bernhardas eiselis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bernhardas eiselis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bernhardas eiselis“.

„Tour de France 2009“: F. Cancellara ir L. Armstrongas pirmauja toliau

5 etapą netikėtai laimėjo Thomas Voeckleris iš „BBox Bouygues Telecom“ komandos. Tiesa, lyderių pozicijų tai nepaklibino, o ir paties laimėtojo į juos neiškėlė. Trečiadienį Prancūzijoje „Tour de France 2009“ („TDF“) dviratininkai 5 etapą važiavo 196,5 km distancijoje „Le Cap d'Agde - Perpignan“. Tai buvo lygumos etapas. 12 val. 46 min. (vietos laiku) startui buvo pasirengę 178 dalyviai iš 20 komandų.
2009-07-08

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

T. Vaitkus daugiadienių dviratininkų lenktynėse Portugalijoje yra penktas

Portugalijoje 33-čią kartą rengiamose tradicinėse daugiadienėse penkių etapų "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynėse ketvirtadienį antrąjį etapą "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus baigė kartu su pagrindine grupe ir buvo 47-as.
2007-02-23

Dviratininkų lenktynių Katare trečiajame etape Linas Balčiūnas finišavo devintas

Šeštą kartą Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape devintas antradienį finišavo "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas, 140 km distancijoje finišavęs kartu su antrąjį etapą iš eilės laimėjusiu lyderiu bendrojoje įskaitoje belgu Tomu Boonenu.Etapu nugalėtojui bei prizininkams finiše pralaimėjęs 14 sekundžių, kitas "Agritubel" ekipos narys Aivaras Baranauskas buvo 73-čias.