Beta travel“ direktorius Donatas Remeika BNS teigė, jog veiklą ketina tęsti, tačiau antradienį įmonės svetainė tapo nepasiekiama.  „Sustabdėme tolesnių rezervacijų procesą, kol neaiški yra padėtis.
2024-06-11

Vartotojų skundų gavusi tarnyba teisėsaugos prašys tirti galimą „Beta Media“ sukčiavimą

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) nuo praėjusio penktadienio gavo apie 200 vartotojų skundų, kad jie negali pasinaudoti per interneto svetaines beta.lt ir grupinis.lt pirktais įvairių paslaugų kuponais. Juos pardavė apie planus inicijuoti bankrotą pranešusi bendrovė „Beta Media“.   Tarnyba pranešė, kad ji kreipsis į teisėsaugą dėl galimo „Beta Media“ sukčiavimo, BNS antradienį teigė tarnybos atstovė Dalia Malinauskienė.
2024-06-11

„Beta Media“: inicijuoti bankrotą privertė konkurencija, nuolaidos, geopolitinė padėtis

Bankrotą inicijuojančios apsipirkimų internetu platformas beta.lt ir grupinis.lt valdančios bendrovės „Beta Media“ finansinius sunkumus lėmė didelė konkurencija rinkoje, augančios nuolaidos pirkėjams bei geopolitinė situacija, sako įmonės vadovas ir vienintelis akcininkas.

Tūkstantinės baudos masinio apsipirkimo portalams

Internetinius apsipirkimų portalus beta.lt ir grupinis.lt. valdanti bendrovė „Beta Media“ už vartotojų klaidinimą turės sumokėti 4 tūkst. eurų baudą.  Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) tyrimą pradėjo gavusi vartotojo skundą, kad grupinis.lt pardavinėtų kelionių į Turkiją ir Rodo salą kaina siekė 239 eurus, tačiau buvo privaloma papildomai įsigyti penkių ekskursijų paketą už 150 eurų. Kiti vartotojai teigė, kad perkant keliones, padidėjo jų kainos, pranešė tarnyba.
Į viršų