b. haake

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. haake“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. haake“.

Lietuviai: taip gerai su japonais dar nežaidėme, rytoj laukia finalas

Lietuvos ledo ritulio rinktinės kapitonas Mindaugas Kieras po penktadienį japonams patirto pralaimėjimo 2:6 sakė, kad lietuviai taip gerai su Japonijos rinktine dar nežaidė. Kapitonas šeštadienio rungtynes su kroatais pavadino finalu. „Labai gaila, nes taip arti pergalės per tiek metų, kiek žaidžiame su japonais, dar nebuvome. Du kėlinius praktiškai dominavome, – mano M. Kieras. – Trečiajame kėlinyje gal vėl norėjome įmušti ir ne taip kruopščiai žiūrėjome savo gynybos.
2017-04-28

NHL klubų dėmesio sulaukęs Mantas Armalis: jau prieš porą metų žinojau, kad manimi domisi

„Tačiau dabar viskas yra rimčiau, - portalui tv3.lt prisipažino 23-ejų Stokholmo „Djurgardens“ ir Lietuvos nacionalinės ledo ritulio rinktinės vartus saugantis Mantas Armalis. – Jau dabar žinau, kad NHL klubai rimčiau galvoja apie galimybę mane pasikviesti“. Ledo ritulininkas prisipažino nepatyręs šoko, kai žiniasklaidoje pasirodė naujiena, kad juo domisi Toronto „Maple Leafs“ klubas.