bernhard eisel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bernhard eisel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bernhard eisel“.

T. Vaitkus daugiadienių dviratininkų lenktynėse Portugalijoje yra penktas

Portugalijoje 33-čią kartą rengiamose tradicinėse daugiadienėse penkių etapų "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynėse ketvirtadienį antrąjį etapą "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus baigė kartu su pagrindine grupe ir buvo 47-as.
2007-02-23

Dviratininkas T.Vaitkus Portugalijoje - trečias

Trečiadienį Portugalijoje prasidėjo 33-čią kartą rengiamos tradicinės daugiadienės penkių etapų "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynės.Trečiąją vietą pirmajame etape užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus, 191,3 km distancijoje finišavęs kartu su etapo nugalėtoju belgu Gertu Steegmansu - po 4 valandų 44 minučių bei 16 sekundžių:1. Gert Steegmans (Belgija) 4:44:16 2. Rene Haselbacher (Austrija) 3. Tomas Vaitkus 4. Alessandro Petacchi (Italija) tas pats laikas 5. Bernhard...
2007-02-21

Linas Balčiūnas dviratininkų lenktynėse Katare buvo 27-as

Penktadienį Katare pasibaigusiose daugiadienėse "Tour of Qatar" dviratininkų lenktynėse 27-ąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas, o kitas šios ekipos lietuvis Aivaras Balčiūnas tarp 123 finišavusių dalyvių buvo 61-as.Pirmasis lenktynių nugalėtoju tapusiam 33 metų belgui Gregui Van Avermaetui pralaimėjo 8 minutes ir 27 sekundes, antrasis - daugiau nei 53 minutes.
2007-02-02

Dviratininkų lenktynėse Katare Linas Balčiūnas pakilo į 39-ą vietą

Šeštą kartą Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtajame etape 28-as finišavo ir bendroje lenktynių įskaitoje į 39-ąją poziciją pakilo "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas.139,5 km distancijoje L. Balčiūnas sugaišo 2 valandas 59 minutes 25 sekundes ir 5 min. 5 sek. atsiliko nuo jau trečiąjį etapą iš eilės laimėjusio bei lyderiu bendrojoje įskaitoje esančio pasaulio čempiono belgo Tomo Booneno.
2007-01-31

Dviratininkų lenktynių Katare trečiajame etape Linas Balčiūnas finišavo devintas

Šeštą kartą Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape devintas antradienį finišavo "Agritubel" komandai atstovaujantis Linas Balčiūnas, 140 km distancijoje finišavęs kartu su antrąjį etapą iš eilės laimėjusiu lyderiu bendrojoje įskaitoje belgu Tomu Boonenu.Etapu nugalėtojui bei prizininkams finiše pralaimėjęs 14 sekundžių, kitas "Agritubel" ekipos narys Aivaras Baranauskas buvo 73-čias.
2007-01-30

"Tour Mediterraneen" dviratininkų lenktynių trečiajame etape S. Ruškys finišavo septintas

Prancūzijoje vykstančių tradicinių "Tour Mediterraneen" daugiadienių dviratininkų lenktynių trečiajame etape su pagrindine grupe finišavo ir septintąją vietą užėmė "Oktos-Saint Quentin" komandos narys Saulius Ruškys.
2004-02-14

Dviratininkų lenktynėse Austrijoje Saulius Ruškys finišavo priešpaskutinis

Austrijoje vykstančiose daugiadienėse "Wiesbauer Tour" dviratininkų lenktynėse Belgijos "Marlux-Wincor Nixdorf" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys antrajame etape finišavo priešpaskutinis - 122-as. Po pirmojo etapo buvęs dvyliktas, antradienį Lietuvos dviratininkas nukrito į 122-ąją poziciją ir dabar lenkia tik austrą Mario Hollerį.
2003-06-11

Saulius Ruškys dviratininkų lenktynių Austrijoje pirmajame etape buvo aštuntas

Pirmadienį Austrijoje prasidėjusiose 55-osiose daugiadienėse "Wiesbauer Tour" dviratininkų lenktynėse "Marlux-Wincor Nixdorf" komandai atstovaujantis Saulius Ruškys pirmajame etape finišavo kartu su pagrindine grupe ir buvo aštuntas.
2003-06-10

"Giro d`Italia" dviratininkų lenktynėse Italijoje Marius Sabaliauskas pakilo į devintąją poziciją

Italijoje vykstančių vienų iš trijų prestižiškiausių sezono dviratininkų lenktynių "Giro d`Italia" penktajame etape Lietuvos dviratininkas "Saeco" komandai atstovaujantis Marius Sabaliauskas finišavo kartu su pagrindine grupe ir užėmė 37-ą vietą. "Lampre" komandos narys Raimondas Rumšas nuo lyderių atsiliko 19 sekundžių ir buvo 68-as. 176-ių km distanciją įveikęs per 4 val. 54 min. 43 sek.