austinas riversas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „austinas riversas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „austinas riversas“.

Keturiems į muštynes įsivėlusiems NBA krepšininkams paskirtos baudos

Masines muštynes NBA lygos rungtynėse sukėlę Mo Bamba ir Austinas Riversas sulaukė baudų. Pranešama, kad M. Bamba buvo suspenduotas keturioms artimiausioms rungtynėms, o A. Riversas – trejoms. Suspendavimo neišvengė ir Orlando „Magic“ gynėjas Jalenas Suggsas, kuris turės praleisti vieną mačą. Tuo tarpu Jadenas McDanielsas privalės patuštinti piniginę ir buvo nubaustas 20 tūkst. JAV dolerių bauda.
2023-02-05

„Pacers“ laimėjo, nepaisant blankaus Domanto Sabonio žaidimo

NBA lygoje pergalę iškovojo Indianos „Pacers“. Domanto Sabonio šiąnakt komanda svečiuose 111:104 (22:30, 28:21, 26:27, 35:26) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus. Šeimininkai rungtynes pradėjo 5:0, o po startinio kėlinio užtikrintai pirmavo – 30:22. Skirtumas antrojo ketvirčio viduryje pasiekė rekordą – 47:31. Vis dėlto „Pacers“ laimėjo atkarpą 12:0 ir iki kėlinio finišo priartėjo – 50:51. Spurto metu šešis taškus pelnė D. Sabonį pakeitęs Mylesas Turneris.
2018-04-02

Domantas Sabonis praleido ir penktąsias rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt lietuvis nepadėjo savo komandai rungtynėse su Los Andželo „Clippers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ namie laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 109:104 (27:28, 31:25, 24:23, 27:28). „Clippers“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 17:10, bet „Pacers“ per kelias minutes išsiveržė į priekį – 19:18. Šeimininkai pradėjo bėgti antrojo kėlinio pabaigoje, o trečiojo pradžioje įgijo dviženklę persvarą (63:53). Indianos krepšininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir d...
2018-03-24

Įdomiausia serija – prireiks septintųjų rungtynių

NBA liko vienintelis konferencijų pusfinalių nežinomasis. Dėl paskutiniojo kelialapio kovoja Jutos „Jazz“ ir Los Andželo „Clippers“. Pastaroji ekipa šįryt išplėšė septintąsias serijos rungtynes. Los Andželo krepšininkai šeštajame mače svečiuose varžovus nugalėjo 98:93. „Clippers“ į priekį pabėgo sužaidus pustrečio kėlinio ir pirmavo iki rungtynių pabaigos. Likus trims sekundėms ir rezultatui esant 96:93, pratęsimą galėjo išplėšti Joe Johnsonas. „Jazz“ krepšininkas tritaškio nepataikė.
2017-04-29

„Thunder“ susitvarkė su traumų išretinta „Clippers“

NBA lygoje „Oklahoma City Thunder“ be didesnio vargo susitvarkė su traumų išretinta „Los Angeles Clippers“ ir laimėjo namų rungtynes 114:88 (33:12, 36:28, 27:28, 18:20). Visus reikalus „Thunder“ išsprendė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 21 taško skirtumu. „Clippers“ žaidė be traumuotų Chriso Paulo ir Blake'o Griffino.