Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bernotas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bernotas“.

Klaipėdoje mirė mokytojas Evaldas Bernotas: gyvybė užgeso mokytojų kambaryje

„Vakarų ekspresą“ pasiekė liūdna žinia, kad mirė ilgametis Eduardo Balsio menų gimnazijos ir Adomo Brako dailės mokyklos mokytojas Evaldas Bernotas. Tragišką įvykį patvirtino Eduardo Balsio menų gimnazijos administracija. 34 metus pedagogu dirbęs piešimo, eskizavimo, meninės kompozicijos mokytojas pamokos metu pasijutęs blogai spėjo palikti pamoką. Jo gyvybė užgeso darbo metu, būnant mokytojų kambaryje. Pirminiais duomenimis pedagogui sustreikavo širdis.
2023-05-19

Tokijas, bet ne 2020 – Lietuvos olimpiečiai apie tai, kaip pabudo iš košmaro

Daug rašyta ir kalbėta apie žmonijos kovą su nematomu priešu. Daug rašyta ir apie to nematomo priešo aukas. Bet turbūt didžiausia auka yra pats 2020-ųjų pasaulis – jis veikia kitaip nei iki šiol. Sustojo pasaulyje viskas – iš pradžių laisvas judėjimas, vėliau net olimpinių medalių su užrašu „Tokijas 2020“ graviravimas. Bet ne pačių olimpiečių gyvenimas. Pabandykime įsivaizduoti žmogų, kuris ketverius metus kiekvieną dieną bent po tris valandas kartoja tą patį veiksmą.
2020-03-27

Olimpietis Juozas Bernotas apgynė Lietuvos čempiono titulą

Rugpjūčio 27-28 dienomis Kuršių mariose, netoli Kintų miestelio, vyko burlenčių ir jėgos aitvarų Formulės (angl. „Windsurfing Formula“ ir „Kiteboarding Formula“) klasės bei masiškiausios visame pasaulyje vaikų ir jaunimo burlenčių klasės „BIC Techno“ Lietuvos čempionatas. Varžybos prasidėjo pučiant silpnam pietvakarių vėjui. Pirmieji startavo „BIC Techno“ klasės jaunimas.
2016-08-30

Buriuotojas Juozas Bernotas: starte emocijoms vietos nelieka

Vienas pirmųjų Lietuvos olimpiečių , šiemet nuvykęs į Rio de Žaneirą - Juozas Bernotas, Brazilijos miestą pasiekė likus pusei mėnesio iki startų. 2012 metais Juozas Bernotas tapo pirmuoju Lietuvos burlentininku, iškovojusiu teisę šaliai atstovauti olimpinėse žaidynėse. Londono olimpiadoje jis iškovojo aukštą 12 vietą. Šiemet jis kovos antrosiose savo olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire. Juozas į Braziliją išvyko liepos mėnesį, kad susipažintų su čia jo laukiančiomis buriavimo sąlygomis.
2016-08-02

Lietuvos buriuotojai pasaulio čempionate Ispanijoje iškovojo du kelialapius į Rio de Žaneirą

Ispanijoje vykstančiame 2014 metų pasaulio buriavimo čempionate Lietuvos sportininkai iškovojo du kelialapius į 2016 metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Pirmąjį kelialapį iškovojo 22-ąją vietą moterų "Laser Radial" klasėje užėmusi Viktorija Andrulytė. 2011 metų Europos jaunimo vicečempionė ketvirtadienį nedalyvavo finaliniame plaukime, o po septynių plaukimų surinko 109 baudos taškus.
2014-09-19

Ant Kauno marių ledo vyko pirmasis žiemos buriavimo čempionatas

Praėjusį savaitgalį, vasario 2-3 dienomis, ant Kauno marių vykusiame pirmajame atvirame žiemos buriavimo čempionate varžėsi šešiolika burlentininkų iš Lietuvos ir Latvijos, teigiama pranešime spaudai. Slalomo rungtyje niekas neprilygo kauniečiui Pauliui Voveriui, kuris antroje vietoje paliko olimpietį Juozą Bernotą. Trečiąją vietą iškovojo kaunietis Giedrius Liutkus. Kurso rungtyje (angl.
2013-02-05

Burlentininkas J. Bernotas olimpinėse žaidynėse liko 12-as

Londono olimpinių žaidynių RS:X burlenčių klasės vyrų varžybose Lietuvos atstovas Juozas Bernotas po dešimties plaukimų nukrito į 12-ąją vietą ir nepateko į finalinį plaukimą. 23-ejų metų lietuvis, kuris po devynių plaukimų buvo dešimtas, surinko 120 baudos taškų (atmetus prasčiausią rezultatą). J. Bernotas dešimtajame plaukime sekmadienį finišavo 27-as. Pirmąją vietą užima 2011 metų pasaulio čempionas 23-ejų metų olandas Dorianas van Reiselbergas (Dorian van Rijsselberge, 13 b. tšk.
2012-08-05

Burlentininkas J. Bernotas po aštuonių plaukimų – devintas

Londono olimpinių žaidynių RS:X burlenčių klasės vyrų varžybose Lietuvos atstovas Juozas Bernotas po aštuonių plaukimų išliko devintas. 23-ejų metų lietuvis turi 73 baudos taškus (atmetus prasčiausią rezultatą). J. Bernotas aštuntajame plaukime šeštadienį finišavo 17-as. Pirmauja 2011 metų pasaulio čempionas 23-ejų metų olandas Dorianas van Reiselbergas (Dorian van Rijsselberge, 9 b. tšk.), antrąją vietą užima 31-erių metų britas Nikas Demsis (Nick Dempsey, 24 b. tšk.
2012-08-04

Burlentininkas J. Bernotas po penkių plaukimų – devintas

Londono olimpinių žaidynių RS:X burlenčių klasės vyrų varžybose Lietuvos atstovas Juozas Bernotas po penkių plaukimų užima devintąją vietą. 23-ejų metų lietuvis turi 39 baudos taškus (atmetus prasčiausią rezultatą). J. Bernotas penktajame plaukime ketvirtadienį finišavo devintas. Pirmauja 2011 metų pasaulio čempionas 23-ejų metų olandas Dorianas van Reiselbergas (Dorian van Rijsselberge), turinti 4 baudos taškus.
2012-08-02

Burlentininkas J. Bernotas olimpinėse žaidynėse po trijų plaukimų – vienuoliktas

Londono olimpinių žaidynių RS:X burlenčių klasės vyrų varžybose Lietuvos atstovas Juozas Bernotas po trečiojo plaukimo iš 12-osios vietos pakilo į 11-ąją. 23-ejų metų lietuvis turi 35 baudos taškus. J. Bernotas trečiajame plaukime trečiadienį finišavo 13-as. Bendrojoje įskaitoje pirmauja 2011 metų pasaulio čempionas 23-ejų metų olandas Dorianas van Reiselbergas (Dorian van Rijsselberge), turinti 3 baudos taškus.