avellino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avellino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avellino“.

Puikus debiutas: Martynas Gecevičius buvo vienu komandos vedlių

FIBA Čempionų lygoje pergalę iškovojo naujoji Martyno Gecevičiaus komanda Zeliona Guros „Stelmet“. Ji antradienį savo aikštėje 90:79 (19:21, 23:17, 22:15, 26:26) nugalėjo „Avellino“ krepšininkus. M. Gecevičius buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą. 29-erių lietuvis pelnė 17 taškų. Snaiperis pataikė penkis tritaškius iš šešių. Rezultatyviau už Lietuvos rinktinės gynėją žaidė vienintelis Vladimiras Dragičevičius.
2017-11-01

Beviltiškas ketvirtas kėlinys nubraukė visas Utenos „Juventus“ viltis

Antano Sireikos vadovaujami Utenos „Juventus“ krepšininkai beviltiškai sužaidė ketvirtą kėlinį ir FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė antrą nesėkmę. Antradienio vakarą aukštaičiai namuose 75:85 (24:21, 19:18, 22:19, 10:27) nusileido ant kulnų jiems lipusiems „Avellino“ krepšininkams. Sužaidus pora minučių ketvirtajame kėlinyje uteniškiai dar turėjo septynių taškų pranašumą, tačiau tuomet sustojo ir italai pradėjo greitai vytis.
2016-11-29

M. Stankevičiaus ir T. Danilevičiaus ekipos Italijoje tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį baigėsi Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) 22 komandų reguliariojo sezono turnyras, kuriame penktąją vietą su 72 taškais užėmė bei dėl vietos elitinėje lygoje (Serie A) kovos Mariaus Stankevičiaus „Brescia“ klubas. Paskutiniojo turo mačą išvykoje „Brescia“, kuriose gretose žaidė lietuvis, su devynioliktojoje pozicijoje likusia „Avellino“ (36 tšk.) baigė lygiosiomis 1:1 (1:0). Rungtynių pradžioje svečiai pirmavo po Andrea Rispoli (5 min.), tačiau netrukus (9 min.