baltrex-šiauliai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baltrex-šiauliai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baltrex-šiauliai“.

Lietuvos moterų regbio-7 čempionate tęsiasi „Vairo“ pergalių serija

Šiauliuose surengtame antrajame Lietuvos moterų regbio-7 čempionato etape nugalėjo Šiaulių „Vairo-Kapitono Morgano“ komanda. Per du etapus nei karto nesuklupusios šiaulietės gerokai priartėjo prie apginto čempionių titulo. Sigito Kukulskio auklėtinės 36:5 nugalėjo Kauno „Ąžuolą“, po gana atkaklios kovos 19:5 palaužė Vilniaus „Geležinį vilką“ bei 43:0 nepaliko vilčių „Baltrex-Šiaulių“ merginoms. „Sunkiausios rungtynės buvo būtent su „Geležiniu vilku“, bet pavyko pasiekti pergalę.
2023-09-13

„Baltrex-Šiauliai“ – devintą kartą iš eilės Lietuvos regbio-7 čempionai

Šeštadienį Šiauliuose paaiškėjo Lietuvos regbio-7 čempionai. Itin atkakliame antrajame čempionato ture, kaip ir pirmajame, nugalėjo ir šalies čempiono titulą apgynė Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas. Jis Lietuvos regbio-7 pirmenybėse triumfavo devintą sykį iš eilės. Pagrindiniai konkurentai – vicečempionai Šiaulių „Vairo-Kalvio-Jupojos“ regbininkai pirmojo etapo Jurbarke finale „Baltrex-Šiauliams“ pralaimėjo 7:38, todėl dar prieš savaitę gerokai susikomplikavo padėtį kovojant dėl titulo.
2023-04-30

Lietuvos čempionų titulą apgynė „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai

Šiauliuose vyko finalinis Lietuvos regbio septynetų čempionato etapas. Dėl Lietuvos čempionų titulo kovojo septynios komandos. Po grupės varžybų į pusfinalius pateko visos keturios Šiaulių ekipos. Pirmame pusfinalyje „Baltrex-Šiauliai“ 41:0 sutriuškino Šiaulių „Citma-Kalvis-Jupoja“ komandą. Atkakliau vyko kitas pusfinalis, kuriame Šiaulių „Vairas-Jupoja-Citma“ rezultatu 38:12 įveikė „Šiaulių“ septyniukę.
2021-05-02

Regbio „Top“ lygos favoritus skyrė viena ataka

Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ klubas pademonstravo čempionišką charakterį ir laimėjo svarbiausią regbio „Top“ lygos mūšį. Penktojo turo rungtynėse „Baltrex-Šiauliai“ šeštadienį sausakimšame Zoknių stadione 22:16 (12:0) nugalėjo amžinus varžovus „Vairo-Kalvio“ regbininkus ir didesniu skirtumu atsirevanšavo varžovams už nesėkmę pirmajame rate 8:10. Tai leido nugalėtojų titulą ginantiems „Baltrex-Šiauliams“ pakilti į pirmąją turnyro lentelės vietą.
2016-10-03

Lemiamoje Lietuvos regbio grandų akistatoje „BaltRex-Šiauliai“ nugalėjo čempionus

Sausakimšame Šiaulių Zoknių regbio stadione šeštadienį dvi stipriausios Lietuvos komandos surengė tikrą spektaklį, po kurio džiaugsmo šokį atliko „BaltRex-Šiaulių“ klubas. Lietuvos čempionato lyderių akistatoje „BaltRex-Šiauliai“ 24:17 (12:5) nugalėjo Šiaulių „Vairo-Kalvio“ ekipą ir aplenkė ją turnyro lentelėje. Po aštuonerių metų pertraukos šalies čempionų titulą mėginantys susigrąžinti „BaltRex-Šiaulių“ regbininkai nuo pat rungtynių pradžios žaidė aktyviau ir pirmieji pelnė taškus.
2014-09-28

„BaltRex-Šiauliai“ regbio-10 turnyre Latvijoje užėmė antrą vietą

Praėjusią savaitę Latvijoje vyko kiek netradinio regbio-10 turnyras „Garkalnes rugby 10“, kuriame varžėsi ir du Šiaulių klubai – „BaltRex-Šiauliai“ ir „Old Boys“. Geriau sekėsi „BaltRex-Šiaulių“ komandai, kuri šešių klubų užėmė antrą vietą. Šiauliečiai 12:28 turėjo pripažinti tik nugalėtoja tapusios „Garkalne-Livonia“ ekipos pranašumą. „Rezultatą vertinu gerai, nes svarbiausias tikslas buvo šiek tiek įsižaisti prieš rudens sezoną, pajudinti naujokus.
2014-08-15

Dramatišką Lietuvos regbio grandų derbį laimėjo „Vairas-Kalvis“

Šeštadienį Lietuvos vyrų regbio pirmenybėse įvyko intriguojantis dviejų garsiausių Šiaulių miesto klubų „Vairo-Kalvio“ ir „BaltRex-Šiaulių“ derbis. Kaip ir buvo tikėtasi, stadione susirinkę žiūrovai išvydo tikrą vyrišką kovą, o susitikimą po įnirtingos kovos minimaliu rezultatu 11:10 (6:10) laimėjo čempiono titulą ginantis „Vairo-Kalvio“ klubas.