beta

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beta“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beta“.

Veiklą stabdo ir „Beta Travel“, pakeitusi ženklą į „Mongo“

Apie planus inicijuoti bankrotą pranešusios bendrovės „Beta Media“ valdoma kelionių agentūra „Beta travel“ laikinai sustabdė veiklą. Įmonė šiomis dienomis pakeitė prekės ženklą į „Mongo“.  Dar pirmadienį „Beta travel“ direktorius Donatas Remeika BNS teigė, jog veiklą ketina tęsti, tačiau antradienį įmonės svetainė tapo nepasiekiama.  „Sustabdėme tolesnių rezervacijų procesą, kol neaiški yra padėtis.
2024-06-11

Svarbu turintiems „Beta“ kuponus: įmonė skelbia bankrotą

Apsipirkimų internetu platformas beta.lt ir grupinis.lt valdanti bendrovė „Beta Media“ penktadienį paskelbė apie bankrotą. Įmonė klientams išsiuntė elektroninį laišką, kad „oficialiai skelbia bankrotą“. Oficialūs Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybos duomenys rodo, kad „Beta Media“ dar nėra paskirtas nemokumo administratorius. Penktadienį vakare interneto svetainės beta.lt ir grupinis.lt neveikė.
2024-06-08

„AstraZeneca“ pradeda pakoreguotos vakcinos nuo „Beta“ atmainos bandymus

Vaistų kompanija „AstraZeneca“ ir Oksfordo universitetas sekmadienį pranešė pradėję naujus modifikuotos vakcinos nuo koronaviruso „Beta“ atmainos bandymus. Kaip žinoma, „Beta“ atmaina pirmą kartą buvo užfiksuota Pietų Afrikoje. Naujuose bandymuose dalyvaus apie 2250 žmonių iš Didžiosios Britanijos, Pietų Afrikos, Brazilijos ir Lenkijos.
2021-06-27

JAV talžo audra „Beta“: vėjo greitis siekia net 64 km/h

Atogrąžų audrai „Beta“ pasiekus sausumą, jos keliamos bangos ir nešami krituliai antradienį sukėlė dar daugiau potvynių Teksaso pakrantėje, keliančių grėsmę per šį uraganų sezoną jau nukentėjusioms vietovėms. Vėlų pirmadienio vakarą audra pasiekė sausumą į šiaurę nuo Port Okonoro Teksase. Ankstų antradienio rytą „Beta“ buvo maždaug už 56 km į šiaurės vakarus nuo miesto, jos nešamo vėjo greitis siekė 64 km per val.
2020-09-22
REKLAMA
Renovuotas daugiabutis Vilniuje  Renovuotas daugiabutis Vilniuje

Dzūkija – daugiabučių renovacijos Lietuvoje lyderė

Dzūkija, apimanti pietrytines Lietuvos teritorijas, dažniausiai asocijuojasi su srauniomis upėmis ir dideliais miško masyvais, kuriuose gausu uogų ir grybų. Visgi, Lietuvos renovacijos žemėlapis leidžia matyti, kad Dzūkijos regionas pasižymi ir kitu aspektu – sparčiausiais senų daugiabučių renovacijos tempais visoje šalyje.
2020-09-14
REKLAMA
Daugiabučių renovacija Lietuvoje: vidutinė investicinių projektų vertė siekia 335 tūkst. Eur  Daugiabučių renovacija Lietuvoje: vidutinė investicinių projektų vertė siekia 335 tūkst. Eur

Daugiabučių renovacija Lietuvoje: vidutinė investicinių projektų vertė siekia 335 tūkst. Eur

Nuosekliai augant atnaujinamų daugiabučių skaičiui, daugelį gyventojų pirmiausia domina renovacijos kaina, o vėliau pasiekti energijos sąnaudų sutaupymai ir kiti aspektai. Investicinio renovacijos plano vertė didžiąja dalimi priklauso nuo renovuotino pastato būklės, kuri savo ruožtu lemia konkrečių renovacijos priemonių pasirinkimą, todėl iš pirmo žvilgsnio panašių daugiabučių modernizacijos kaštai gali ženkliai skirtis.
2020-09-08
REKLAMA
Išrinkti „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojai  Išrinkti „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojai

Išrinkti „Metų renovacijos projekto“ nugalėtojai

Kovo mėnesį trukęs Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) organizuotas konkursas „Metų renovacijos projektas 2020“ supažindino su 2018-2019 m. renovuotų daugiabučių istorijomis bei, įvertinus visuomenės balsus, pristatė laimėtojus.
2020-04-09
REKLAMA
BETA informuoja: šalyje bus atnaujinti dar 450 daugiabučių  BETA informuoja: šalyje bus atnaujinti dar 450 daugiabučių

BETA informuoja: šalyje bus atnaujinti dar 450 daugiabučių

Baigusi vertinti 2019 m. rugpjūčio mėn. skelbto Aplinkos ministerijos paskelbto kvietimo daugiabučiams modernizuoti gautas paraiškas iš Lietuvos gyventojų, Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) dalinasi šio kvietimo statistika bei tendencijomis. Iš 480 gautų paraiškų, po vertinimo, tinkamomis buvo pripažintos 457. Informuojama, kad bendra jų įgyvendinimo investicijų suma sieks kiek daugiau nei 200 mln. eurų.
2020-03-27

Renovacija sukiršino kaimynus: statybose dirbantis vyras įspėja apie išpūstas kainas

Planuojama arba jau vykdoma daugiabučio renovacija atneša ne tik teigiamus pokyčius, bet ir nemažai sumaišties į ramią ir jau nusistovėjusią namo gyventojų kasdienybę. Ką daryti, jeigu kyla įtarimų, kad bendrijos pirmininkė ar statybininkai gudrauja ir bando pasipelnyti gyventojų sąskaita? Štai į tv3.lt portalą kreipėsi vilnietis Kęstutis, kurio name netrukus ketinama atlikti renovaciją. Jos nauda vyras nei kiek neabejoja. Jis pats jau keliasdešimt metų dirba statybų srityje.
2020-01-08
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Gera pradžia – pusė darbo: kaip inicijuoti daugiabučio atnaujinimą?  Gera pradžia – pusė darbo: kaip inicijuoti daugiabučio atnaujinimą?

Gera pradžia – pusė darbo: kaip inicijuoti daugiabučio atnaujinimą?

Pirmieji žingsniai įsitraukiant į Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) administruojamą  daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą yra labai svarbūs. Kas gali inicijuoti pastato atnaujinimą, kaip tinkamai sušaukti pirmąjį butų savininkų susirinkimą ir kaip jam pasiruošti – į visus šiuos klausimus atsakymus rasite netrukus. Iniciatorius – savivaldybė  Pirmasis būdas pradėti daugiabučio atnaujinimo procesą yra savivaldybės iniciatyva.
2019-09-19

„Technopolis“ į naują biurų pastatą investuos dešimtis milijonų

Suomijos nekilnojamojo turto investicijų ir valdymo grupė „Technopolis“ į naują biurų pastatą „Nova“ Vilniuje investuoja 51,9 mln. eurų. Jame įsikurs visas SEB grupės paslaugų centras, dabar veikiantis šalia esančiuose dviejuose „Technopolio“ pastatuose. Čia dirbs daugiau nei 1,1 tūkst. darbuotojų.
2018-11-30
REKLAMA
Šilo g. 5, Vilnius  Šilo g. 5, Vilnius

Pasyvų požiūrį į renovaciją pakeitė aktyvus gyventojų įsitraukimas

Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) duomenimis Vilniuje iki šiol yra įgyvendinti 174 renovacijos projektai. Šiuo metu Vilnius pirmauja pagal įgyvendintų projektų skaičių. Vienus iš sėkmingiausių renovacijos rezultatų demonstruoja 375-osios daugiabučių namų savininkų bendrija Vilniuje, kurioje visi daugiabučiai yra renovuoti.
2018-11-14

Sceną užkariauja vaikinų duetas Model Citizens: įvertinkite

Tarptautinis muzikinis projektas Model Citizens – Lietuvoje gyvenančio olando Dennis Steenbergen ir jau ne vienerius metus profesionalioje muzikos scenoje pasirodančio būgnininko Fausto Venckaus kūrybinis duetas. Šiandien vaikinai pristato savo pirmąją lietuvišką dainą „Kaip tu!“. Išjudinantis kūrinys kai kuriems klausytojams gali pasirodyti girdėtas – tai kūrinio, išleisto kartu su Happyendless, lietuviška versija.
2018-04-05

Pokyčiai renovacijoje: prireiks daugiau lėšų, bet atnaujins ne tik daugiabutį

Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) baigė vertinti pagal paskutinį aplinkos ministro kvietimą daugiabučiams atnaujinti (2017 m. spalio mėn.) pateiktas 577 paraiškas iš 50 šalies savivaldybių. Iš paraiškų pastebėta netgi nauja tendencija.  Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta pagrindinės priežasties, kodėl būna atmesta, kad arba nepakankamai parašų daugiabučio gyventojų surinkta, arba netinkamai paruošti projektai.
2018-03-20

Vilniaus Ozo parko sklypų byloje planuojama pasirašyti taikos sutartį

Vilniaus miesto savivaldybė, prokuratūra ir valstybinių sklypų nuomininkai planuoja sudaryti taikos sutartį Ozo parko sklypų byloje. Ja būtų numatoma, kad prokurorai atsisakys savo pretenzijų valstybės sklypų naudotojams, o šie sumokės 1,5 mln. eurų kompensaciją savivaldybei ir taps sklypų nuomininkais. Taikos sutartis būtų sudaroma tarp miesto savivaldybės, Generalinės prokuratūros bei 26 valstybinių sklypų naudotojų.
Aktualijos 2017-06-10

Savo noru į pirmąjį šaukimą

Dviejų jaunesniųjų eilinių Dovydo Sagaičio ir Manto Chabibulino atviras ir nuoširdus pokalbis apie pirmąją patirtį Lietuvos kariuomenėje, Mechanizuotosios pėstininkų brigados (MPB) „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione, Tauragės rajone, Laužo kaime. D. Sagaitis: Po pirmojo privalomosios pradinės karo tarnybos mėnesio mes poilsiaujame Kaune, Laisvės alėjoje. Esame kavinėje, valgome šokoladinius pyragėlius.
Aktualijos 2015-11-28

16 vyriškų tiesų apie moteris

16 Vyriškų Tiesų apie Moteris, kurių Vyrai nemėgsta sakyti Joms į Akis, bet kurias Moterys privalo žinoti: 1.Mes niekados nepaliekame Moterų, su kuriomis mums Gera. Netgi Tas, su kuriomis Gera tik buvo – ne iš karto. 2. Vyrai supranta Moteris du kartus prasčiau, nei norėtų. Bet du kartus geriau, nei Jums atrodo. 3. Dauguma Vyrų moka skalbti. Taip pat lyginti, valyti dulkes ir netgi kažką valgoma pasigaminti.
2013-05-28

Naršyklė „Firefox“ švenčia savo 8-ąjį gimtadienį

Populiarioji kompanijos „Mozilla“ naršyklė „Firefox“ jau švenčia savo aštuntąjį gimtadienį. Pirmoji versija pasirodė dar 2004 m., tačiau kai kurie ekspertai linkę manyti, kad „Firefox“ yra net keliais metais vyresnė, kadangi jos protėviu buvo naršyklė „Phoenix“, kurios „beta“ versija debiutavo dar 2002 m. Per aštuonerius metus „Firefox“ sugebėjo įgyti tikrai nemažą populiarumą visame pasaulyje.
2012-11-13

Čempionų lyga: „Barcelona“ išsigelbėjo namie, „Chelsea“ su „Juventus“ sužaidė lygiosiomis

Maskvos „Spartak“  Unai Emery auklėtiniai buvo per plauką nuo stebuklo. Rusams pavyko „Barcelona“ namų stadione iki 72 antros minutės pirmauti 2-1. Paskui rezultatą  taikliu smūgiu išlygino „blaugrana“ lyderis Lionelis Messi. Nepraėjus nei dešimt minučių argentinietis pelnė dar vieną įvartį ir ispanams sugražino mačo eigoje geram pusvalandžiui prarastą lyderių vardą.
2012-09-20

„Google“ atnaujino mobiliąją naršyklės „Chrome“ versiją

Kompanijos „Google“ kūrėjai anonsavo naują mobiliosios interneto naršyklės „Chrome“ „beta“ versiją. Priminsime, jog operacinės sistemos „Android“ vartotojai praeityje yra susidūrę su eile klaidų, kurios priversdavo savavališkai užbaigti naršyklės darbą, taip pat būdavo pastebimi ir žymūs „stabdymai“, kai šia naršykle būdavo vartomi tam tikri tinklalapiai.
2012-06-11

Išleista bandomoji „Skype“ telefonams su „Windows Phone“

Barselonoje vykstančiame pasauliniame telekomunikacijų kongrese „Mobile World Congress“ „Microsoft“ pristatė bandomąją pokalbių programos „Skype“ versiją išmaniesiems telefonams su „Windows Phone“ operacine sistema. Pasak „Microsoft“ atstovų, galutinė programos versija „Windows Marketplace“ programėlių parduotuvę pasieks balandžio mėnesį. Pristatyta versija veikia su nauja „Metro“ vartotojo sąsaja ir turi visas pagrindines „Skype“ funkcijas.
2012-02-27

Karo mokslai žaliajame pragare

Manauso mokymuose dalyvauja labiausiai patyrę specialiųjų tarnybų karininkai iš viso pasaulio. Niekas negali sužinoti jų pavardžių, todėl čia tampa tik numeriais. Nors dalyvavę daugelyje pavojingų akcijų, kai kurie džiunglių neištveria fiziškai, kitiems sutrinka psichika. Čia gali išverti tik geriausieji. Selva - taip ispaniškai vadinamas tropikų miškas, viena labiausiai netinkamų žmogui vietų.
2009-04-15

Iš PDF – į „Word“

Nemokama „PDF to Word“ paslauga siūlo tiksliausiai konvertuoti PDF dokumentų tekstą į redaguojamus „Word“, „Excel“, „OpenOffice“ ar „WordPerfect“ programų failus. „Beta“ versijos vartotojų prašoma užsiregistruoti el. paštu.
2009-03-03

Mobiliųjų programų apdovanojimuose triumfavo „Google Maps for Mobile“

Trečius metus rengiamuose mobiliųjų programų apdovanojimuose „GetJar Mobile Awards“ šiemet triumfavo nemokama telefoninė navigacijos programa „Google Maps for Mobile“, leidžianti nustatyti savo buvimo vietą net ir neturint GPS imtuvo.   Šių metų apdovanojimų laimėtojai dar kartą parodė, kad mobilusis telefonas kuo toliau, tuo labiau tampa pačiu asmeniškiausiu asmeniniu kompiuteriu, rašoma pranešime spaudai.
2008-12-29

Ištraukos iš Maskvos

Iš tiesų ištraukos, negalinčios pretenduoti nei į turistinį gidą, nei į išsamesnį Maskvos kultūrinio – plačiąja prasme – žemėlapio tyrinėjimą (kas kur renkasi, kas kiek uždirba, kas kur rodoma), nei į bet kokius dėsnius. Neįpareigojantys užrašai. Neįsipareigokite. xxx Maskvoje nebuvau bene 20 metų. Paskutinis ir išsamiausias šios žemės tyrinėjimas įvyko sėkmingai veržiantis į „Pink Floyd“ koncertą.
2008-10-24

Kosovo serbų „parlamentui“ atstovus išrinko Serbija

Kosovo serbai, ignoruodami Jungtines Tautas (JT) ir nepriklausomybę paskelbusią Kosovo albanų daugumą, šeštadienį sušaukė savo asamblėją. Serbų „parlamentas“ sudarytas iš delegatų, išrinktų gegužės mėnesį per Serbijoje įvykusius visuotinius bei savivaldos rinkimus, nors tokius kitos valstybės veiksmus neteisėtais paskelbė ir JT, ir Kosovo vadovybė.
2008-06-29

Nepriklausomas Kosovas patvirtino pirmąją konstituciją

Kosove trečiadienį pavirtinta pirmoji šios nuo Serbijos atsiskyrusios valstybės konstitucija, suteikianti jos lyderiams pagrindą perimti valdžią iš JT misijos, prižiūrint Europos Sąjungai. „Priimdami šią konstituciją mes klojame pamatus Kosovui kaip demokratinei ir suvereniai valstybei“, - sakė parlamento pirmininkas Jakupas Krasniqi. Per specialų parlamento posėdį nuo birželio 15-osios įsigaliosiančią konstituciją patvirtino visi 107 deputatai, kurių dauguma sudaro etniniai albanai.
2008-04-09

Debiutuoja pirmasis socialinis trimatis tinklas

Internete kuriamas pirmasis socialinis trimatis tinklas „RipLounge“, praneša „TechCrunch“. Kol kas ši paslauga tik bandoma, ją pradėti teikti planuojama balandžio 1 d. Kiekvienam šio socialinio tinklo vartotojui bus sukurtas trimatis avataras. Virtualiame „RipLounge“ pasaulyje jie galės bendrauti, lankytis madinguose naktiniuose klubuose, ilsėtis paplūdimiuose, plaukioti jachtomis ir kitaip pramogauti. Erdviniai avatarai galės flirtuoti, šokti ir bučiuotis.
2008-03-19
Į viršų