avennire tournament

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avennire tournament“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avennire tournament“.

D. Šakinis nepateko į teniso turnyro Italijoje pusfinalį

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (iki 16 metų) teniso turnyre „Avennire Tournament“ Italijoje šeštoji raketė Dovydas Šakinis vienetų varžybų ketvirtfinalyje 1:6, 2:6 pralaimėjo trečiam pagal reitingą argentiniečiui Agustinui Velotti. Argentinos tenisininko varžovu pusfinalyje bus Šiaulių teniso mokyklos auklėtinio D. Šakinio partneris dvejetų varžybose baltarusis Pavelas Filinas, kuris ketvirtadienį 1:6, 6:4, 6:2 nugalėjo korto šeimininką Alessandro Corellą.
2008-06-13

Lietuvis prasimušė į teniso turnyro Italijoje ketvirtfinalį

Europos teniso asociacijos jaunių (iki 16 metų) teniso turnyre „Avennire Tournament“ Italijoje sėkmingai žaidžia Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Dovydas Šakinis. Šeštas pagal reitingą lietuvis iškovojo trečią pergalę iš eilės bei pateko į vienetų varžybų ketvirtfinalį. Trečiadienį aštuntfinalyje šiaulietis, kuris TE jaunių reitinge užima keturioliktąją vietą, 6:4, 6:3 nugalėjo 62-ąją TE jaunių klasifikacijos raketę Oliverį Goldingą iš Didžiosios Britanijos.
2008-06-12

Lietuvos tenisininkas iškopė į jaunių turnyro Italijoje aštuntfinalį

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (iki 16 metų) teniso turnyre „Avennire Tournament“ Italijoje sėkmingai žaidžia Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Dovydas Šakinis. Šeštas pagal reitingą lietuvis iškovojo antrą pergalę iš eilės bei pateko į vienetų varžybų aštuntfinalį. Antradienį šešioliktfinalyje šiaulietis, kuris TE jaunių reitinge užima keturioliktąją vietą, 6:4, 6:3 nugalėjo 49-ąją TE jaunių klasifikacijos raketę italą Gianmarco Micolanį.
2008-06-11

Lietuvis pergale pradėjo jaunių teniso turnyrą Italijoje

Europos teniso asociacijos (TE) jaunių (iki 16 metų) teniso turnyrą „Avennire Tournament“ Italijoje sėkmingai pradėjo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Dovydas Šakinis. Lietuvis pirmajame vienetų varžybų rate 6:7 (3:7), 6:3, 6:2 nugalėjo korto šeimininką Antonio Terzo. Trenerio Š. Kulnio auklėtinio varžovu šešioliktfinalyje bus kitas italas Gianmarco Micolani, pirmajame rate 5:7, 6:1, 6:0 iš tolesnės kovos eliminavęs tautietį Giacomo Campo.