austrian airlines

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austrian airlines“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austrian airlines“.

Informacija keleiviams: bus atkurti skrydžiai iš Vilniaus į Vieną

Austrijos oro bendrovė „Austrian Airlines“ nuo kitų metų kovo atkurs skrydžius iš Vilniaus oro uosto į Austrijos sostinę Vieną. Šią kryptį bendrovė buvo sustabdžiusi per koronaviruso pandemiją – nuo 2020-ųjų kovo. Planuojama, jog bus vykdomi savaitiniai skrydžiai tarp Vilniaus ir Vienos. Pirmasis grįžtančios krypties skrydis numatytas 2023 metų kovo 26 dieną, pranešė Lietuvos oro uostai.
2022-11-09

Žinia keliaujantiems lėktuvais: nori pakeisti kompensavimo tvarką už vėluojančius skrydžius

Europos Sąjungos (ES) Teisingumo Teismas antradienį nusprendė, kad teisiniais tikslais skrydis turi būti laikomas atšauktu, jei jis paankstinamas daugiau nei valanda. Manoma, kad toks Teismo sprendimas pagerins klientų galimybes gauti kompensaciją.
2021-12-21

Berlynas parduos dalį valdomo „Lufthansa“ akcijų paketo

Vokietijos vyriausybė pirmadienį pareiškė parduosianti dalį valdomo 20 proc. „Lufthansa“ akcijų paketo, kurį perėmė 2020 metais mainais į paramą, oro bendrovių grupei suteiktą per koronaviruso pandemiją. Ekonominio stabilizavimo fondas (WSF), valdantis Vokietijos oro vežėjos akcijas, „parduoda dalį turimo akcijų paketo“, pranešė fondas. WSF nurodė, kad Berlynas valdomą oro vežėjos akcijų paketą „per kelias savaites“ sumažins ne daugiau kaip ketvirtadaliu, tai yra parduos 5 proc.
2021-08-16

Lietuvoje numatomi skrydžių pokyčiai dėl koronaviruso

Sausį Lietuvos oro erdvėje aptarnauta 19,3 tūkst. skrydžių – 1,8 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Tranzitinių skrydžių skaičius siekė 14,5 tūkst. – 1,6 proc. daugiau nei 2019 m. pradžioje, rašoma Valstybės įmonės „Oro navigacija“ pranešime spaudai. Vasarį skrydžių rezultatams įtakos gali turėti ir dalies oro bendrovių nutraukiami skrydžiai į Kiniją dėl korona viruso. „Pastaruoju metu vis daugiau aviakompanijų nutraukia skrydžius į žemyninę Kiniją.
Aktualijos 2020-02-04

10 priežasčių 2017-aisiais aplankyti Kauną

Kaunas puoselėja pagrįstas ambicijas šiemet sulaukti daugiau turistų nei iki šiol. Neseniai paskelbta, kad į Vilniaus oro uostą atvyko milijonasis 2016-ųjų turistas, o Valstybinio turizmo departamento duomenys rodo, jog keturi iš penkių atvykėlių pamato tik mūsų šalies sostinę. Ilgainiui ši proporcija turėtų pasikeisti ir Kaunas tam turi užtektinai argumentų. Kaunas nekantriai laukia kovo, kuomet paaiškės, ar 2022-aisiais taps Europos kultūros sostine.
Aktualijos 2017-01-12

Atnaujinant Vilniaus oro uostą, dauguma skrydžių vyks iš Kauno

Kitų metų vasarą atnaujinant Vilniaus oro uosto kilimo-tūpimo taką, dauguma į Vilnių skraidinančių oro bendrovių vieną mėnesį dirbs Kaune. 15 iš 18-kos Vilniaus oro uoste dirbančių oro linijų patvirtino, jog nuo liepos 14 iki rugpjūčio 18 dienos, kai Vilniuje bus rekonstruojamas takas, skrydžius perkels į Kauną. Likusios trys bendrovės dar nepateikė savo atsakymų oro uostui, pranešė Vilniaus oro uostas.
2016-10-06

Mėnesiui bus uždaromas Vilniaus oro uostas

2017-ųjų vasarą rekonstruojant Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo taką ir jam 35 dienas neveikiant, didžioji dalis skrydžių bus perkelta į Kauną. „13 oro linijų pasirinks kitą šalies oro uostą, daugumoj tai bus Kauno oro uostas, likusios dvi oro linijos dar neapsisprendė. Čia yra planavimas, ir į tai mes turime atsižvelgti“ - spaudos konferencijoje antradienį sakė Vilniaus oro uosto direktorius Artūras Stankevičius.
2015-09-29

„airBaltic“ pristato trečią tiesioginį skrydį iš Talino – į Vieną

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ šią vasarą tiesioginiu skrydžiu sujungs Estijos ir Austrijos sostines, taip toliau stiprindama savo pozicijas Baltijos regione. Skrydžiai nauju, keturių kartų per savaitę reisu bus vykdomi nuo gegužės 7 dienos. „Kartu su „Austrian Airlines“ gerinsime susisiekimą tarp Baltijos šalių sostinių ir Europos širdies – Vienos – bei kitų Europos miestų.
2015-01-28

Žiemos sezonu „airBaltic“ skraidys dažniau

Nuo šio sekmadienio, spalio 28 d., Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ lėktuvai pradės skraidyti pagal naują žiemos sezono tvarkaraštį. Jame oro bendrovė numato dažnesnius skrydžius įvairiomis kryptimis Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS šalyse. Šiemet „airBaltic“ keleiviams pasiūlys daugiau krypčių, kuriomis skrendama kelis kartus į dieną, nei pernai.
2012-10-26

„airBaltic“ į vasaros sezoną žengia su daugiau skrydžių

Oro bendrovė „airBaltic“ nuo kovo 25 dienos pradeda vasaros skrydžių sezoną, kuriuo vykdys daugiau skrydžių į Europos, Viduriniųjų Rytų, Rusijos ir NVS oro uostus. Taip pat sugrįžta poilsiui skirtos kryptys į Viduržemio, Juodosios ir Kaspijos jūros pakrantes. „Šį vasaros sezoną siūlysime geresnį susisiekimą didindami miestų, į kuriuos mūsų keleiviai gali nuvykti vienai dienai, skaičių. Daug dažnų kasdienių reisų vykdome į Vakarų Europos, Skandinavijos, Rusijos, Ukrainos oro uostus.
2012-03-23
REKLAMA
REKLAMA

„Lufthansa“ planuoja skraidyti į Iraką

Vokiečių oro bendrovė „Lufthansa“ paskelbė apie planus pirmą kartą per 20 metų pradėti skrydžius į Irako sostinę Bagdadą iš Frankfurto ir Miuncheno. Be to, „Lufthansa“ svarsto galimybę šią vasarą skraidyti ir į šiaurinės šalies dalies miestą Erbilą. Jei pasitvirtintų planai, „Lufthansa“ taptų pirmąja Europos aviakompanija, siūlančia reguliarius reisus į Bagdado tarptautinį oro uostą, anksčiau pavadintą diktatoriaus Sadamo Huseino garbei.
2010-01-13

Darbo grupė rengs Vilniaus oro uosto gelbėjimo planą

Speciali darbo grupė iki liepos vidurio privalės parengti Vilniaus oro uosto gelbėjimo planą. Premjeras Andrius Kubilius ketvirtadienį pasirašė potvarkį, kuriuo sudarė darbo grupę ir pavedė jai iki liepos 15 dienos parengti pasiūlymus, kaip finansuoti rinkodaros, skatinamąsias ir verslo rizikos pasidalijimo, arba kompensacinių, priemones, kuriomis būtų skubiai sprendžiamos Vilniaus oro uosto problemos, pritraukiant užsienio ir vietos vežėjus.

Valstybė remia oro linijas

Didelių finansinių sunkumų patiria ir kitos Europos oro linijų bendrovės, tačiau nė viena jų nepaliko savo keleivių likimo valiai kaip „Fly LAL“. Kad „Austrian Airlines“ bendrovė, kurios lėktuvai skraido ir į Vilnių, išgyvena sunkius laikus, buvo aišku jau pernai. Todėl pirmiausia jai nutarė padėti Austrijos vyriausybė, nes šiai nekilo įtarimų, kad bendrovė sąmoningai varoma į bankrotą.
2009-01-28

„Austrian Airlines“ mažina degalų mokestį

Dėl degalų kainų kritimo aviakompanija „Austrian Airlines“ mažina savo skrydžių degalų mokestį. Trumpųjų ir vidutinio ilgio skrydžių degalų priemoka bus sumažinta 3 eurais iki 21 euro vietoj ankstesnių 24-ų. Ilgųjų skrydžių degalų priemoka bus sumažinta 16 eurų iki 82 eurų vietoj ankstesnių 98-ų. Sumažintasis degalų mokestis bus taikomas visiems skrydžiams pradedant šių metų gruodžio 23 d. Austrian Airlines siūlo skrydžius iš Vienos į 130 oro uostų visame pasaulyje.
2008-12-23

N. Laudos NIKI bendradarbiaus su "Air Berlin"

Avialinijų įkūrėjas ir buvęs "Formulė 1" žvaigždė Niki Lauda (Nikis Lauda) skelbia bendradarbiausiantis su "Air Berlin". Pranešama, kad "Air Berlin" perims 24 proc. N. Laudos užsakomųjų reisų kompanijos NIKI akcijų. Pagrindinis abiejų bendrovių tikslas - užkariauti Austrijos ir Rytų Europos rinkas. Balandį kompanijos orlaivių flotilę papildys dar du "Airbus" lėktuvai.
2004-01-09

Lėktuvo į Miuncheną avarinio nusileidimo metu keleiviai patyrė lengvų sužalojimų

Pirmadienio (01.05) rytą Austrijos oro linijų "Austrian Airlines" lėktuvas, kuriuo skrido maždaug 35 keleiviai, per avarinį nusileidimą nutūpė lauke, iki Miuncheno oro uosto leidimosi tako likus dviem trims kilometrams. Trys asmenys patyrė lengvus sužalojimus, pranešė policijos pareigūnai. Lėktuvo "Fokker 70", skridusio iš Vienos į Miuncheną, pilotas skrydžio metu pranešė, kad atsirado variklio problemų ir rengiamasi avariniam leidimuisi.
2004-01-05
Į viršų