Rugpjūčio 19 dieną šiaulietės susirungs su Talino „Flora“ žaidėjomis dėl Baltijos moterų futbolo lygos trofėjaus.

Vakar vykusiame antrajame pusfinalyje susitiko Talino FC „Flora“ ir Saku „Sporting“. „Sporting“ ekipa 11 minutę pirmavo po Kairi Himanen realizuoto baudinio, tačiau „Flora“ pirmame kėlinyje suspėjo išlyginti rezultatą Eglės-Eliiisės Kurg taikliu smūgiu, o antrajame kėlinyje – persverti rezultatą savo naudai po Lisetttės Tammik ir Kristinos Teern smūgių. „Flora“ šventė pergalę 4:1 Lilekiulos pirmame aikštyne.

Primename, kad FK „Gintra“ net 7:0 nepaliko vilčių SFK „Rīga“ ir užsitikrino vietą finale. Jis vyks rugpjūčio 19 dieną Šiaulių miesto centriniame stadione.

Lygos penktąją vietą pelnė Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Vakar pastaroji 1:0 nugalėjo Rygos FS „Metta“ atstoves, o vienintelį įvartį 18 minutę įmušė žalgiriečių puolėja iš Ganos Gifty Assifuah.