baracevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baracevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baracevičius“.

Trys Lietuvos atletai triumfavo imtynių turnyre Latvijoje

Rygoje vyko XIX-asis Paulo Budovskio tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Varžybose sportininkai kovojo vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų amžiaus grupėse, praneša imtynes.lt.
2013-11-04

A. Žekas – imtynių turnyre Vokietijoje užėmė antrą vietą

Luckenwalde (Vokietija) vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras „Brandenburgo taurei“ laimėti, teigiama pranešime spaudai. Iš šešių varžybose dalyvavusių lietuvių sėkmingiausiai kovojo Andrius Žekas. Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinis svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo sidabro medalį. Raseiniškis pirmose imtyse vienodu rezultu (1:0/1:0) įveikė du vokiečius - Europos imtynių jaunių čempionato prizininką Romaną Walterį ir Aleksandrą Rollį.
2012-05-31

Imtynininkų laimikis iš Kaliningrado – du bronzos medaliai

Kaliningrade vyko tarptautinis Andrejaus Šumilino laisvųjų ir moterų imtynių turnyras. Šiemet vienas prestižinių varžybų organizatorių, daugkartinis pasaulio ir Europos čempionatų prizininkas A.Šumilinas į varžybas sukvietė 114 dalyvių iš devynių valstybių. Dauguma komandų sudarė jaunimo rinktinių nariai, kurių sudėtyse yra Europos čempionatų prizininkų ir pasaulio taurės čempionų, praneša imtynes.lt.
2012-04-11

T. Baracevičius ir A. Žekas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojai

Gardine vyko tarptautinė mokomoji imtynių stovykla. Renginyje dalyvavo gausi Lietuvos laisvųjų imtynių delegacija, kurios pagrindą sudarė Lietuvos kadetų rinktinė, papildyta jaunesniais sportininkais, teigiama pranešime spaudai. Stovyklos metu jaunieji atletai gyveno ir treniravosi sporto internate.  Pratybos vykdavo du kartus per dieną. Joms vadovavo Baltarusijos nusipelnę treneriai Genadijus Mansevičius  ir Žuma Šubajevas.
2012-03-05

Lietuvos imtynininkai Baltijos šalių žaidynėse iškovojo devynis medalius

Švedijoje vykusiose Baltijos jūros šalių žaidynėse Lietuvos imtynininkai iškovojo devynis medalius - keturis aukso, keturis sidabro ir vieną bronzos. Laisvųjų imtynių varžybų nugalėtojais tapo vilkaviškietis Tomas Baracevičius (svorio kategorija iki 50 kg) ir kelmiškis Benediktas Butkus (58 kg), antrąją vietą užėmė klaipėdietis Paulius Zaicevas (69 kg). Graikų romėnų imtynių varžybose auksą iškovojo vilnietis Andrius Jurevičius (54 kg), o sidabrą pelnė kauniečiai Eividas Stankevičius (76 kg)...
2011-07-08

T. Baracevičius ir D. Oganesjanas – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtojai

Penkioliktą kartą Kaliningrade vyko tradicinis G. Taropino vardo tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, praneša imtynes.lt. Varžybose geriausiai sekėsi Tomui Baracevičiui (Vilkaviškis) ir Davidui Oganesjanui (Kaunas) – atletai tapo turnyro nugalėtojais. T. Baracevičius iškovojo aukso medalį  svorio kategorijoje iki 50 kilogramų, o D.Oganesjanas triumfavo svoryje iki 120 kilogramų.