bentley flying spur

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bentley flying spur“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bentley flying spur“.

Naujoji „Azure“ serija – „Bentley“ raktas į gerą savijautą

„Bentley“ visuomet pasižymėjo nepriekaištingomis charakteristikomis ir patogumu ilgose kelionėse. Nuo šiol gamintojas šiuos privalumus kelia į naują lygį ir pristato naują automobilių seriją visoje gamoje. Naujoji „Azure“ serija nustebins „Bentley“ klientus kruopščiai parinktomis funkcijomis, kurios užtikrins keleivių gerovę ir komfortą, kad kiekviena kelionė taptų atpalaiduojanti, nepaisant to, kiek ji trunka.
2022-06-09

Dėl kuro stokos Anglijoje kenčia ir žvaigždės: Cristiano Ronaldo vairuotojas laukė net 7 valandas, bet liko nieko nepešęs

Futbolininko Cristiano Ronaldo vairuotojas liko be lašo degalų, nors eilėje prie jų laukė beveik 7 valandas. Trečiadienį po pietų prie degalinės „Shell“ Wilmslowe pastebėtas į „Manchester United“ neseniai sugrįžusio futbolininko asmeninis vairuotojas su prabangiu „Bentley Flying Spur“. Degalų tokiai mašinai su 4.0 litražo varikliu reikia nemažai – 100 kilometrų ji sunaudoja vidutiniškai apie 19 litrų kuro.
2021-10-01

„Bentley Flying Spur“ nuo šiol turės populiarųjį V8 variklį

Geriausiu pasaulyje prabangiu sedanu ne kartą pavadintą „Bentley Flying Spur“ nuo šiol bus galima įsigyti su didelio populiarumo sulaukusiu V8 benzininiu varikliu. Toks sprendimas leis mėgautis ekonomiškesnėmis, bet ne ką mažiau kvapą gniaužiančiomis kelionėmis. „Keičiantis „Bentley“ vairuotojų įpročiams, vis daugiau automobilių savininkų patys renkasi malonumą vairuoti šiuos legendinius britiškus automobilius.
2020-10-27

Lietuvių užsakyti „Bentley Flying Spur“ pasiekė britiškos markės atstovybę

Prasidėjus naujam dešimtmečiui, o su juo ir naujai prabangių automobilių erai, „Bentley Motors“ pradėjo pirmųjų „Flying Spur“ modelių pristatymą naujiesiems savininkams Europoje ir Jungtinėje Karalystėje. Tikimasi, kad įsibėgėjus prekybai naujuoju „Flying Spur“, jo pardavimai sudarys 20 proc. visų „Bentley“ pardavimų pasaulyje šiemet. „Naujasis „Flying Spur“ išsiskiria charakteringu dizainu, didele galia, pasaulyje pripažintu interjero stiliumi ir naujausiomis technologijomis.
2020-03-04

„Bentley“ flagmanas „Flying Spur“ pristatytas Vilniuje

Trečiadienio vakarą Vilniuje, verslo centre K29, buvo pristatytas sportinis ir itin prabangus sedanas „Bentley Flying Spur“. Naujasis automobilis buvo parodytas daugiau nei 70 susirinkusių svečių, kurie susidomėję apžiūrėjo išskirtinį modelį. Į Lietuvą ką tik atvykęs analogų pasaulyje neturintis jau trečiosios kartos sportinis sedanas jį išbandžiusius klientus žavi aukščiausio lygio prabanga, precizišku dėmesiu net smulkiausioms detalėms ir puikiomis važiavimo savybėmis.
2019-11-21

„Bentley“ pristatė naujos kartos „Flying Spur“

„Bentley“ sukūrė „Grand Touring“ segmentą ir jau šimtą metų nustato jo standartus. Šiemet, išskirtinio jubiliejaus proga, šio tipo sedanų kartelė pakeliama į naują lygį. Naujame trečios kartos ketverių durų sedane „Bentley Flying Spur“ dera esminiai „Grand Touring“ atributai – maksimalus vairavimo malonumas ir aukščiausio lygio prabanga.
2019-06-13

Automanų gatvė : „Bentley“ automobilių karalystė Nidoje

Prabangus, egzotiškas automobilis Lietuvos miestų gatvėse nebėra itin retas reiškinys. Per pastaruosius porą metų Lietuvos keliuose atsirado milžiniškas būrys automobilių, kurių vertė siekia šešiaženkles sumas arba yra labai arti to. „Bentley“ yra vienas iš tų gamintojų, kurio gaminiai mūsų šalyje prieš maždaug dešimt metų buvo matomi tik žurnalų viršeliuose arba televizijos ekranuose. Tuo tarpu bendro naudojimo keliuose „Bentley“ automobiliai buvo pakankamai retas reiškinys.
2017-10-11

Specialias versijas „Bentley" dedikuoja Kinijai

Žymus itin prabangių automobilių paklausos išaugimas Azijos rinkose jau koreguoja pasaulio prabangių automobilių gamintojų planus.  Net „Rolls-Royce“, ar „Bentley" kuria išskirtinius automobilių modelius, pritaikytus daug žadančioms besivystančioms rinkoms, šiuo atveju konkrečiai Kinijai. Šiuo metu Kinijos rinkoje yra parduodama daugiau kaip 1 tūkst. „Bentley“ automobilių.
2011-10-06
Į viršų