baltijos moterų futbolo lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baltijos moterų futbolo lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baltijos moterų futbolo lyga“.

„Gintra“ sužinojo varžoves Baltijos moterų lygos finale

Rugpjūčio 19 dieną šiaulietės susirungs su Talino „Flora“ žaidėjomis dėl Baltijos moterų futbolo lygos trofėjaus. Vakar vykusiame antrajame pusfinalyje susitiko Talino FC „Flora“ ir Saku „Sporting“. „Sporting“ ekipa 11 minutę pirmavo po Kairi Himanen realizuoto baudinio, tačiau „Flora“ pirmame kėlinyje suspėjo išlyginti rezultatą Eglės-Eliiisės Kurg taikliu smūgiu, o antrajame kėlinyje – persverti rezultatą savo naudai po Lisetttės Tammik ir Kristinos Teern smūgių.
2023-08-11

Baltijos lygoje išlieka nepralaimėjusios: „Gintros” futbolininkės įtikinamai įveikė estes

Pergalingu keliu Baltijos moterų futbolo lygoje ir toliau žygiuoja čempionių titulą ginanti Šiaulių „Gintros” komanda. Kaloyano Petkovo auklėtinės Saku mieste Estijoje užtikrintai 5:1 (2:0) nugalėjo šeimininkę „Sporting” ekipą ir išlieka nepralaimėjusios.  Mūsiškės jau šį trečiadienį, rugpjūčio 10 dieną Taline stos į kovą su Estijos čempionėmis FC „Flora” futbolininkėmis.
2022-08-08

Po pandeminės pertraukos Baltijos lyga sugrįžta į Šiaulius

Baltijos moterų futbolo lyga (BWFL) po pandeminės pertraukos sugrįžta į Lietuvos, Latvijos ir Estijos stadionus. Šiais metais turnyrą organizuojanti Latvijos futbolo federacija pristatė varžybų reglamentą, formatą, o tuo pačiu paaiškėjo ir artimiausių varžybų tvarkaraštis. Šiaulių „Gintra“ gins pastarąjį kartą iškovotą čempionių titulą. Baltijos moterų futbolo lygoje šiais metas varžysis šeši klubai – po dvi pajėgiausios komandos iš kiekvienos šalies.