benas aleksandravičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „benas aleksandravičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „benas aleksandravičius“.

Prieš paskutinį solinį grupės koncertą šiame etape, rokeriai „ba.“ pristatė meilės dainą

Geriausios Lietuvos grupės ir dar kelis trofėjus M.A.M.A. metų muzikos apdovanojimuose šiemet pelnę rokeriai „ba.“ pristato netikėtą naujieną – labai asmenišką dainą „Laikai Mane“. Jos atsiradimą paskatino pastarųjų metų grupės lyderio Beno Aleksandravičiaus asmeninio gyvenimo pokyčiai. Taip pat grupė gerbėjams turi ir kitą svarbią žinią. „Tik pradėję ruoštis vasario 8 d. koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje, atkreipėme dėmesį, kad pastarajame mūsų albume „NAUTO“ nėra nei vienos meilės dainos.
2024-01-29

M.A.M.A. triumfavę Jessica Shy ir Benas Aleksandravičius demonstravo bučinius: liejosi meilė

Jau šiandien, penktadienį, Kauno „Žalgirio“ areną ir visą šalį sudrebino kasmetiniai prestižiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai.  Ant raudonojo kilimo pirmą kartą kaip pora debiutavo ir 6 M.A.M.A. statulėles susižėrusi atlikėja Jessica Shy su mylimuoju, taip pat 3 M.A.M.A. apdovanojimus gavusiu grupės „ba.“ vokalistu Benu Aleksandravičiumi.  Apdovanojimų ceremonijoje pora demonstravo ir aistringus bučinius.
224 2024-01-27

Grupė „ba.“ paskelbė apie didžiausią savo koncertą po stogu, žada ir naujos muzikos

Roko grupė „ba.“ ir toliau pildo Lietuvos roko istorijos puslapius ir nenustoja stebinusi grandioziniais projektais. Šįkart jie kviečia į savo iki šiol didžiausią koncertą po stogu, kuris vyks vasario 8 d. „Žalgirio“ arenoje, Kaune. Tai bus vienintelis „ba.“ koncertas šią žiemą.   „Šie metai mums kaip grupei yra iki šiol didžiausi ir sėkmingiausi. Surengėme didelių koncertų turą ir žiemą, ir vasarą. Pernai – koncertą Vingio parke, o šiemet – Kalnų parke.
2023-09-18

„Loftas Fest“ organizatorius Viktoras Diawara: „Jau gyvenu kitų metų nuotaikomis“

Festivalis baigėsi – tegyvuoja festivalis! Toks galėtų būti Vilniaus muzikos ir menų festivalio „Loftas Fest“ šūkis, nes dar neišblėsus įspūdžiams po praėjusio savaitgalio renginių, komanda jau ruošiasi kitų metų festivaliui. Jos vedlys Viktoras Diawara-Vee praskleidžia organizacinius užkulisius. – Viktorai, kiek žmonių savaitgalį apsilankė „Loftas Fest“? Sudėtinga pasakyti tiksliai, nes registracijos sistema nulūžo jau pirmą dieną. (Juokiasi.
2023-09-12

„Loftas Fest’23“ skelbia dar daugiau vardų, rokeriai ruošia staigmeną

Rugsėjo 7-9 dienomis Vilniuje 12-ą kartą įvyks miesto muzikos ir menų festivalis „Loftas Fest“. Tris naktis 7-iose scenose vyks uždegantis veiksmas, jį kurs 70 atlikėjų. Festivalio teritorijoje šiemet atsirado ir laipiojimo erdvė. O kai kurios žvaigždės jau šiandien užsimena, kad lips ne tik ant scenos. „Loftas Fest‘23“ išlaiko „Raudonojo Siūlo“ tradiciją, – kai vieną iš atlikėjų lankytojai gal sekti per visą festivalį.
2023-08-31

Benas Aleksandravičius pasidalino romantišku kadru su Jessica Shy: neslėpė jausmų

Savaitgalį praūžus 10 tūkst. minią pritraukusiam koncertui Kalnų parke grupės „ba“ lyderis Benas Aleksandravičius pasidalino romantišku kadru su atlikėja Jessica Shy. Šviežiai gimusi pora neslėpė jausmų.
293 2023-06-11

Sausakimšame bare skambėjo dar negirdėtos Beno Aleksandravičiaus „ba.“ istorijos ir naujausio albumo dainos

Vasario 22-osios vakarą Vilniaus senamiestyje esančiame pube „Dirigentai“ rinkosi didžiausi Beno Aleksandravičiaus bei grupės „ba.“ gerbėjai. Sausakimšame bare vyko renginys „Perklausos“, kur šįkart skambėjo naujausio grupės albumo „Nauto“ kūriniai ir atviros bei nuoširdžios, daug kam dar negirdėtos istorijos iš atlikėjo gyvenimo bei koncertų užkulisių.
2023-02-23

Rokeriai „ba.“ ir Londone kuriantis AboveGround pristatė vaizdo klipą 

Artėjančių švenčių proga rokeriai „ba.“ nusprendė nudžiuginti savo gerbėjus ir pristatyti singlą „Pažadai“ iš rudenį pasirodžiusio albumo „NAUTO“. Dainos vaizdo klipą kūrė AboveGround pasivadinęs lietuvis, iki šiol vaizdo klipus režisavęs tik užsienio rinkoms, daugiausia Didžiojoje Britanijoje. „Daina pašiepia pseudomenininkus ir tuos, kurie daugiau kalba nei dirba. Taip pat tuos, kurie turi mažai patirties, bet visko nori čia ir dabar.
2022-12-22

„ba.“ muša savo pačių rekordus: kai kurias su grupe susijusias vizijas Benas susapnuoja

Grupė „ba.“ muša savo pačių rekordus – vos vakar paskelbus apie riboto tiražo vinilą „Unplugged“, gerbėjų jis buvo išpirktas per kiek daugiau nei valandą, rašoma pranešime spaudai. Tai – jau ketvirtas „ba.“ vinilas bei pirmas toks – akustinis, gyvo koncerto įrašas plokštelėje.  „Dažnai įsirašinėjam koncertus, tačiau dažniausiai tie įrašai lieka dulkėti ir visgi nusprendžiam su jais nieko nedaryti. Čia buvo visai kitokia situacija.
2020-11-24

Grupė „ba.“ pavasarį pasitiko nuo Vilniaus viršūnių – sudainavo Orlovos kūrinį

Su žiema sostinėje grupė „ba.“ ir atgimęs vizualinis muzikinis projektas „Scuared“ atsisveikino iš aukštai. Savaitgalį klausytojų ausis pasiekęs „ba.“ perdainuotas Alinos Orlovos kūrinys „Vasaris“ – ko gero aukščiausia ir netikėčiausia šios dainos versija, rašoma pranešime spaudai. Tam, kad ją sugrotų, grupei ir visai filmavimo komandai teko pasikelti į Vilniaus Vašingtono aikštėje esantį Mokslininkų namų bokštą.
2020-03-02
REKLAMA
REKLAMA

Grupė „ba.“ surengė svarbiausią koncertą karjeroje: nustebino neeiline vieta

Du tūkstančiai grupės „ba.“ klausytojų ketvirtadienio vakarą susirinko į Adomo Mickevičiaus bibliotekos kiemą Vilniuje. Išskirtinėje vietoje grupė surengė įspūdingą solinį koncertą, kuriuo pristatė naują albumą „H8“. „Neįtikėtina. Ačiū visiems, kad esate čia", – susirinkusius, nuo įspūdingu „H8“ ženklu pažymėtos ir specialiai šiam koncertui sukurtos scenos pasveikino grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius, rašo pranešime spaudai. Po metų pertraukos įvykęs „ba.
2019-06-14

Grupė „ba.“ pristato naują albumą netikėtu viršeliu: idėja gimė 5 valandą ryto

  Per praėjusį mėnesį net tris naujus singlus klausytojams pristačiusi grupė „ba.“, juos ir dar septynetą naujų, dar niekur negirdėtų dainų šiandien išleidžia viename svarbiausių leidinių grupės diskografijoje – albume „H8“, rašoma pranešime spaudai.   „Esu laimingas. Albumas skamba labai stipriai, „ba.
2019-05-13

Sostinę sudrebino „Zero Live Show“: nuogybės, cirkas ir vestuvės vienoje scenoje

Šį ketvirtadienį sostinę sudrebino skandalinga ir ilgai laukta Emilio Vėlyvio teatralizuoto juodojo humoro koncerto „Zero Live Show“ premjera. Progos pamatyti įspūdingą šou nepraleido ir daugybė žinomų veidų, o kai kurie jų netgi pasirodė scenoje. „ba.“, Monika Pundziūtė-Monique, Inga Jankauskaitė, Egidijus Dragūnas-SEL, Rolandas Mackevičius – tai tik dalis garsenybių, kurios pasirodė ant scenos. „Zero Live Show“ kuriama vientisa siužetinė linija atspindės 30 pastarųjų Lietuvos metų.
2018-10-11

Kanadiečių „BadBadNotGood“ pasirodymo Vilniuje laukia ir Lietuvos muzikantai

Antradienį kanadiečių grupė „BadBadNotGood“ užsilips ant scenos VU Botanikos sode Kairėnuose. Jo nekantriai laukia ir būrys Lietuvos alternatyvios muzikos kūrėjų. Tai grupės „ba.“, „Sheep Got Waxed“, „Golden Parazyth“ ir „Abudu“, atlikėjai Fingalick ir Migloko. Mūsiškiai svarsto, kaip BBNG pakeitė džiazą, vardija mėgstamiausius kūrinius ir rekomenduoja nepraleisti šito magiško koncerto.
2018-07-09

„ba.“ atskleidžia savo pasirodymo užkulisius ir pristato naują koncertinį vaizdo klipą

Vakar savo Facebook paskyroje pasidalinusi vaizdais iš penktojo grupės gimtadienio koncerto užkulisių, šiandien grupė „ba.“ pristato jų tęsinį – koncertinį kūrinio „Sapne / Patalpoje“ įrašą. „Po praėjusio koncerto turim nemažai medžiagos, kurią ruošiam ir norim parodyti savo klausytojams, o šiuo kūriniu pradėjom koncertą, tad norim jį pirmą parodyti žmonėms“, – teigia grupės lyderis Benas Aleksandravičius. Koncertinį vaizdo klipą grupė „ba.“ padalino į dvi dalis.
2018-04-16

5-ąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ pažėrė naujienų

Praėjusį penktadienį išparduotu koncertų Vilniaus menų fabrike Loftas savo penktąjį gimtadienį atšventusi grupė „ba.“ šiandien stebina savo gerbėjus ir skelbia, jog penktąjį gimtadienį paminės ir Kaune – balandžio 27 dieną grupė surengs koncertą lofte „Gargaras“. „Emocijos po truputį atslūgsta ir pradedu suprasti, kas įvyko. Tai, be abejonės, buvo svarbiausias mūsų koncertas, kuris leido suprasti kokią galią turi mūsų gerbėjai. Tai – didelis žingsnis visam „ba.
2018-03-19

Penkmetį mininti grupė „ba.“ pristato naują dainą

Šių metų pradžią paskyrusi masyviam ir išskirtiniam savo karjeros penkmečio minėjimui ir su juo susijusiems renginiams, grupė „ba.“ prieš jau šią savaitę įvyksiantį ir išparduotu paskelbtą grupės koncertą menų fabrike „Loftas“ pristato naują dainą „RANDAI=VEIKSMAI“. „Šio kūrinio demo versija atsirado jau prieš tris metus, tačiau tada su Vaiperiu sutarėm, jog jam išleisti – dar ne metas.
2018-03-12

„ba.” koncertas Vilniuje: dūžtančios stiklinės ir lankytojų rekordas

Ketvirtadienio vakarą sostinės Vilniaus gatvėje kelias valandas būriavosi eismą trikdžiusi minia – sėdintys ant šaligatvio ir ramstantys sienas žmonės kantriai laukė maištautojų „ba.
2017-08-18

Įžymybės prieš alkoholio draudimus: valdžia lygina žmones su gyvuliais

Prieš valdžios rengiamus alkoholio pardavimų ir reklamos draudimus kyla ir Lietuvos žvaigždės. Kai kurie net žada emigruoti, jei radikalūs draudimai bus patvirtinti. Antradienį prie Seimo rūmų į taikų koncertą rinksis būrys atlikėjų. Muzikantai pabrėžia, kad jų balsas skambės ne už alkoholį, o prieš draudimus, kurie iš sąmoningų suaugusių piliečių atima teisę rinktis. Grupės „Bix“ lyderis Saulius Urbonavičius-Samas: Alkoholio esu visiškai atsisakęs jau 12 metų. Tai mano asmeninis sprendimas.

Solveigą Mykolaitytę pašiurpino „M.A.M.A“ 2014: šlykštesnio dalyko nesu mačiusi

Dažnas sureagavo į laukiamiausią pramogų pasaulio renginį – sausio gale vykstančius didžiausius „M.A.M.A“ muzikinius apdovanojimus. Kadangi vakar vyko skirtingų kategorijų nominacijos, daugelis išreiškė dviprasmiškas nuomones. Dainininkas Vaidas Baumila atkreipė dėmesį, kad tarp nominantų nepateko jo ir „X Faktoriaus“ nugalėtojos Monikos Pundziūtės daina „Dviese“, kuri per kelias dienas sulaukė didelio populiarumo.
2016-12-15

„ba“ skėlė antausį „M.A.M.A“: sudegino nominaciją

Jau visai netrukus Lietuvos pramogų pasaulyje nuskambės vienas laukiamiausių renginių metuose – muzikiniai apdovanojimai „M.A.M.A 2016“. Sausio gale išgirsime, kas iš trečiadienį paskelbtų nominantų taps geriausi ir populiariausi šiais metais. Vis dėlto vakarykštės nominacijos sukėlė nemažas aistras.
2016-12-15

Grupės „ba“ klausėsi minia: tai – tik pradžia

„Keturis metus grojam, bet vis myžom groti lofte. Jūs visi – įrodymas, jog jau laikas”, - ketvirtadienio vakarą Menų fabrike „Loftas” su savo klausytojais sveikinosi grupė „ba.”. „Tyla prieš audrą”, - paskutinėmis minutėmis iki koncerto ištarė Benas Aleksandravičius. Audra įvyko – grupės „ba.” ketvirtadienio vakarą klausėsi apie pusantro tūkstančio žmonių. Masiškiausią grupės „ba.
2016-12-09

Grupės „ba.” branda: vinilinė plokštelė ir vienintelis toks koncertas

Šiandien, likus savaitei iki visomis prasmėmis didžiausio iki šiol grupės „ba.” koncerto, trijulė dalinasi pirmaisiais garsais iš naujo mini albumo (EP) „GARSIAI MĄSTAU” ir pristato kūrinį „Auka”. „Bręstam, sunkėjam”, - grupės pokyčius bėgant metams įvardina Benas Aleksandravičius.
2016-11-30

Grupė „ba.”: ne kiekvieną dieną tenka pabūti oro balione ar narve

Praėjusią savaitę sukvietę būrį draugų ir gerbėjų į didžiausią Lietuvoje kino teatrą „Forum Cinemas Vingis”, kur vyko išskirtinė naujausio grupės vaizdo klipo skirto dainai „Kūną palikai / atsibudai” premjera, šiandien grupė jį rodo visiems.
2016-10-24

Paskutinė „ba.” vaizdo klipų trilogijos dalis pristatyta pilnutėlėje salėje

Ketvirtadienio vakarą grupė „ba.” pilnutėlėje „Forum cinemas Vingis” kino teatro salėje griausmingai pabaigė vieną kūrybos etapą - susirinkusiems gerbėjams bei draugams pristatė paskutinę vaizdo klipų trilogijos dalį, skirtą kūriniui „Kūną palikai / atsibudai”. Didžiausią Lietuvoje kino teatrą savo vaizdo klipo pristatymui pasirinkę grupės „ba.
2016-10-21

Dalį koncerto grupė BA. dedikavo prieš metus mirusiai vadybininkei

Trečiadienio vakarą Vilniaus melomanai mėgavosi jaunosios kartos muzikantų BA. ir Kazimiero Likšos koncertu. 19 val. startavęs pasirodymas į kasdienybę įnešė stiprių emocijų ir energetikos. Į visiškai nemokamą šou plūdo šiuolaikiškam muzikos skambesiui neabejingas jaunimas. Koncertą pradėjo lyriškasis rokeris Kazimieras Likša. Publikos ovacijas pelnęs atlikėjas džiaugėsi emocijomis, kurias jam suteikė bohemiškas gerbėjų būrys.
2016-07-13

Grupės „ba.“ lyderis debiutuos renginių vedėjo amplua

Balandžio 19 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ startuosiančio muzikos inkubatoriaus „Novus“ vedėju tapo grupės „ba.“ lyderis Benas Aleksandravičius. Muzikos inkubatorius „Novus“ tai menų fabriko „Loftas“ inicijuojamas beveik du mėnesius truksiantis jaunų grupių konkursas ir specialūs muzikos seminarai skirti jauniesiems atlikėjams. Kadaise pats dalyvavęs jaunų grupių konkursuose, „ba.“ lyderis šįkart į sceną lydės naujus muzikos debiutantus.
2016-04-08

Benas Aleksandravičius: noriu, kad „BA“ taptų laisvo žmogaus ženklu

„Jaučiuosi daug išsišnekėjęs, tik norisi pabrėžti, jog žmonės, kurie mūsų nesupranta kaip tam tikro dalyko, nuspręstų patys. Vieni žmonės mus mėgsta, kiti nemėgsta, nes kiti mėgsta, o dar kiti nemėgsta, nes tiesiog nemėgsta. Tai norėčiau, kad tie žmonės, kurie mūsų nemėgsta tik dėl to, kad nemėgtų, nekreiptų į mus dėmesio arba pasižiūrėtų į mus ir nuspręstų patys. Žinoma, nenoriu, kad mus garbintų, tačiau nesuprantu to negatyvo“, - pabrėžia Benas Aleksandravičius, grupės „BA“ lyderis.
2015-09-29

„Lituanikos“ legenda atgyja po trisdešimties metų: sostinę užvaldė nepriklausoma muzika

Prieš trisdešimt metų Vilniuje prasidėjęs muzikos festivalis „Lituanika“ buvo tyro oro gurkšnis ištroškusiems geros, nepriklausomos muzikos. Šiandien laisvės ir nepriklausomybės idėjos ir Lietuvoje, ir pasaulyje lygiai tokios pat aktualios kaip ir anuomet. Todėl ir sumanyta rugsėjo 12-13 dienomis Vilniaus Kalnų parke surengti legendinio festivalio paminėjimo koncertus.
2015-09-12

Siekdamas populiarumo BA. lyderis per galvas nelips

Muzikos autorius ir dainų kūrėjas Benas Aleksandravičius, indiroko grupės BA. lyderis, – jau gerai žinomas Lietuvos alternatyvioje muzikos scenoje. Vaikinas karjerą pradėjo 17-os ir visa galva pasinėrė į muziką. Nors BA. vardas alternatyvios muzikos mėgėjams žinomas dar tik kelerius metus, grupės vasara jau suplanuota. BA. koncertuos pagrindiniuose muzikos festivaliuose ir dar žada pateikti daugybę staigmenų. Tai reiškia, kad žinomumas auga, o norinčių išgirsti BA. kasdien vis daugiau.
2015-05-28

Benas Aleksandravičius apie debiutinį albumą: tai yra visa mano gyvenimo istorija

 Trečiadienio pavakarę kino teatre „Pasaka“ grupė „ba.“pristatė savo debiutinį albumą „Rasti/Pasiklysti“. „Šiandien, atrodo, yra mano antroji gimimo diena. Užtrukome tris metus su albumu, tačiau tai yra visa mano gyvenimo istorija“, - prisipažino „ba.“ vokalistas Benas Aleksandravičius ir pakvietė susirinkusius pasižiūrėti kadrus, kurie buvo nufilmuoti turo po Lietuvą metu. Grupė pasirinko netradicinį variantą: vaizdo kompiliacijos peržiūra tapo ir debiutinio albumo perklausa.
2015-02-18

Grupė „ba.“ kviečia į albumo pristatymą

„Pagaliau iš tikrųjų“, – džiaugiasi vienos talentingiausių jaunosios kartos grupių „ba.“ nariai Benas Aleksandravičius ir Jonas Butvydas. Jau ryt, trečiadienį, sostinės kino teatre „Pasaka“ bus pristatytas debiutinis indiroką, post-punk ir alternative stilių muziką grojančių „ba.“ albumas „RASTI / PASIKLYSTI“. Renginio metu bus galima įsigyti pirmąsias albumo kopijas.
2015-02-17

Naujajame vaizdo klipe atlikėjas ba. Lietuvos pajūryje ieško pasikeitusiųjų

Postapokaliptinė aplinka, kurioje nėra aplinkinių, stūkso tušti daugiabučiai, o Baltijos pajūrio miškuose stoviniuoja dinozaurai. Tai – ne fantastinio filmo, o šią savaitę internete pasirodžiusio ba. dainos „Sugebėt pasikeist“ vaizdo klipo scenos. Indie rock ir elektroninės muzikos atlikėjas Benas Aleksandravičius, kitaip žinomas, kaip ba. praėjusių metų pabaigoje nustebino gerbėjus singlu „Sugebėt pasikeist“. Šiai dainai buvo sukurtas ir vaizdo klipas. ba.
2014-01-16

Atlikėjas „ba.” naują singlą ir vaizdo klipą pristatys „Studio 9”

Priešpaskutinį šių metų penktadienį kalendoriuje turėtų pasižymėti indie roko ir elektroninės muzikos mėgėjai. Gruodžio 20 d. sostinės kūrybinėje erdvėje „Studio 9” naująjį savo darbą „Sugebėt pasikeist” pristatys Benas Aleksandravičius, gerbėjams geriau žinomas „ba.” slapyvardžiu. Kūrinys, kurį prieš pat didžiąsias šventes pristatys Benas – viena iš naujų jo dainų. „Sugebėt pasikeist” pirminė versija atsirado maždaug prieš pusę metų.
2013-12-12
Į viršų