axa barcelona

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „axa barcelona“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „axa barcelona“.

S. Jasaičio ekipa Ispanijos ACB finalą pradėjo pergale išvykoje

Ispanijos krepšinio lygos ACB finalą kiek netikėtai pergale pradėjo Simo Jasaičio Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas, kuris svečiuose 75:64 (22:21, 24:11, 12:19, 17:13) nugalėjo Barselonos „AXA Barcelona“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, „Tau Ceramica“ krepšininkai dar pirmojo kėlinuko pabaigoje perėmė iniciatyvą ir po 10 minučių pirmavo 22:21. Laimėję antrojo kėlinuko 5 minučių atkarpą 15:0 baskai susikrovė įtikin...
2008-05-30

„AXA Barcelona“ užkirto kelią „Lietuvos rytui“ į Eurolygą

Ispanijos čempionato pusfinalio serijos antrose rungtynėse „AXA Barcelona“ ekipa savo aikštėje 85:71 įveikė ULEB taurės turnyro čempionus Badalonos „Joventut“ krepšininkus ir pateko į finalą bei užkirto kelią į Eurolygą patekti Vilniaus „Lietuvos rytui“, Maskvos „Dinamo“ ar kitoms komandoms. „Barcelona“ ekipa finale susitiks su Malagos „Unicaja“ arba Vitorijos „Tau Ceramica“ komanda.
2008-05-25

Š.Jasikevičius: Galimybės žaisti Europoje egzistuoja

Ir toliau netyla kalbos dėl pagrindinio Lietuvos rinktinės įžaidėjo 31 metų 192 cm ūgio Šarūno Jasikevičiaus. Vos tik atvykusį į Madridą, krepšininką apsupo nemažas žurnalistų būrys, kuris tikėjo iš žaidėjo lūpų išgirsti, kurioje komandoje jis rungtyniaus kitą sezoną. Kalbėdamas apie galimybes žaisti Europoje, Š.Jasikevičius negalėjo pasakyti nieko konkretaus. "Šiuo metu esu "Golden State Warriors" komandos narys ir nesu pasirašęs jokių naujų sutarčių.