avelino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „avelino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „avelino“.

T. Delininkaitis atsidūrė Avelino ekipos akiratyje

Po praėjusio sezono sutarties su Kauno „Žalgiriu“ nepratęsęs Tomas Delininkaitis karjerą gali pratęsti Italijos čempionate. Užsienio žiniasklaida skelbia, jog 30 metų 190 cm ūgio gynėjas atsidūrė Avelino „Air“ ekipos akiratyje. Praėjusį sezoną Eurolygos turnyre T.Delininkaitis per rungtynes rinko po 5,2 taško, atkovojo po kamuolį bei atliko po 1,1 rezultatyvaus perdavimo. Dviem nesėkmėmis Italijos čempionatą pradėjęs Avelino klubas turnyro lentelėje kol kas žengia tryliktas.
2012-10-10

Trečiasis T. Danilevičiaus įvartis Italijos antrajame futbolo divizione

Trečiąjį įvartį į penkioliktąją vietą Italijos antrajame futbolo divizione pakilusiai „Grosseto“ (39 tšk.) komandai pelnė Tomas Danilevičius, o lietuvio ekipa šeštadienį XXXIV turo rungtynes svečiuose 3:0 (1:0) laimėjo prieš devynioliktojoje pozicijoje esančią „Avelino“ (30 tšk.) vienuolikę. Lietuvos rinktinės puolėjas žaidė visą susitikimą ir 19 minutę įmušė pirmąjį rungtynių įvartį. Nugalėtojų gretose taip pat pasižymėjo Agostino Garofalo (47 min.) ir Marria Graffiedis (68 min.