b. bernanke

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „b. bernanke“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „b. bernanke“.

JAV nekilnojamojo turto rinkos atsigavimas – vis tik yra kažkoks triukas

Dėl pasiekimų, kuriuos demonstruoja Amerikos nekilnojamojo turto statistika, aš turiu pora klausimų, kurie man vis tik neleidžia patikėti sveiko rinkos atsigavimo pradžia. JAV bankai gali ir nori teikti gyventojams kreditus pagal hipotekos sutartis, bet ar žmonės nori imti kreditus tokiu pačiu mastu. JAV nekilnojamojo turto rinka perpildyta, tai yra, bumo periodu pristatyta daug namų ir gamybos pajėgumai statybos sektoriuje yra milžiniški.
2013-07-18

Virtualus ekonomistas, kuriam pavaldi viso pasaulio ekonomika

Islandas Eyolfuras Gudmundssonas – ekonomistas, kuriam galių galėtų pavydėti netgi toks asmuo, kaip Benas Bernankė. Ir dar – jei, pavyzdžiui, B. Bernankė priverstas veikti atsižvelgdamas į ribotus savos šalies resursus, E. Gudmundssonui pavaldi viso pasaulio ekonomika. Tiesa, šis pasaulis kol kas virtualus. E. Gudmundssonas – pirmasis žmogus, užimantis vyriausio ekonomisto postą internetiniame žaidime.
2012-07-25

Ekspertas: nė viena valiuta negali būti laikoma saugumo garantu

Praėjusios savaitės įvykiai finansų rinkoje privertė šiek tiek suabejoti, kurios šalys iš tikrųjų eina tiesiausiu ekonominio atsigavimo keliu, o kurios yra ant recesijos slenksčio. Atrodo, jog Europos centrinio banko (ECB) prezidentas Mario Draghi yra linkęs manyti, kad blogiausi laikai euro zonai yra praėję ir ji iš tiesų laikosi geriau nei JAV.
2012-04-01

FED bankus gelbėjo slaptai

Kriziniais 2008 metais JAV centrinis bankas, prisidengdamas gelbėjimo programomis, atsuko ir slaptą trilijoninių paskolų čiaupą didiesiems JAV ir Europos bankams. Didieji JAV bankai ,,Citigroup” ir ,,Bank of America” pagal išduotų paskolų nekilnojamajam turtui skaičių 2006 metais buvo pelningiausių JAV bankų dešimtuko, besidžiaugiančio 104 mlrd. dolerių pelnu, viršūnėje.
2011-09-02

Blogiausi centrinių bankų valdytojai

Žurnalas „Global Finance“ įvertino 36 įtakingiausius pasaulio centrinių bankų valdytojus pagal jų sugebėjimą suvaldyti infliaciją, skatinti ekonomikos augimą, išlaikyti stabilų valiutos kursą ir valdyti palūkanų normas.
2011-08-31

Pasaulis laukia B. Bernanke metinio pranešimo

Penktadienį pasaulio Centrinių bankų vadovų susitikime JAV Federalinio Rezervų banko (FED) vadovas Benas Bernanke sakys  savo kasmetinę kalbą, kurios laukia viso pasaulio ekonomistai. Bankai mažina ekonomikos prognozes Kaip praneša „telegraph.co.uk“, bankai „UBS“ ir „Citi“ jau pasekė „Morgan Stanley“ pėdomis ir sumažino savo ekonomikos prognozes nuo 3,8-3,7 proc. iki 3,3-3,2 proc. Vos prieš keletą savaičių pasaulio ekonomikai buvo prognozuotas 4 proc. augimas.
2011-08-26

B. Obama ir B. Bernanke aptarė skolų krizę

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį priėmė Federalinio atsargų banko vadovą Beną Bernanke. Jie kalbėjosi apie JAV ekonomiką ištikusius sunkumus bei skolų krizės užkrato pavojų Europoje, pranešė Baltieji rūmai. Taip pat buvo aptariamos ekonomikos atsigavimo perspektyvos, darbo rinkos stimuliavimo priemonės bei būtinybė mažinti biudžeto deficitą. Trečiajame B. Obamos ir B. Bernanke susitikime šiais metais dalyvavo ir finansų sekretorius Timothy Geithneris.
2011-08-11

„Forbes“ sudarė galingiausių pasaulio žmonių sąrašą

Visoje planetoje yra 6,8 milijardai žmonių, iš jų 68 yra galingiausi pasaulyje. „Forbes“ pateikia galingiausių asmenų dvidešimtuką. 1. Hu Jintao Hu Jintao (SCANPIX nuotr.) Kinas Hu Jintao yra aukščiausias politinis lyderis, kuris vadovauja bene 1,3 milijardui žmonių, penktadaliui pasaulio gyventojų. Sakoma, kad Hu gali „pakeisti“ upės tėkmę, statyti miestus, sodinti į kalėjimus disidentus, be niekieno įsikišimo cenzūruoti internetinius puslapius ir daug kitų veiksmų.
2011-05-18

Nedarbas JAV užsitęs

Nedarbas JAV į prieš krizę buvusį lygį sugrįš tik po keleto metų, praneša BBC. Taip pareiškė JAV federalinio rezervo banko valdybos pirmininkas Benas Bernanke. Jo teigimu,  apie tvirtą šalies ekonomikos atsigavimą nebus galima kalbėti tol, kol nuolat nebus sukuriama daug naujų darbo vietų.  Dėl mažo ekonomikos augimo ir darbdavių nenoro priimti naujų darbuotojų  nedarbo rodikliai ženkliai pagerės tik po kelerių  metų.
2011-02-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų