b. dunston

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. dunston“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. dunston“.

Stambulo „Anadolu Efes“ – per žingsnį nuo kito etapo

Nors Stambulo „Anadolu Efes“ sunkiai prasibrovė į Eurolygos atkrintamąsias, Turkijos ekipa jau atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio. „Anadolu Efes“ 64:60 namuose nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1. Nors rungtynes būsimi nugalėtojai pradėjo vangiai ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:17, antrajame persvėrė svarstykles savo naudai ir prieš pertrauką buvo priekyje 33:27. Trečiajame kėlinyje Stambulo klubas toliau didino pranašumą , laimėjo ketvirtį 18:10, o prieš le...
2017-04-26

Stambulo derbyje triumfavo „Anadolu Efes“

Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa susitvarkė su to paties miesto ‚Galatasaray“ klubu 84:73. Tai buvo 8-oji nugalėtojų pergalė, jie turi tiek pat pralaimėjimų. „Galatasaray“ toliau buksuoja ir patyrė jau 12-ąją nesėkmę. Į rungtynes susirinko vos 2440 žiūrovų, o namų aikštėje žaidę „Anadolu Efes“ nepralaimėjo nei vieno kėlinio. „Anadolu Efes“: B. Dunston (6 atk. kam.) 17, D. Brown 13, J. Granger (6 rez. perd.) 12, B. Paul 11, M. Mutaf 9. „Galatasaray“: S. Guler 20, V. Micov (7 atk.
2017-01-05

Pamatyk: varžovus skandinusi Kevino Pangoso tritaškių banga

„Žalgirio“ gynėjas Kevinas Pangosas tiesiog žudė varžovus tritaškiais metimais. Rungtynių su „Anadolu Efes“ žaidėju išrinktas įžaidėjas trečiajame kėlinyje surengė tikrą šou. Trys tritaškiai per ketvirtį, penki iš šešių per rungtynes ir Kauno „Žalgirio“ pergalė prieš Turkijos ekipą 71:84. Ne pirmą kartą tritaškiais prapliupęs krepšininkas buvo rezultatyviausias komandoje. Už dviejų dienų į Kauną atvyksta Kazanės „Unics“ ekipa. „Anadolu Efes“: T. Huertel 18, D. Brown 16, T. Honeycutt (8 atk. kam.