aušra kriškoviecienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aušra kriškoviecienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aušra kriškoviecienė“.
REKLAMA
Laura Žižmarienė su dukromis Kotryna, Viktorija ir Patricija. Nijolės Zenkevičiūtės nuotr.  Laura Žižmarienė su dukromis Kotryna, Viktorija ir Patricija. Nijolės Zenkevičiūtės nuotr.

Laura Žižmarienė: „Neleidžiame dukroms jaustis neįgalioms“

Sesutes dvynes Kotryną ir Viktoriją Žižmaraites ir jų mamą Laurą sutikau Draugų ir sporto šventėje Vingio parko stadione. Nuo gimimo sergančios cerebriniu paralyžiumi, judančios neįgaliųjų vežimėliais, dvynės sėkmingai startavo bėgimo su triračiais varžybose. Mergaitės ir jų mama Laura mielai sutiko papasakoti apie savo draugystę su sportu. Abu mergaičių tėvai augindami dukras niekada neleidžia joms savęs gailėtis ir jaustis neįgalioms.
2020-09-13
REKLAMA
Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.  Jurga turėjo progos pasikalbėti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Jūratės Stongvilienės nuotr.

Lietuvišką olimpinę mylią Vingio parke bėgo ir profesionalai, ir entuziastai

„Karantinas nesumaišė mūsų planų. Mes bėgsime olimpinę mylią“, – birželio 23-osios rytą džiūgavo aktyvaus užimtumo centro „Eik“ lankytojai. Visa komanda buvo pasiruošusi triračiais bėgti kartu su bėgimo profesionalais ir entuziastais visame pasaulyje.  Kol pastarieji dar tik ruošėsi startui, pakalbinome vilnietę Jurgą. Mergina jau metai intensyviai treniruojasi aktyvaus užimtumo centre „Eik“. „Dviračiu važiuoti man per sunku, nes skauda sąnarius, o bėgdama su triračiu jaučiuosi stabiliai.
2020-06-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų