Belgijos karalienė Mathilde

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Belgijos karalienė Mathilde“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Belgijos karalienė Mathilde“.

Diana Nausėdienė ir karalienė Mathilde apsilankė socialiniame restorane: turime galvoti apie visus valstybės piliečius

Lietuvos pirmoji ponia Diana Nausėdienė ir Belgijos Karalienė Mathilde trečiadienį skyrė dėmesį socialinių inovacijų vystymo temai ir apsilankė Vilniuje įsikūrusiame socialiniame restorane „Pirmas blynas“. Pirmoji ponia ir karalienė Mathilde susipažino su restorano įkūrėju Timu Van Wijku ir „Pirmojo blyno“ komanda, kurią visą sudaro žmonės su negalia, taip pat bendravo su restorano partneriais ir įkūrėjo šeima. Restoranas yra įsikūręs ypatingoje sostinės vietoje – Šv.
2022-10-26

Diana Nausėdienė parodė dar vieną suknelę: pasižymėjo subtilumu

Šią savaitę tęsiasi Belgijos karaliaus Philippe'o ir karalienės Mathilde oficialus vizitas Lietuvoje. Antradienio vakarą Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda bei jo žmona Diana Nausėdienė dalyvavo Belgijos Karaliaus ir Belgijos Karalienės atsakomajame renginyje. Iškilmingame renginyje pirmoji ponia D. Nausėdienė pademonstravo subtilų stilių.
597 2022-10-26

Nausėdienė pademonstravo vakarinę suknelę: akį traukė 1 detalė

Spalio 24-ąją į Lietuvą oficialaus vizito atvyko Belgijos karalius Philippe'as kartu su savo sutuoktine, karaliene Mathilde. Belgijos karaliai buvo sutikti ir palydėti į prezidento Gitano Nausėdos ir pirmosios ponios Dianos Nausėdienės rengiamą valstybinę vakarienę, kuri skirta monarchams pagerbti. Priimdama garbius svečius D. Nausėdienė pademonstravo klasikinį stilių, kurį išskyrė 1 detalė. Šventinis pokylis vakar buvo surengtas Nacionalinio muziejaus LDK valdovų rūmuose.
231 2022-10-25
Į viršų