babinina

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „babinina“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „babinina“.

Sėkmingas Lietuvos lankininkų pasirodymas tarptautiniame turnyre Estijoje

Sėkmingai Estijoje vykusiame tarptautiniame šaudymo iš lanko turnyre "Jarvakandi Open 44", kuriame dalyvavo lankininkai iš devynių pasaulio šalių, pasirodė Lietuvos atstovai. Skriemulinių lankų moterų varžybose kaunietė Jelena Babinina ketvirtfinalyje 139:126 nugalėjo baltarusę K.Trychyk, o pusfinalyje 141:140 laimėjo dvikovą prieš Alytaus lankininkę Ingą Kizeliauskaitę.
2013-08-14

Lankininkei J. Babininai – Europos čempionato bronza!

Lenkijoje vykstančio Europos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionato moterų skriemulinių lankų varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovė Jelena Babinina iškovojo bronzos medalį.
2013-02-28

Pasaulio šaudymo iš lanko taurės etape Kinijoje – lietuvių nesėkmės

Balandžio 10 – 15 dienomis Šanchajuje, Kinijoje vyksta Pasaulio šaudymo iš lanko taurės (World Cup) pirmasis etapas, kuriame Lietuvą atstovauja skriemuliniais lankais šaudantys sportininkai iš Kauno Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina. Ketvirtadienį vykusiose individualiose atkrintamosiose varžybose abu lietuviai patyrė nesėkmę jau pirmoje dvikovoje, teigiama pranešime spaudai.
2012-04-13

Baltijos šaudymo iš lanko čempionate – 6 medaliai Lietuvai

Sausio 27 – 29 dienomis Ventspilio mieste Latvijoje  vyko Baltijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame varžėsi 80 stipriausių lankininkų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos rinktinės nariai pasirodė įspūdingai iškovoti 6 medaliai, iš kurių net 3 aukso, taip pat namo parsivežtas ir naujas Lietuvos rekordas, teigiama pranešime spaudai.
2012-01-31

Lankininkė J. Babinina pagerino Lietuvos rekordą

Prancūzijoje vykusios pasaulio šaudymo iš lanko taurės moterų skriemulinių lankų grupės atrankos varžybose Jelena Babinina surinko 579 taškus ir vienu tašku pagerino Lietuvos rekordą. Mūsų šalies atstovė atrankoje tarp 81 dalyvės užėmė septintąją vietą. Šešioliktfinalyje J. Babinina turėjo pripažinti kroatės Tanjos Zorman pranašumą ir galutinėje įskaitoje liko 17-a. Varžybos vyko pagal naują tvarką.
2012-01-26

Lietuviai prestižiniame šaudymo iš lanko turnyre suklupo antrame etape

Didžiojoje Britanijoje vyko vienas prestižiškiausių šaudymo iš lanko turnyrų „Face to Face“. Į šį turnyrą susirenka geriausi lankininkai iš viso pasaulio, o šiemet jame Lietuvą atstovavo skriemuliniais lankais šaudantys Vladas Šigauskas, Jelena Babinina ir Jonas Šerna, teigiama pranešime spaudai. Du iš trijų lietuvių sėkmingai įveikė pirmąjį varžybų etapą: Vladas Šigauskas laimėjo visas 5 dvikovas, Jelena Babinina laimėjo 4 dvikovas, o paskutiniąją užbaigė lygiosiomis.
2011-12-08

Tarptautinėse šaudymo iš lanko varžybose – lietuvio triumfas ir naujas rekordas

Praėjusį savaitgalį Lietuvos skriemuliniais lankais šaudantys  lankininkai Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina dalyvavo tarptautinėse varžybose Estijoje „Memorial Axel Randmera“. Lietuviai namo grįžo su nauju Lietuvos rekordu ir aukso medaliu, teigiama pranešime spaudai. Kvalifikacijoje V.Šigauskas užėmė pirmą vietą ir užfiksavo naują Lietuvos rekordą, surinkęs 709 taškus iš 720 galimų. Palyginimui, dabartinis pasaulio rekordas yra 714 taškų, jis priklauso amerikiečiui Reo Wilde.
2011-10-25

Lietuviai tapo Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionais

Šį savaitgalį Latvijoje vyko Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame puikiai pasirodė Lietuvos atstovai Vladas Šigauskas ir Jelena Babinina – abu sportininkai tapo Baltijos šalių čempionais. V. Šigauskas lyderio pozicijoje įsitaisė jau nuo pat kvalifikacijos pradžios ir neleido varžovams jo pasivyti. Atkrintamosiose dvikovose V. Šigauskas  taip pat šaudė solidžiai ir stabiliai, todėl nei vienas varžovas negalėjo jam rimčiau pasipriešinti.
2011-08-03

Lietuvos lankininkai – toli nuo lyderių

Turkijos mieste Antalijoje birželio 6 – 12 dienomis vyksta šaudymo iš lanko antrasis pasaulio taurės etapas. Lietuvą jame atstovauja skriemuliniais lankais šaudantis duetas Vladas Šigauskas, pasaulio reitinge užimantis 8 vietą, ir Jelena Babinina, esanti 47 pasaulio reitingo eilutėje, teigiama pranešime spaudai. Trečiadienį lietuviai kovojo varžybų kvalifikacijoje.
2011-06-09

Lankininkas V. Šigauskas pasaulio reitinge – septintas

Tarptautinės šaudymo iš lanko federacijos (FITA) paskelbtame naujausiame pajėgiausių planetos lankininkų klasifikacijoje skriemuliniu lanku šaudantis Lietuvos atstovas Vladas Šigauskas iš aštuntosios vietos pakilo į septintąją. Lietuvio sąskaitoje - 157 350 taškų. Reitingo lyderiu tapo amerikietis Rodgeris Willetas (250 700 tšk.). Moterų reitinge V. Šigausko žmona Jelena Babinina iš 48-osios vietos pakilo į 47-ąją (45 919 tšk.