berndas leno

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „berndas leno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „berndas leno“.

„Arsenal“ žais Urugvajaus rinktinės saugas

Londono „Arsenal“ įsigijo Urugvajaus rinktinės futbolininką Lucą Torreirą. „Kanonieriai“ už 22-ejų saugą sumokėjo jo sutartyje su Genujos „Sampdoria“ numatytą išpirką – 25 milijonus eurų. Urugvajietis rankomis su „Sampdoria“ sukirto 2015-aisiais, bet metams skolintas buvusiai komandai – „Pescara“. „Arsenal“ šią vasarą papildė vartininkas Berndas Leno, gynėjai Stephanas Lichtsteineris ir Sokratis Papastathopoulos.
2018-07-10

„Bayern“ greitai išsprendė reikalus su „Bayer“

Sezono starto sindromas daugkartinio Vokietijos čempiono neveikia. Miuncheno „Bayern“ per pirmąsias 18 pirmenybių minučių pelnė du įvarčius ir I ture penktadienį 3:1 (2:0) namie nukovė Lėverkuzeno „Bayer“. Pirmąkart kamuolys į svečių vartus įkrito 9-ąją minutę. Po Sebastiano Rudy perdavimo įmušė Niklasas Süle. 18-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. „Bayer“ vartininkas Berndas Leno kamuolį atmušė. Tada Arturo Vidalis spirtelėjo kamuolį arčiau vartų, kur įvartį galva pelnė Corentinas Tolisso.