benedetta pilato

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benedetta pilato“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benedetta pilato“.

ISL plaukimo lygos finalas: 15-metė italė pavijo Meilutytę, krito pasaulio rekordai

Šeštadienį Budapešto (Vengrija) „burbule“ startavo finalinis prestižinės ISL plaukimo lygos etapas, kuriame dalyvauja tik 4 geriausios sezono komandos – „Energy Standard“, „Cali Condors“, Los Andželo „Current“ ir Londono „Roar“. Atšaukus visus kitus čempionatus, ISL lyga tapo svarbiausiomis plaukikų sezono varžybomis, o jo kulminacijai daugelis sportininkų pasiruošė nepriekaištingai – šeštadienį pagerintas ne vienas pasaulio rekordas, pasiekta ir kitų įspūdingų rezultatų.
2020-11-21

Teterevkova pateko į dar vieną finalą, kitam lietuviui trūko 0.01 sek.

Budapešte (Vengrija) ketvirtadienį tęsėsi pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas, kuriame Lietuva didžiausias viltis sieja su Kotryna Teterevkova. Merginų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 8.45 sek., užėmė 6-ą vietą ir pateko į finalą.
2019-08-22

Teterevkova pasaulio jaunimo plaukimo čempionate pateko į finalą

Budapešte (Vengrija) antradienį prasidėjo pasaulio jaunimo plaukimo čempionatas. Į jį atvyko 6 Lietuvos sportininkai, o didžiausios viltys siejamos su Kotryna Teterevkova. 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje lietuvė finišavo per 31.30 sek., užėmė 5-ą vietą ir pateko į finalą. Lietuvė vėl buvo netoli šiemet pasiekto karjeros rekordo, kuris yra 31.20 sek.
2019-08-20

Nauja žvaigždė: 14-metė italė sensacingai aplenkė Jefimovą ir tapo pasaulio vicečempione

Sekmadienį Pietų Korėjoje baigiasi pasaulio plaukimo čempionatas olimpiniame (50 m ilgio) baseine. Intriguojančiame moterų 50 m plaukimo krūtine finale tikėtasi amerikietės Lilly King ir rusės Julijos Jefimovos kovos dėl aukso, bet tarp jų netikėtai įsiterpė vos 14-os metų italė Benedetta Pilato. Būtent B.Pilato metė iššūkį L.King kovoje dėl aukso. Amerikietė sulaukė rimto spaudimo ir tik po sėkmingo finišo apgynė pasaulio čempionės titulą (29.84 sek.