basketbol

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „basketbol“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „basketbol“.

Pergalingose „Banvit“ rungtynėse Gediminas Orelikas pelnė 16 taškų

Turkijos krepšinio lygoje Bandirmos „Banvit“ (16-7) rezultatu 83:77 (19:22, 21:15, 20:13, 23:27) nugalėjo Gaziantepo „Basketbol“ (11-12) krepšininkus. „Banvit“ klubui atstovaujantis Gediminas Orelikas per 32 minutes pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų. Jordanas Theodore'as nugalėtojams surinko 21 tašką.
2017-03-26

Lietuvių klubas Čekijoje ir toliau nepralaimi

Aštuntąją pergalę Čekijos krepšinio lygoje šventė be pralaimėjimų žengiantis Prostejovo „Prostejov“ klubas, kuriame rungtyniauja Benas Veikalas ir Andrius Šležas, namuose 86:70 įveikęs Brno „Basketbol“ krepšininkų. B. Veikalas nugalėtojams per 15 minučių į varžovų krepšį įmetė 10 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 2 bei perėmė 4 kamuolius A.Šležas aikštėje praleido 25 minutes, pelnė 2 taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.