bank world athletics

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bank world athletics“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bank world athletics“.

Virgilijus Alekna – vėl nesustabdomas

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna pergalingai baigė sezoną. 37 metų vilnietis antradienį užtikrintai triumfavo Ščecine (Lenkija) surengtose varžybose „Pedro's Cup 2009“. Šių metų pasaulio čempionate ketvirtąją vietą užėmęs V. Alekna diską nusviedė 68 m 53 cm. Antras liko šių metų pasaulio čempionas vokietis Robertas Hartingas. Jis diską numetė 66 m 58 cm.
2009-09-15

V. Alekna laimėjo varžybas Graikijoje!

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna triumfavo Salonikuose (Graikija) vykstančiose geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose „IAAF/VTB Bank World Athletics Final“. 37 metų vilnietis diską nusviedė 67 m 63 cm. „Tai - geras rezultatas gerose varžybose. Labai džiaugiuosi šiuo laimėjimu, - po varžybų sakė V. Alekna.
2009-09-12

V. Aleknai koją pakišo liga

Štutgarte vykusiose geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose „IAAF/VTB Bank World Athletics Final“ Virgilijus Alekna užėmė paskutinę - aštuntąją - vietą. Tinkamai pasirengti startui disko metikas negalėjo dėl ligos. Praėjusios savaitės viduryje V.Alekna apskritai nežinojo, ar vyks į Vokietiją. „Sirguliuoju. Jei pavyks susitvarkyti, dalyvausiu, bet jei ne, tai ne. Nežinau, ar tiesiog persišaldžiau, ar virusiukas užpuolė“, - pasakojo dukart olimpinis čempionas.
2008-09-15

V. Alekna pasaulio lengvaatlečių varžybose – aštuntas

Dukart olimpinis ir dukart pasaulio disko metimo čempionas Virgilijus Alekna Štutgarte (Vokietija) vykstančiose geriausių šio sezono pasaulio lengvaatlečių varžybose "IAAF/VTB Bank World Athletics Final" užėmė paskutiniąją, aštuntąją, vietą. 36-erių metų vilnietis diską nusviedė tik 61 m 3 cm. Iš keturių V. Aleknos bandymų įskaityti buvo tik du. Pirmuoju bandymu lietuvis diską nusviedė 59 m 89 cm. Nugalėjo olimpinis ir pasaulio čempionas estas Gerdas Kanteris - 68 m 38 cm.