barcos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barcos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barcos“.

UEFA Čempionų lygoje pasityčiojimas iš Romos ir penkta „Zenit“ pergalė

Šiandien, po dviejų savaičių pertraukos futbolo fanai vėl galėjo mėgautis Čempionų lyga. E lygos rungtynėse „Barcelona“ futbolininkai sutrypė „AS Roma“ vienuolikę rezultatu 6:1 (3:0). E grupėje „Camp Nou“ stadione susitiko praėjusių metų čempionė, „Barcelona“ su ekipa iš Italijos - „AS Roma“ . „Barcelona“ prieš šias rungtynes Madride džiaugėsi triuškinama pergale prieš amžinus varžovus, Madrido „Real“ futbolininkus,rezultatu 4:0. Tuo tarpu Romos futbolininkai „Serie A“ čempionate nesugebėj...
2015-11-24

Čempionų lygoje – sensacijų liūtis: „Barca“ pralaimėjo „Rubinui“

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo žaidžiami trečiojo turo mačai. Sensacingą nesėkmę namie patyrė FC „Barcelona“, kuri pralaimėjo „Rubinui“ iš Rusijos. Dvikova „Camp Nou“ stadione prasidėjo labai netikėtai – jau 2 min. svečius į priekį išvedė Aleksandras Ryazantsevas. Nors iškart po pertraukos 48 min. „Barcos“ puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius išlygino rezultatą, 73 min.