Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „BE1 NFA“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „BE1 NFA“.

A lygoje norą dalyvauti pareiškė 11 Lietuvos klubų

Artėjant 2024-ųjų Lietuvos futbolo sezonui, Lietuvos futbolo federacija dalinasi informacija apie klubų pateiktus prašymus dalyvauti licencijavimo procese. Prašymus dalyvauti kitų metų A lygos licencijavimo procese pateikė 11 klubų. Pilnas jų sąrašas – žemiau: „Panevėžys“; Vilniaus „Žalgiris“; „Šiauliai“; „Kauno Žalgiris“; Kauno raj.
2023-12-17

„Džiugas“ dramatiškai išsaugojo vietą A lygoje

Devyniese mačą baigęs Telšių „Džiugas“ triumfavo pereinamųjų rungtynių serijoje. Gargžduose vykusiame mače džiugiečiai 1:0 (0:0) nugalėjo Kauno „Be1 NFA“ futbolininkus. 68-ąją minutę Juozo Lubo uždirbtą baudinį realizavo portugalas Nuno Pereira. Tiesa, „Džiugas“ rungtynes baigė be dviejų iš aikštės išvarytų žaidėjų, kurie aikštę paliko mačo pabaigoje.
2023-11-25

Dėl išlikimo A lygoje kovojantis Telšių „Džiugas“ pirmojoje dvikovoje sužaidė lygiosiomis

Po pirmo pereinamojo mačo kovoje dėl žaisti kito sezono „Optibet A lygoje“ – lygybė. Kauno „Be1 NFA“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Telšių „Džiugu“. Pirmame kėlinyje „Džiugo“ vartininkas Simone Moschinas turėjo labai daug darbo. Italui teko atremti pavojingus Higoro ir Deitono Vinckaus smūgius. Tiesa, 19-ąją minutę S. Moschinas galimybių neturėjo, kai iš arti galingai kamuolį į vartus pasiuntė Tayrellas Wouteris.