baxi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baxi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baxi“.

Ispanijoje – 20-mečio Giedraičio karjeros mačas ir pergalingi Sajaus taškai

Dovydas Giedraitis Ispanijos čempionate sužaidė geriausias karjeros rungtynes, bet nuo nesėkmės tai neišgelbėjo. Lietuvio klubas namuose 84:88 (18:25, 19:15, 25:21, 22:27) nusileido Manresos „Baxi“ ekipai su Martynu Sajumi. D.Giedraitis per 22 minutes pelnė 17 taškų (2/4 dvit., 4/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų. Ankstesnis lietuvio rekordas buvo 10 taškų.
2020-09-20

Jasikevičius ir „Barcelona“ – Katalonijos taurės finale

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ komanda pateko į Katalonijos taurės finalą. Šalies vicečempionai 92:82 (23:25, 21:16, 24:17, 24:24) įveikė Manresos „Baxi“ klubą, kurio garbę gina Martynas Sajus. Tai yra ketvirta Barselonos klubo pergalė iš tiek pat galimų prieš oficialią sezono pradžią. M.Sajus pralaimėjusiems pelnė septynis taškus, „Barcelona“ finale susitiks su Andoros „MoraBanc“ ekipa.
2020-09-05

Pasibaisėjo Eurolygos noru žaisti vasarą: „Tai krepšinio savižudybė“

Manresos BAXI komandos legionierius Luka Mitrovičius nematė prasmės vasarą pratęsti krepšinio čempionatus. Taip gali pasielgti Eurolyga, kuri svarsto galimybę žaisti vasaros mėnesiais. Eurolyga apie galimybę pratęsti sezoną tikisi žinoti iki gegužės mėnesio. „Panašu, kad rungtynės gali būti žaidžiamos liepos arba rugpjūčio mėnesiais, tačiau žiūrint iš krepšininkų pusės tai yra nelogiška. Mes būsime du, tris mėnesius be treniruočių. Esame izoliuoti kaip ir visi žmonės.