b. mickus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. mickus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. mickus“.

Dar penkias rungtis laimėję Lietuvos lengvaatlečiai – Baltijos šalių čempionai

Lietuvos lengvaatlečiai – geriausi Baltijos šalyse. Tai paaiškėjo po šeštadienį Uogrėje (Latvija) pasibaigusio Baltijos šalių čempionato. Treti po pirmos varžybų dienos buvę lietuviai iškovojo 272 taškus bei po dramatiškos kovos pranoko latvius (266 tšk.) ir estus (262 tšk.). Antrąją pirmenybių dieną mūsiškiai iškovojo penkias pergales, o pirmosios autoriumi tapo ir pernai Baltijos čempionatą laimėjęs rutulio stūmikas Šarūnas Banevičius.
2018-06-16

Benediktas Mickus nepateko į 800 m bėgimo rungties finalą

Lenkijoje vykstančiame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionate paskutinis iš lietuvių startavęs Bendiktas Mickus nepateko į 800 m bėgimo rungties finalą. Lietuvis nuotolį šeštadienį įveikė per 1 minutę 49,44 sekundės ir trečiajame pusfinalio bėgime finišavo penktas, o tarp 24-ių pusfinalio dalyvių liko devynioliktas.