bėganti nosis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bėganti nosis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bėganti nosis“.
REKLAMA
Nosies higiena (nuotr. Shutterstock.com) Nosies higiena (nuotr. Shutterstock.com)

Atsakė, kodėl būtina rūpintis nosies higiena

Jeigu kasdien valomės dantis, kodėl pamirštame savo nosį? Juk nosis – labai svarbus organas, kuris padeda į plaučius tiekti tik švarų, pakankamai drėgną ir išpuoselėtą orą. Šiandien, kai aplinkos tarša ypatingai didelė, labai naudinga į savo kasdienę higienos rutiną įtraukti nosies plovimą. Kodėl? Pakalbėkime apie tai šiek tiek plačiau. Nosis – labai svarbus organas  Nosis – labiausiai atsikišusi kūno dalis ir kartais gali atrodyti, kad ji reikalinga tik kvapų suvokimui.
2023-01-04

1 simptomą jaučia beveik visi paskiepyti COVID-19 sergantys žmonės: pasitikrinkite, ar jo nejaučiate jūs

Ankstyvieji duomenys, paskelbti ZOE COVID tyrime, rodo, kad bendras Covid-19 atvejų skaičius 2021-aisiais jau pasiekė aukštumas, tačiau kasdienių atvejų didelės rizikos grupėse vis daugėja. Naujausiame savo vaizdo įraše profesorius Tim Spector, pagrindinis  ZOE Covid tyrimo programėlės mokslininkas, išryškino pagrindinį Covid-19 simptomą, kuris šiuo metu pastebimas visiškai paskiepytuose asmenyse.
2021-11-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų