Banco di Sardegna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Banco di Sardegna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Banco di Sardegna“.

Bendžius fantastišku žaidimu padėjo klubui laimėti Italijos Supertaurėje

Pergalingai Italijos Supertaurės varžybas pradėjo Eimanto Bendžiaus atstovaujamas Sasario „Banco di Sardegna“ klubas, kuris net 114:71 (29:21, 39:17, 30:18, 16:15) sutrypė Romos „Virtus“ ekipą. Lietuvis žaidė fantastiškai ir per 24 minutes pelnė net 25 taškus (3/5 dvitaškiai, 6/12 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų. Jo sąskaitoje 25 naudingumo balai.
2020-09-04

„Montepaschi“ žengė į Italijos pirmenybių finalą

Į Italijos čempionato finalą iškopė Sienos „Montepaschi“ klubas su trimis lietuviais, svečiuose 79:64 (23:12, 21:16, 17:17, 18:19) įveikęs Sasario „Banco di Sardegna“ komandą ir laimėjęs seriją iki trijų pergalių 3-0. Kšyštofas Lavrinovičius aikštėje praleido 21 minutę ir pelnė 12 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet dukart prasižengė ir tris sykius suklydo. Rimantas Kaukėnas per 17 minučių įmetė 10 taškų (4/6 dvit., 0/4 trit.
2012-06-02

K. Lavrinovičiaus vedamas „Montepaschi“ pusfinalio seriją pradėjo pergale

Italijos čempionato pusfinalio serijos pirmajame susitikime Sienos „Montepaschi“ komanda su trimis lietuviais namuose 91:68 nugalėjo Sasario „Banco di Sardegna“ klubą. Jonas Mačiulis mačui registruotas nebuvo dėl legionierių limito. Rimantas Kaukėnas per 19 minučių pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.