bauža

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bauža“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bauža“.

Lietuvos dziudo imtynininkai padės moterims ruoštis bėgimui

Ketvirtadienį, gegužės 22 dieną, 18 val., Vilniaus Vingio parke, Lietuvos dziudo imtynininkai Karolis Bauža ir Marius Paškevičius pradės „AVON moterų bėgimo“ treniruočių ciklą. Garsūs Lietuvos sportininkai padės moterims pasiruošti birželio 28 dienos bėgimui, teigiama pranešime spaudai. Karolis Bauža, antrasis lietuvis, kuriam po Nepriklausomybės atkūrimo pavyko iškovoti apdovanojimą Europos čempionate, džiaugiasi, kad vyksta tokio pobūdžio varžybos.
2014-05-20

K. Bauža iškovojo Europos dziudo pirmenybių bronzą, o M. Paškevičius liko septintas

Vengrijoje sostinėje pasibaigusiame Europos dziudo čempionate bronzos medalį svorio kategorijoje iki 90 kg tarp 36 dalyvių iškovojo Karolis Bauža. Lietuvis nugalėjo juodkalnietį Dmitrijų Vukotičių, įveikė azerbaidžanietį Šechmadą Magomedovą, pralaimėjo būsimajam vicečempionui gruzinui Varlamui Lipartelianiui, paguodos varžybose privertė pasiduoti septintojoje pozicijoje likusį italą Walterį Facente'ą, o lemiamojo kovoje įrodė savo pranašumą prieš penktąją vietą užėmusį vokietį Marcą Odenthalį.
2013-04-27

Dziudo imtynininkas M. Paškevičius tapo nugalėtoju „Grand Prix“ turnyre Kinijoje

Kinijoje vykusio Tarptautinės dziudo federacijos "Grand Prix" turnyro, kurio prizų fondą sudarė 100 tūkst. JAV dolerių, nugalėtoju svorio kategorijoje per 100 kg (9 dalyviai) tapo lietuvis Marius Paškevičius. 33-ejų metų atletas ketvirtfinalyje įveikė kiną Zheną Wangą, pusfinalyje – taip pat Kinijos atstovą Quanchao Wangą, o finale - 24-erių metų Renatą Saidovą iš Rusijos. M. Paškevičiui už pirmąją vietą atiteko 3 tūkst. dolerių (beveik 8 tūkst.
2012-11-26

Dziudo kovotojas K. Bauža: tikėjausi daugiau iš olimpiados

Daug vilčių Londono olimpiadoje puoselėjęs dziudo kovotojas Karolis Bauža iš turnyro pasitraukė po antros kovos. Trečiadienį svorio kategorijoje iki 90 kg buvusiam olimpiniam ir pasaulio čempionui graikui Iliasui Iliadžiui pralaimėjęs  25 metų lietuvis krimtosi: „Juk atvažiavau čia dėl medalio.“ Sužinojęs, kad antroje kovoje burtai jį gali suvesti su graiku I. Illiadžiu, K. Bauža suprato – jam sėkmė nenusišypsojo. „Pirmoji kova su prancūzu Romainu Buffet buvo tokia, kokios ir tikėjausi.
2012-08-01

Dziudo imtynininkas K. Bauža suklupo olimpiados aštuntfinalyje

Pergale Londono olimpinių žaidynių dziudo imtynių turnyrą pradėjo Karolis Bauža. Trečiadienį pirmoje svorio kategorijos iki 90 kg kovoje 25-erių metų lietuvis įveikė 27-erių metų prancūzą Romainą Buffetą ir žengė į aštuntfinalį. Tačiau aštuntfinalyje mūsiškis po atkaklios kovos nusileido Graikijai atstovaujančiam tituluotam bendraamžiui praėjusių metų pasaulio ir Europos čempionui Iliasi Iliadžiui bei baigė savo pasirodymą.
2012-08-01

Dziudo imtynininkas K. Bauža Londone kovos su Prancūzijos, o M. Paškevičius – su Vanuatu salų atstovu

Londono olimpinių žaidynių vyrų dziudo varžybų svorio kategorijos iki 90 kg pirmajame rate, šešioliktfinalyje, 25-erių metų lietuvis Karolis Bauža kovos su 27-erių metų prancūzu Romenu Biufė (Romain Buffet). Svorio kategorijos virš 100 kg šešioliktfinalyje 32-ejų metų Marius Paškevičius išbandys jėgas su 24-erių metų Vanuatu salų atstovu Nazarijumi Fiakaifonu (Nazario Fiakaifonu). Tai paaiškėjo ketvirtadienį ištraukus burtus.
2012-07-26

Dziudo imtynininkas M. Paškevičius Olandijoje pelnė sidabrą

Amsterdame (Olandija) vykusiame Tarptautinės dziudo federacijos „Grand Prix“ turnyre, kurio prizų fondą sudarė 100 tūkst. JAV dolerių, Lietuvos atstovas Marius Paškevičius pelnė sidabro medalį. 32-ejų metų M. Paškevičius (svorio kategorija per 100 kg; 34 dalyviai) finale pralaimėjo 2006 metų Europos čempionui ir 2010 bei šių metų pasaulio vicečempionui 31-erių metų vokiečiui Andreasui Telceriui (Andreas Toelzer). Finalinė kova truko mažiau nei pusantros minutės.
2011-11-20

Dziudo imtynininkas K. Bauža pasaulio čempionate įveikė tik vieną varžovą

Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančio pasaulio dziudo čempionato vyrų varžybų svorio kategorijoje iki 90 kg 24 metų Lietuvos atstovas Karolis Bauža įveikė 22 metų kazachą Timūrą Bolatą, tačiau antrojoje kovoje pralaimėjo pasaulio vicečempionui 20-mečiam japonui Daiki Nishiyamai.