australijos grand prix

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „australijos grand prix“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „australijos grand prix“.

F-1 sezono atidaryme triumfavo S.Vettelis

Pirmosiose šiemet „Formulės-1“ lenktynėse Sebastianas Vettelis nuspėjamai iškovojo pergalę, Lewisas Hamiltonas su pažeistu bolidu finišavo antras, o Vitalijus Petrovas įspūdingai laimėjo trečiąją vietą. Jau starto metu „Lotus Renault GP“ pilotas atlošė dvi pozicijas, aplenkdamas Jensoną Buttoną ir Fernando Alonso. Ispanas buvo išstumtas į išorinę posūkio dalį ir nukrito į pirmo dešimtuko apačią. Felipe Massa kaip tik atvirkščiai – pakilo į penktą poziciją.
2011-03-27

K.Raikkoneno debiutas "Ferrari" komandoje - pergalingas

Sekmadienį prasidėjusio 2007 metų "Formulės 1" lenktynių pasaulio čempionato pirmojo etapo - Australijos Grand Prix varžybų - nugalėtoju tapo "Ferrari" komandoje debiutavęs suomis Kimis Raikkonenas.27-erių metų K. Raikkonenas 58 trasos ratus nuvažiavo per 1 valandą 25 minutes 28,770 sekundės ir, iškovojęs dešimtąją pergalę karjeroje, 7,242 sek.
2007-03-18

Sekmadienį pirmajame Formulės-1 etape iš pirmos pozicijos startuos K.Raikkonenas

Sekmadienį Australijoje įvyksiančiame pirmajame 2007 metų Formulė-1 pasaulio čempionato etape - Australijos Grand Prix lenktynėse - iš pirmosios pozicijos startuos "Ferrari" komandoje debiutuosiantis suomis Kimis Raikkonenas.Šeštadienį vykusiose kvalifikacinėse lenktynėse 27-erių metų K. Raikkonenas vieną 5,303 km "Albert Parko" trasos ratą įveikė per 1 minutę 26,072 sekundės ir, 13-ą kartą karjeroje iškovojęs pirmąją poziciją, 0,421 sek.
2007-03-17

Brazilas pirmavo Formulės-1 pasaulio čempionato penktadienio kvalifikacinėse lenktynėse

Sekmadienį Australijoje startuos pirmasis šį sezoną Formulė-1 pasaulio čempionato etapas, o penktadienį vykusiose pirmosiose kvalifikacinėse lenktynėse pirmavo brazilas Rubensas Barrichello (Rubensas Barikelas) su Ferrari. Praėjusiais metais Australijos Grand Prix lenktynėse startavęs iš pirmosios pozicijos R.Barrichello penktadienį vieną 5,303 km "Albert Park" trasos ratą įveikė per 1 min. 26,372 sek. Tik 0,179 sek.