benas lyris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benas lyris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benas lyris“.

Kunigas Benas Lyris – apie meilę ir gailestingumą: „Gyvename sužeistoje visuomenėje“

„Meilės yra tiek, kiek pats sugebi jos sukurti“, – taip 365-ąją metų dieną apibūdina poetas, kunigas Benas Audrius Martusevičius arba Benas Lyris. Būtent šiuo pseudonimu kunigą geriausiai žino jo gerbėjai socialiniuose tinkluose, kur pozityvias, gydančias jo mintis ir įkvėpimus skaito daugiau nei šimtas tūkstančių siekėjų.
2023-12-13

Naują knygą išleidęs kunigas Benas Lyris: „Švelnumas man yra dorybė“ 

Visos kunigo, poeto Beno Lyrio išleistos knygos tampa bestseleriais. „Kad taptum laimingas, tereikia pamilti savo paties kelią“, – rašo jis savo naujoje knygoje „Puslapis švelnumo“. Vos pasirodžiusi ir ši jau šluojama iš knygų lentynų, – socialinėje erdvėje tūkstančius gerbėjų turintis kunigas dalijasi itin asmeninėmis patirtimis ir švelnumo istorijomis.
2022-11-23

Kaunietį užklupęs vėžys pakeitė jo gyvenimą: tapo kunigu

„Ši knyga skirta tiems, kurie turi atvirą širdį ir yra neužsidarę. Čia yra daug strėlinių minčių, kurios leis išmokti gyventi čia ir dabar“, – teigia jau ketvirtąją knygą išleidęs kaunietis kunigas Benas Lyris.
2019-09-18
Į viršų