belinda benčič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belinda benčič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belinda benčič“.

Du kartus per tašką nuo iškritimo buvusi Swiatek išplėšė pergalę prieš olimpinę čempionę

Londone (Didžioji Britanija) sekmadienį tęsiasi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Tikrą dramą aštuntfinalyje išgyveno lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Geriausia pasaulio tenisininkė tik po maždaug 3 valandų kovos 6:7 (4:7), 7:6 (7:2), 6:3 įveikė Tokijo olimpinę čempionę šveicarę Belindą Benčič (WTA-14). Tai buvo trečia lenkės pergalė prieš šveicarę per keturias tarpusavio dvikovas.
2023-07-10

„Australian Open“: 17-metė čekė patiesė olimpinę vicečempionę

Melburne (Australija) šeštadienį tęsiasi pirmojo šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro – „Australian Open“ – pagrindinio etapo kovos. Pergales toliau skina pirmą kartą karjeroje šio turnyro pagrindiniame etape dalyvaujanti čekė Linda Fruhvirtova (WTA-82). Vos 17-os metų tenisininkė trečiajame rate po 2 valandų 10 minučių kovos 7:5, 2:6, 6:3 nugalėjo Tokijo olimpinę vicečempionę tautietę Marketą Vondroušovą (WTA-86). Taip L.Fruhvirtova atsirevanšavo tautietei už nesėkmę 2020 m. ant g...
2023-01-21

Šveicarijos moterų teniso rinktinė pirmą kartą tapo stipriausia pasaulyje

Glazge (Didžioji Britanija) baigėsi „Billie Jean King Cup“ finalų savaitė. Sekmadienį turnyro finale Šveicarijos moterų teniso rinktinė 2:0 įveikė Australiją. Pirmajame vienetų mače Jil Teichmann (WTA-35) kiek greičiau nei per pustrečios valandos 6:3, 4:6, 6:3 įveikė Storm Sanders (WTA-237). Tai buvo antra šveicarės pergalė prieš australę iš tiek pat galimų. J.Teichmann pirmajame sete atitrūko, kai ketvirtajame geime laimėjo varžovės padavimų seriją.
2022-11-14

Rusės triumfuoja Billie Jean King turnyre – varžovės įtaria sukčiavimą

Čekijoje, Prahos „O2“ arenoje  baigėsi Billie Jean King taurės (buvusi Federacijų taurė) finalinė savaitė. Lemiamoje akistatoje dėl titulo Rusijos teniso federacijos rinktinė 2:0 nugalėjo Šveicariją.
2021-11-08

Olimpinį moterų teniso turnyrą pirmą kartą laimėjo šveicarė

Šeštadienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse baigėsi moterų teniso vienetų varžybos. Finale šveicarė Belinda Benčič (WTA-12) per 2 valandas 28 minutes 7:5, 2:6, 6:3 įveikė čekę Marketą Vondroušovą (WTA-42). Tai buvo antra šveicarės pergalė prieš čekę per tris jų dvikovas. Finalo pradžia buvo sunkiai nuspėjama.