ąžuolas-tauras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ąžuolas-tauras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ąžuolas-tauras“.

Regbio-15 čempionato kovą dėl medalių pergalingai pradėjo Šiaulių ir Kauno klubai

Šeštadienį prasidėjo Lietuvos regbio-15 čempionato II etapo kovos. Dėl medalių liko kovoti keturi stipriausi Lietuvos klubai. Šiaulių derbyje pergalę šventė Šiaulių „Vairas-Jupoja“, o Kauno „Ąžuolas-Tauras“ nugalėjo Plungės „Perkūną“. Šiauliuose susitiko pajėgiausios Šiaulių komandos – „Vairas-Jupoja“ ir „BaltRex“. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 15:11 „Vairo-Jupojos“ naudai ir varžovai dar galėjo lengvai atsigriebti.
2013-09-07

Baigėsi pirmasis Lietuvos regbio-15 čempionato turas: kovą tęs Šiaulių, Kauno ir Plungės klubai

Savaitgalį baigėsi pirmasis Lietuvos regbio-15 čempionato turas. Po reguliariojo sezono kovų paaiškėjo, kurie keturi geriausi šalies klubai kovos dėl apdovanojimų. Šiauliams atstovaus net du klubai – Šiaulių „Vairas-Jupoja“ ir „BaltRex“. Finaliniame etape taip pat žais Kauno „Ąžuolas-Tauras“ ir Plungės „Perkūnas“. Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse čempionato lyderis Šiaulių „Vairas-Jupoja“ net 94:0 (47:0) sutriuškino iki tol solidžiai žaidusius Plungės „Perkūno“ regbininkus.
2013-09-02

Lietuvos regbio-15 čempionate Kauno „Ąžuolas-Tauras“ išsiveržė į pirmąją vietą

Šeštadienį Lietuvos regbio-15 čempionate buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Kauno „Ąžuolas-Tauras“ namuose įtikinamai įveikė Šiaulių „BaltRex“ ekipą. Po šios pergalės kauniečiai bent trumpam užėmė pirmąją vietą čempionate. Kauniečiai savo varžovus iš Šiaulių įveikė kiek netikėtu rezultatu 49:13. Pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai pelnyti žeminimai padėjo komandai atsiplėšti, o antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiams dar neatsigavus „Ąžuolo“ regbininkai dar labiau padidino atotrūkį.