beisbolo kamuoliukas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „beisbolo kamuoliukas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „beisbolo kamuoliukas“.

Parduodamas kamuoliukas su Putino ir Trumpo parašais: nustebsite, kiek jis kainuoja

Vladimiras Putinas ir Donaldas Trumpas įtraukė savo vardą į sporto prisiminimų ir relikvijų sąrašą po to, kai beisbolo kamuoliukas su jų autografais atsirado pardavime už įspūdingą sumą.  Kai kurių populiariausių pasaulio atletų pasirašyti daiktai parduodami už didžiules pinigų sumas – panašu, kad tokį patį efektą turi ir žinomiausi pasaulio politikai. Vladimiro Putino ir Donaldo Trumpo pasirašytas beisbolo kamuoliukas parduodamas už daugiau nei 40 tūkst. svarų sterlingų.
2022-03-29

Beisbolo rungtynėse gimtadienį minėjusią močiutę mirtinai sužalojo kamuoliukas

Stipriausią pasaulyje amerikiečių MLB beisbolo lygą sukrėtė žiauri tragedija. JAV žiniasklaida skelbia, kad 79-erių metų gimtadienį beisbolo rungtynėse minėjusi senolė Linda Goldbloom mirė ligoninė nuo kamuoliuko smūgio sukeltų komplikacijų. Pranešama, kad rugpjūčio 25-ą dieną vykusias Los Andželo „Dodgers“ ir San Diego „Padres“ komandų rungtynes stebėjusi amerikietė gavo smūgį iš beisbolo kamuoliuko, dėl ko nedelsiant buvo išvežta į ligoninę.
2019-02-06

Amerikietis pagavo beisbolo kamuoliuką, paleistą iš 320 metrų aukščio

Amerikietis Zackas Hample‘as pasiekė naują pasaulio rekordą, kai pagavo beisbolo kamuoliuką, paleistą iš 320 metrų aukščio, rašo metro.co.uk. Kai siekė rekordo Z. Hample‘ui prireikė apsaugos priemonių norint apsisaugoti nuo galimų traumų. Leisdamasis kamuoliukas pasiekė net 152,9 kilometro per valandą greitį. Kamuoliukas buvo paleistas iš sraigtasparnio, skrendančio 320 metrų aukštyje. Kamuoliukas žemę pasiekė per 12 sekundžių.
2013-07-15
Į viršų