belgorodas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belgorodas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belgorodas“.

Žiniasklaida: po nesėkmės Charkive Rusija Belgorode iš esmės sukūrė „sanitarinę zoną“

Belgorodo srityje jau kurį laiką vyrauja neramumai – regionas apšaudomas. Tai srities valdžią privertė imtis įvairių priemonių, pradedant gesintuvų dalijimu, kad gyventojai patys galėtų gesinti gaisrus. Taip pat galioja draudimas įvažiuoti į pasienio kaimus, o tai praktiškai reiškia „sanitarinės zonos“ sukūrimą, rašo „Meduza“. Prieš du mėnesius Kremlius pažadėjo sukurti tokią zoną Charkivo srityje – tik tam, kad apsisaugotų nuo apšaudymo.
2024-07-17

Šaudynės karinėje bazėje Rusijoje: karys spruko su automatu, yra žuvusių ir sužeistų

Ketvirtadienio vakare Rusijos Belgorodo srityje esančiame karinės dislokacijos punkte įvyko susišaudymas, yra žuvusiųjų ir sužeistųjų, rašo Rusijos „Telegram“ kanalas „Baza“, remdamasis savo šaltiniais. Pranešama, kad, preliminariais duomenimis, po šaudynių buvo paskelbtas „Perėmimo“ planas: ieškomas pabėgęs kariškis su automatu „Kalašnikov“ ir 70 šovinių.  Yra aukų Vėliau paaiškėjo, kad po šaudymo ieškomas 29 metų kariškis Aleksejus iš Čiuvašijos.
54 2024-07-12

Masinė panika Belgorode: gyventojams dalijamos neperšaunamos liemenės ir šalmai

Belgorodo srities valdžia išdalijo asmenines apsaugos priemones su Ukraina besiribojančių kaimų gyventojams, pranešė „Pepel“, kurį cituoja rusų opozicinis leidinys „The Moscow Times“. Šalmai ir neperšaunamos liemenės buvo išduotos Graivorono rajono gyvenviečių gyventojams.  Išdalinti gesintuvai, šalmai, neperšaunamos liemenės Regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas anksčiau, lankydamasis gyvenvietėse, reikalavo padidinti asmeninių apsaugos priemonių skaičių.
2024-07-01

Žioplumas ar nepatikima sovietinė ginkluotė? Rusai 38 kartus atakavo savo teritoriją raketomis

Kelios dešimtys sparnuotųjų raketų, kuriomis Rusija bandė smogti Ukrainos pasieniui, per klaidą nukrito jos pačios teritorijoje, praneša „The Washington Post“. Vidiniame Rusijos dokumente, su kuriuo susipažino leidinys, atskleidžiama, kad nuo 2023 m. balandžio iki 2024 m. balandžio mažiausiai 38 bombos nukrito Belgorodo pasienio srityse, iš jų mažiausiai keturios – pačiame Belgorodo mieste. Dauguma rusų „pamestų“ bombų nesprogo, nurodoma ataskaitoje.
90 2024-07-01

Prieš rusus kovoja jų pačių metodais: Belgorodo gyventojai liko be elektros ir vandens

Rusijos Belgorodo ir Kursko sričių administracija paskelbė, kad regione susiduriama su elektros ir vandens tiekimo problemomis „dėl išorinio poveikio“. Rusijos pajėgos daugiau nei du metus apšaudo Ukrainos civilinę infrastruktūrą, taip bandydama palaužti ukrainiečių ryžtą kovoti su okupacinėmis pajėgomis.
2024-07-01

Nerami naktis Belgorode: kaukė sirenos ir griaudėjo sprogimai

Naktį iš pirmadienio į antradienį Rusijos Belgorode griaudėjo garsūs sprogimai, rašo UNIAN. Regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas pranešė, kad buvo įvykdyta dronų ataka. Belgorode griaudėjo sprogimai Jo teigimu, buvo sužeista viena moteris. Socialiniuose tinkluose naktį pasirodė įvairūs vaizdo įrašai, kuriuose buvo girdėti sprogimai. Viename iš įrašų matyti, kaip objektas rėžiasi į daugiaaukštį pastatą.
2024-06-25

Galingas sprogimas ir gaisras Rusijoje – panašu, kad rusai patys ant savęs numetė bombą

Rusijos Belgorodo srities Šebekino priemiestyje įvyko galingas sprogimas, po kurio kilo didelis gaisras. Vietos gyventojai spėja, kad mieste sprogo rusų iš savo lėktuvo numesta bomba. „Šebekine įvyko galingas sprogimas.
63 2024-06-14

Rusijos pasienio mieste sprogus minai ir per Ukrainos apšaudymą sužeisti septyni žmonės

Netoli sienos su Ukraina esančiame Rusijos mieste pirmadienį sprogus minai buvo sužeisti keturi žmonės, o per ukrainiečių apšaudymą buvo sužeisti dar trys, pranešė regiono gubernatorius. Žmonės nukentėjo Belgorodo srities Šebekino mieste, dažnai atakuojamame iš Ukrainos pusės. Šebekinas yra vos už kelių kilometrų nuo Ukrainos šiaurės rytinės Charkivo srities, kur praėjusį mėnesį per savo puolimą rusai, jų teigimu, siekė sukurti saugumo zoną, kad būtų užkirstas kelias Ukrainos smūgiams.
2024-06-10

Belgorode – didelis gaisras: skelbia apie suduotą smūgį rusų kariuomenės sandėliui

Sekmadienį, birželio 9-ąją, Rusijos Belgorodo srityje kilo didelis gaisras. Socialiniuose tinkluose rašoma apie smūgį Rusijos kariuomenės sandėliui. Tai pranešė portalas „rbc.ua“, remdamasis tenykščiais „Telegram“ kanalais. Pažymima, kad Belgorodo srities Rakitnojės rajone nugriaudėjo sprogimai. Tuo metu ten buvo paskelbtas oro pavojus. Po sprogimų kilo gaisras. Internete paskelbti vaizdo įrašai patvirtina, kad gaisras gana didelis. Į dangų kyla dūmų stulpas, kuris matyti už kelių kilometrų.
2024-06-09

Rusų lėktuvai per pastarąsias šimtą dienų numetė 84 bombas Rusijoje ir okupuotose Ukrainos teritorijose

Praėjusią parą Rusijos kariniai lėktuvai RF Belgorodo srityje numetė dvi aviacines bombas. Po šių incidentų bendras per pastarąjį šimtą dienų Rusijoje ir okupuotose Ukrainos teritorijose numestų aviacinių bombų skaičius pasiekė 84. Tai pranešė „Telegram“ kanalas „Astra“, kuriuo remiasi „Ukrinform“. Birželio 5 d. lauke netoli Dobrojės kaimo buvo rasta aviacinė bomba FAB-500, kuri nukrito po „nenumatyto paleidimo“ iš Rusijos lėktuvo, pranešė Belgorodo gelbėjimo tarnybų atstovai.
2024-06-06
REKLAMA
REKLAMA

Ukraina dronais smogė iškart dviem Rusijos naftos objektams: kilo didžiuliai gaisrai, sustabdytas svarbiausios gamyklos darbas

Ketvirtadienio naktį Ukrainos bepiločiai orlaiviai atakavo iš karto dvi Rusijos naftos perdirbimo gamyklas – Belgorodo ir Rostovo srityse. Po smūgio kilo gaisras Rusijos pietuose esančioje naftos perdirbimo gamykloje, jos darbas sustabdytas, anksti ketvirtadienį pranešė regiono gubernatorius, nurodydamas, kad žmonės nenukentėjo. Dešimtys ugniagesių gesino gaisrą Novošachtinsko naftos perdirbimo gamykloje Rostovo prie Dono regione, sakė gubernatorius Vasilijus Golubevas.
2024-06-06

Paslaptinga Ukrainos brigada turi ypatingą misiją – naktimis meta minas ant Kremliaus kelių

Ukrainos 92-osios brigados bepiločių orlaivių padalinys „Kodas 9.2“ keliasi į naują vietą. Ten jie turės neįprastą, bet neapsakomai svarbią misiją – nuskraidinti bepiločius orlaivius į Rusiją ir mesti minas ant svarbiausių priešo kelių. Sutemos suteikia progą paruošti naują įrangą ir iškrauti savo šarvuotąjį automobilį „Humvee“. Kariams belieka tikėtis, kad tamsa apsaugos juos nuo nesibaigiančio rusų bepiločių lėktuvų srauto, kurie skraido virš galvų, ieškodami, į ką smogti.

Drono ataka Belgorode: liepsnoja naftos bazė

Pirmadienį bepilotis orlaivis atakavo naftos bazę Rusijos Belgorodo srities Prochorovkos gyvenvietėje. Tai antradienį pranešė „Telegram“ kanalas ASTRA, kuriuo remiasi „Ukrinform“. Smūgis buvo smogtas gegužės 20-osios rytą, bepilotis orlaivis atakavo kompanijos „Juttek“ naftos bazės teritoriją Prochorovkos kaime. Per ataką buvo apgadintas benzino rezervuaras. Žmonės nenukentėjo Pirminėmis žiniomis, žmonės nenukentėjo.
57
2024-05-21

Rusų lėktuvai per tris mėnesius Rusijoje ir okupuotose Ukrainos teritorijose numetė 53 bombas

Kovo-gegužės mėnesiais Rusijos kariniai lėktuvai RF regionuose ir okupuotose Ukrainos teritorijose numetė 53 bombas. Tai pranešė „Telegram“ kanalas „Astra“, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Kovo, balandžio ir gegužės mėnesiais Rusijos lėktuvai numetė 53 aviacines bombas RF regionuose ir okupuotose Ukrainos teritorijose“, – sakoma pranešime. Per pastarąją parą Rusijos lėktuvai numetė tris aviacines bombas Rusijos Belgorodo srityje.
2024-05-21

Rusijos mieste – drono smūgis: žuvo žmogus

Rusijos pasienio Belgorodo regione antradienį per Ukrainos drono ataką žuvo viena moteris ir dar trys žmonės buvo sužeisti, pranešė regiono gubernatorius. Pastaruoju metu suintensyvėjo atakos šiame regione, esančiame už sienos su Ukrainos šiaurės rytuose esančia Charkivo sritimi. Ten Rusijos kariai gegužės 10 dieną pradėjo aktyvų antžeminį puolimą.
2024-05-21

Pavasarį Rusija ant savo miesto numetė daugiau kaip 30 bombų: vien šiandien – tris

Šią savaitę Rusijos kariniai lėktuvai Belgorodo srityje „pametė“ tris aviacines bombas FAB-500. Vien per pastaruosius tris pavasario mėnesius skaičiuojama daugiau nei 30 tokių incidentų. Kaip rašo „Ukrinform“, tai pranešė rusų „Telegram“ kanalas ASTRA. ASTRA praneša, kad viena rusų aviacinė bomba nukrito gegužės 15-osios popietę prie pat vandens parko Lazurnojės gyvenvietėje netoli Belgorodo. Dar dvi – netoliese esančiuose kaimuose.
2024-05-16

Rusija numetė bombą ant savo miesto: evakuojami gyventojai

Rusija sekmadienį „pametė“ aviacinę bombą Belgorodo srityje. Oficialios valdžios institucijos apie tai nutylėjo. „Belgorodo srityje nukrito bomba „FAB–500“, – „Telegram“ praneša rusų kanalas „Baza“.   Tai ne pirmas kartas, kai Rusija „pameta“ aviacines bombas virš Belgorodo srities. Ketinama evakuoti gyventojus Pirminiais duomenimis, FAB–500 nukrito gegužės 12 d. Belgorodo srityje esančiame kaime. „Vietos gyventojai apie bombos nukritimą pranešė avarinėms tarnyboms.
2024-05-13

Žuvusiųjų skaičius Belgorode išaugo iki 15

Per, anot Rusijos, Ukrainos surengtą ataką sovietinėmis raketomis Belgorodo srityje sekmadienį žuvo mažiausiai 15 žmonių. Rusijos nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė apie 15 žuvusiųjų. Anot Belgorodo srities sveikatos ministerijos, dar 31 asmuo buvo sužeistas. Vienos numuštos „Točka-U“ raketos nuolaužos, Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, apgadino gyvenamąjį namą Belgorodo mieste. Nuotraukose matyti, kad sugriuvę mažiausiai dešimt pastato aukštų.
2024-05-13

Galingas sprogimas daugiabutyje Rusijoje: subyrėjo visa laiptinė

Belgorode (Rusija) sekmadienio rytą sprogo dalis gyvenamojo daugiabučio. Sprogimas nugriaudėjo Ukrainos pajėgos apšaudant miestą ir jo apylinkes, tačiau ukrainiečiai negali patvirtinti, jog tai jų raketa pataikė į pastatą, o iš vaizdo įrašų taip pat kol kas sunku teigti, dėl ko įvyko sprogimas. Rusų informaciniai šaltiniai skelbia, kad Belgorode subyrėjo vieno daugiabučio visos laiptinės butai nuo dešimtojo iki pirmojo aukštų.
2024-05-12

Rusijos žiniasklaida praneša apie atakas Belgorodo ir Kursko srityse

Rusijos Belgorodo ir Kursko sričių teritorijos buvo atakuojamos bepiločiais orlaiviais, raketomis ir reaktyviniais sviediniais. Tai pranešė „RIA Novosti“, „Astra“, „Mash“, rašo portalas „rbc.ua“. Esą Rusijos oro gynyba numušė kelis taikinius, artėjusius prie Belgorodo. Srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas teigia, kad buvo sužeisti 8 civiliai ir apgadinta daugiau kaip 50 privačių namų valdų.
2024-05-11

Rusijoje susprogdinta degalinė: skelbiama, kad atskrido ukrainiečių dronas

Belgorodo srityje (Rusija) sprogo degalinė, Rusijos valdžia apkaltino Ukrainos droną–kamikadzę. Įvykio metu sprogo degalinės dujų saugykla, kilo gaisras. Vienintelė degalinėje buvusi darbuotoja nenukentėjo. Rusijos Ščebekino mieste (Belgorodo sritis) dronas-kamikadzė atakavo degalinės teritoriją, gegužės 3-ąją paskelbė Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas. Jis pranešė, kad sprogimo metu degalinėje buvo viena jos darbuotoja, kuri nenukentėjo.
2024-05-03

Rusijos raketa Ch-59 nukrito Belgorodo srityje

Rusijos Belgorodo srityje įvyko „nenumatytas šaudmens paleidimas“, lauke netoli Krasnojės kaimo buvo rasta raketa Ch-59. Kaip rašo antradienį „Ukrinform“, tai pranešė Rusijos opozicinis „Telegram“ kanalas „Astra“. „Balandžio 19 d. lauke už dviejų kilometrų nuo Krasnojės kaimo buvo aptiktas šaudmuo – raketa Ch-59. Ji „nenumatytai“ nukrito už 92 km nuo sienos su Ukraina. Kariškiai turėjo ją sunaikinti vietoje. Žalos ir nukentėjusiųjų nėra“, – sakoma pranešime.
2024-04-23

Prieš Putiną kovojantys rusai pažada – pasieks, kad Rusijai reiktų atidaryti antrą frontą

Kovo mėnesį „Rusijos savanorių korpuso“ kovotojai trečią kartą įžengė į Belgorodo sritį per Rusijos ir Ukrainos sieną. Šį kartą jie su savimi turėjo daugiau įrangos, todėl jiems pavyko pulti iš kelių krypčių vienu metu. Kariškiai „YouTube“ kanale „Ukrainian Witness“ (angl. „Ukrainos Liudininkas“) įvardijo pagrindinį tokių reidų tikslą. Pasak kareivio šaukiniu „Mogila“, buvo nuspręsta vėl prasmukti į Rusijos regionus, kad reidas būtų dar didesnis.
2024-04-19

Rusija nuslėpė smūgį Belgorodui: dronai atakavo aerodromą

Rusijos gynybos ministerija nutylėjo prieš Belgorodą įvykdytą bepiločių orlaivių ataką, įvykusią balandžio 12 dieną. Išpuolio metu vienas iš dronų nukrito ant lėktuvų nusileidimo tako, įvykio vietoje kilo gaisras, kurį užgesino avarinės tarnybos. Apie ataką prieš Belgorodo oro uostą balandžio 15 d. pranešė rusų „Telegram“ kanalas „Astra“, remdamasis savo šaltiniais regiono gelbėjimo tarnybose. Ministerija nutylėjo Kaip teigė kanalo šaltiniai, oro uostui grėsmę kėlė trys bepiločiai orlaiviai.
2024-04-15

Rusija tvirtina pasienio regionuose sunaikinusi 15 Ukrainos dronų

Rusija sekmadienį pranešė, kad virš savo pasienio Belgorodo ir Briansko sričių, kurios nuolat nukenčia nuo atakų, sunaikino 15 Ukrainos dronų. „Oro gynyba perėmė ir sunaikino 15 Ukrainos dronų virš Belgorodo ir Briansko sričių“, – pranešė Rusijos kariuomenė, pridūrusi, kad 12 iš jų buvo sunaikinta virš Belgorodo srities.
2024-04-07

Belgorode ukrainiečių dronas įsirėžė į daugiaaukštį namą, žuvo žmogus

Penktadienį Rusijos pasienio mieste Belgorode į daugiaaukštį gyvenamąjį namą įsirėžė ukrainiečių bepilotis orlaivis, dėl to žuvo vienas žmogus ir dar du buvo sužeisti, pranešė regiono gubernatorius. „Dronas įsirėžė į daugiabutį namą. Dėl sprogimo, deja, žuvo žmogus. Du žmonės buvo sužeisti“, – sakė gubernatorius Viačeslavas Gladkovas.
2024-03-29

Solovjovas kreipėsi į Belgorodo apšaudymu besiskundžiančius rusus: „Užsičiaupkite, šlykštynės“

Ištikimiausias Kremliaus propagandistas Vladimiras Solovjovas Belgorodo gyventojus, kurie skundžiasi dėl nuolatinio miesto apšaudymo, pavadino „šlykštynėmis“.  Ukrainiečių žurnalistas Denisas Kazanskis pasidalijo V. Solovjovo laidos iškarpa, kurioje jis užsipuolė Belgorodo gyventojus ir pareikalavo, kad šie nesiskųstų dėl karo ir apšaudymų.
2024-03-26

Belgorode nugriaudėjo keli sprogimai: rusai pasitelkė oro gynybą, prabilo apie nuostolius

Antradienio naktį Rusijos Federacijos Belgorodo srityje aidėjo sprogimai. Apie tai savo „Telegram“ kanale parašė Belgorodo srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas. Pasak gubernatoriaus, virš Belgorodo miesto ir Belgorodo srities buvo pasitelkta oro gynyba. Regiono vadovas teigia, kad priešlėktuvinė gynyba esą numušė 13 oro taikinių, priartėjusių prie regiono centro.
2024-03-26

Putinas nušlavė Rusijos kaimą: neliko nė vieno sveiko pastato, kai partizanai užėmė vieną gatvę

Jeigu į aplinkines gyvenvietes tik buvo apribotas gyventojų patekimas, tai Kozinkos Belgorodo srityje faktiškai nebeliko. Bet ne dėl aktyvaus ukrainiečių puolimo, jie ten „spėjo užimti vieną gatvę“, anot autoritetingo vokiečių žurnalisto Juliano Ropckės. Kozinką nuo žemės paviršiaus, kaip anksčiau Ukrainos teritorijoje buvo su Marijinka, Bachmutu ar Mariupoliu, nušlavė Rusijos artilerija ir aviacija. Vokiečių žurnalistas taip pat paviešino ir beatodairiško rusų kaimo bombardavimo vaizdo įrašą.
90 2024-03-21

Padėtis Belgorodo pasienio regione vis labiau aštrėja

Rusijos pasienio regione Belgorode, kuris jau kurį laiką apšaudomas iš Ukrainos pusės, padėtis toliau aštrėja. Gubernatorius Viačeslavas Gladkovas trečiadienį pareiškė, kad to paties pavadinimo sostinėje ir pasienyje esančiuose rajonuose anksčiau laiko prasidės moksleivių atostogos. Dalis pamokų vyks nuotoliu. Septyniuose rajonuose, kaip karo teritorijose, įrenginėjami patikros postai, kur saugumo pajėgos reguliuos patekimą į vietoves.
2024-03-20

Kurske ir Belgorode nugriaudėjo sprogimai, pranešta apie elektros tiekimo sutrikimus

Antradienio vakarą, Kursko ir Belgorodo sritys buvo apšaudytos, rašo UNIAN. Vietos gyventojai paskelbė vaizdo įrašus, kuriuose girdėti sprogimai. Abejuose regionuose apie 21:10  buvo praneša apie raketų grėsmę. Netrukus pasirodė pranešimai apie sprogimus. Kursko srities gubernatorius Romanas Starovoitas pranešė, kad virš regiono veikia priešlėktuvinė gynyba. Netrukus buvo pranešta apie laikinus elektros energijos tiekimo sutrikimus Kurske.
2024-03-19

Dėl Ukrainos atakų iš Belgorodo srities planuojama evakuoti 9 tūkst. vaikų

Iš Rusijos Belgorodo srities, besiribojančios su Ukraina, planuojama evakuoti 9 000 vaikų, nes iš Ukrainos pusės padaugėjo mirtinų apšaudymų, antradienį pranešė srities gubernatorius Viačeslavas Gladkovas. Nuo praėjusios savaitės per Kyjivo atakas šioje teritorijoje žuvo 16 žmonių, o apšaudymas suintensyvėjo artėjant Rusijos prezidento rinkimams, teigia valdžios institucijos.
2024-03-19

Gubernatorius: per Ukrainos smūgį Rusijos pasienio regione žuvo du žmonės

Rusijos pasienio regione Belgorode, netoli to paties pavadinimo miesto esančiame kaime pirmadienį per Ukrainos apšaudymą žuvo du žmonės ir keturi buvo sužeisti, pranešė regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas. „Belgorodo srityje, oro gynybai atrėmus Ukrainos kariuomenės ataką, Nikolskojės kaime žuvo du žmonės, o keturi buvo sužeisti“, – sakė V. Gladkovas.
2024-03-18

Sibiro bataliono kovotojai įžengė į Gorkovskio kaimą Belgorodo srityje

Rusų savanoriai iš Sibiro bataliono, kovojančio prieš Vladimiro Putino režimą Rusijoje, „Telegrame“ pranešė, kad ankstyvą sekmadienio rytą jie įžengė į Gorkovskio kaimą Rusijos Belgorodo srityje ir užėmė administracinį pastatą. „Rusijos išsilaisvinimo pajėgų daliniai kartu su Čečėnijos Ičkerijos Respublikos savanoriais įžengė į Rusijos Federacijos Gorkovskio gyvenvietę ir užėmė vietos administracijos pastatą“, – rašoma pranešime.
2024-03-17

Rusijai imituojant rinkimus, šalyje siaučia partizanai: privertė prabilti patį Putiną

Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino rinkimų farsas tęsiasi – rinkimų apylinkių komisijos nariai po darbo valandų patys pildo biuletenius ir grūda juos į balsadėžes. Dalis rusų protestuodami prieš šį cirką ir toliau gadina biuletenius ir filmuoja kokiomis apgailėtinomis sąlygomis tenka atiduoti nieko nereiškiantį balsą. V. Putino šventę toliau gadina ir partizanai – šiandien jie pademonstravo, kiek daug Belgorodo srityje paėmė karo belaisvių.
2024-03-16

Rusų pareigūnai skelbia apie dvi apšaudymų aukas, gaisrą naftos perdirbimo gamykloje

Rusijos pareigūnai šeštadienį pranešė, kad ukrainiečiams apšaudant Rusijos Belgorodo sritį, besiribojančią su Ukraina, žuvo du žmonės. Belgorode per išpuolį žuvo vyras ir moteris, dar trys žmonės buvo sužeisti, „Telegram“ pranešė regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas.  Penki žmonės taip pat buvo sužeisti, kai Ukrainos dronas pataikė į automobilį Glotovo kaime, esančiame maždaug už 2 km nuo Ukrainos sienos, sakė V. Gladkovas.
2024-03-16

Puolimas Rusijos Belgorodo ir Kursko srityse tęsėsi visą naktį ir rytą

Rusijos gynybos ministerija paskelbė, kad šeštadienio naktį ir rytą Rusijos Federacija buvo puolama Belgorodo ir Kursko srityse, informuoja naujienų agentūra „Unian“. Pasak Rusijos gynybos ministerijos, naktį Kursko srityje buvo numušti penki ukrainiečių dronai, o Belgorodo srityje – raketa paleista iš reaktyvinės salvinės ugnies sistemos RM-70 „Vampir“ ir taktinė raketa „Točka-U“. Be to, 8 val.
2024-03-16

Rusų partizanų perspėjimas: numatomas masyvus karinių objektų Belgorode apšaudymas, gyventojų prašoma slėptis

Rusų savanorių būriai, dalyvaujantys kare Ukrainos kariuomenės gretose, trečia diena tęsia puolimą Rusijos pasienio regionuose ir stoja į sunkius mūšius su Rusijos valstybės pajėgomis. Iš artilerijos pabūklų nuolat apšaudomas rajono centras Belgorodas ir aplinkinės gyvenvietės. Net rusų propagandiniai šaltiniai skelbia, kad kovos veiksmuose pasienyje vyksta kombinuotų pajėgų mūšiai. Rusų partizanai kovoja naudodami dronus, reaktyvines raketų paleidimo sistemas, artilerijos pabūklus, tankus.
115 2024-03-15

Vos prasidėjus Putino rinkimams – sprogimai Rusijos Belgorode ir Kalugoje, gyventojai prašomi slėptis

Penktadienį prasidėjus Rusijos prezidento rinkimams, kurie vyks visą savaitgalį, Rusijos Belgorodo ir Kalugos srityje pranešama apie išpuolius. Rusų naujienų kanalas „Baza“ skelbia, kad Belgorode nuo penktadienio ryto kaukia sirenos, suveikė priešlėktuvinės gynybos sistema. „Liudininkai praneša apie degantį automobilį Jesenino gatvėje.
79 2024-03-15

Gynybos žvalgyba: rusų valdžia neleidžia civiliams evakuotis iš Belgorodo regiono

Rusų valdžia neleidžia civiliams evakuotis iš Belgorodo, kur šiuo metu vyksta aktyvus karo veiksmai, kuriuose dalyvauja dviejų valstybių sieną kirtę prie Ukrainos prisidėję rusų etninių mažumų daliniai. Apie tai kalbėdamas per nacionalinę televiziją pranešė Ukrainos gynybos žvalgybos atstovas Andrijus Jusovas. „Taip, mes galime patvirtinti šią informaciją. Šiandien girdėjome perimtus tiek teisėsaugininkų, tiek vietos gyventojų pokalbius.
2024-03-14

Rusija: Ukrainos dronas pataikė į Belgorodo rotušę

Ukrainiečių dronas antradienį pataikė į rotušę Rusijos pasienio mieste Belgorode, sužeidė du žmones ir išdaužė pastato langus, pranešė srities gubernatorius. Šis smūgis buvo surengtas vykstant išpuolių bangai Rusijos pasienio srityse ir Maskvai paskelbus, kad ji esą užkirto kelią keliems proukrainietiškų sukarintų grupuočių bandymams surengti puolimą. „Belgorode į miesto kanceliarijos pastatą įsirėžė priešo dronas“, – platformoje „Telegram“ parašė Viačeslavas Gladkovas.
2024-03-12

Sprogimas Belgorodo srityje: liepsnoja naftos produktų rezervuaras

Belgorodo srities (Rusija) valdžia pripažino, kad buvo suduotas smūgis Dolgoje kaime esančiai naftos perdirbimo bazei. Dega mažiausiai vienas naftos produktų rezervuaras. „Mūsų turimais duomenimis, viskas vyko 8 val. 50 min. ryte. Dabar teritorijoje gaisras – dega du rezervuarai. Paskutinį sykį objektas buvo atakuotas vasario 15-ąją.
2024-03-05

Rusija savo teritorijoje „pametė“ aviacinę bombą

Sekmadienį Rusijos karinis lėktuvas „pametė“ aviacinę bombą FAB-250 Belgorodo srityje. Tačiau oficialios valdžios institucijos apie tai nutylėjo, praneša Ukrainos žiniasklaida. Vasario 18 d. Belgorodo srityje buvo rastas FAB-250. Valdžios institucijos evakavo apie 150 vietos gyventojų. Tą pačią dieną rusiška raketa buvo sunaikinta bandymų poligone, praneša „RBK-Ukraina“, remdamasi „Telegram“ kanalu ASTRA.
2024-02-22

Sprogimai Rusijoje: pranešama, kad buvo apšaudytas Belgorodas

Trečiadienio popietę buvo apšaudytas Rusijos miestas Belgorodas, praneša NEXTA. Belgorodo sritis ribojasi su Ukrainos Charkivo sritimi. Pranešama apie du smūgius Belgorodui Pirmiausia buvo pranešta, kad mieste įsijungė oro pavojaus signalas. Netrukus Rusijos žiniasklaida pranešė, kad buvo apšaudyta statybinių medžiagų gamykla. Dar po kelių minučių pasirodė informacija, kad fiksuoti mažiausiai du tiesioginiai smūgiai. Taip pat nukentėjo sunkvežimis.
2024-02-07

Rusija teigia užkirtusi kelią Ukrainos dronų atakai Belgorodo srityje

Rusija antradienį ryte pareiškė, kad Belgorodo srityje sužlugdė naktinę Ukrainos dronų ataką. „Šiąnakt buvo sustabdytas Kyjivo režimo bandymas įvykdyti teroristinę ataką, panaudojant septynis bepiločius orlaivius prieš taikinius Rusijos Federacijos teritorijoje“, – pranešė gynybos ministerija per „Telegram“. „Visus Ukrainos bepiločius orlaivius perėmė Belgorodo srities teritoriją saugančios oro gynybos sistemos“, – pridūrė ministerija, nenurodydama nei tikslios atakos vietos, nei to, ar buvo p...
2024-02-06

Karas Ukrainoje. Ukrainiečių karys apie padėtį fronte: iš esmės rusai turi viską, kartais liekame Dievo rankose

Ukrainos karys Dmytro CNN papasakojo apie padėtį fronte. Anot jo, rusai iš esmės turi viską – į ukrainiečius šaudo rusų tankai bei virš galvų skraido lėktuvai. Svarbiausi įvykiai: 23:51 | Rusai smogė ligoninei Charkivo srityje Rusijos kariai numetė du sprogmenis ant ligoninės Charkivo srityje, yra nukentėjusių, rašo „Ukrinform“. Kaip skelbia vietos policija, vienas sprogmuo nukrito netoli, o kitas smogė tiesiai į ligoninę. Iš ligoninės buvo evakuoti 38 žmonės, yra nukentėjusių.
2024-01-31

Rusija praneša apie masinį dronų išpuolį: atakuotas Krymas, Belgorodas, Brianskas, Kaluga ir Tula

Rusijos Federacijos gynybos ministerija praneša, kad antradienį Rusijoje surengta masinė dronų ataka. Ministerija „Telegram“ rašo, kad išpuolis buvo atremtas.
2024-01-30

Karas Ukrainoje. Budanovas įvardijo, ko tikėtis fronte: pavasarį galime sulaukti pokyčių

Rusijai vis dar nepavyko pasiekti prieš karą užsibrėžtų tikslų, o rusų puolamasis potencialas išseks iki pavasario, pareiškė Ukrainos žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas. Svarbiausi įvykiai: 23:33 | Rusai smogė Charkivui Antradienio vakarą Rusijos pajėgos dronais atakavo Charkivą, praneša UNIAN. Pranešama, kad rusai į regioną pasiuntė mažiausiai šešis dronus.
2024-01-30

Rusijoje sudužo karinis lėktuvas: skelbiama, juo skrido 65 ukrainiečiai belaisviai

Belgorodo srityje (Rusija) nukrito rusų karinis lėktuvas Il-76. Rusijos gynybos ministerija patvirtino katastrofos faktą, tvirtinama, kad lėktuvu skrido 65 ukrainiečiai belaisviai ir 9 ekipažo nariai bei palydintys asmenys. Naujienų kanale „112“ telegrame cituojamas Belgorodo srities gubernatorius G. Gladkovas, kuris „pranešė apie įvykį Koročansko rajone, Belgorodo srityje“. Soc. tinkluose taip pat išplito vaizdo įrašas, kuriame numanomai užfiksuotos paskutinės Il-76 akimirkos.
2024-01-24

Naktį Rusijoje griaudėjo sprogimai – Belgorode užsiliepsnojo namai, vietomis gyvenvietės liko be elektros

Rusijos Federacijos Belgorodo srityje trečiadienio naktį pasigirdo sprogimai. Pasak Belgorodo srities gubernatoriaus Viačeslavo Gladkovo, Rusijos oro gynyba numušė bepiločių orlaivių. V. Gladkovas savo „Telegram“ paskyroje skelbė, kad virš Belgorodo numušti septyni bepiločiai orlaiviai. Preliminariais duomenimis, aukų nebuvo. „Belgorodo rajone yra nuostolių gyvenamajame sektoriuje – užsidegė gyvenamojo namo stiklai, stogas ir ūkinis pastatas.
159 2024-01-17
Į viršų