ausies skausmas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ausies skausmas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ausies skausmas“.
REKLAMA
Ausies uždegimas (nuotr. Shutterstock.com) Ausies uždegimas (nuotr. Shutterstock.com)

Viena skausmingiausių ligų – vidurinės ausies uždegimas: kaip sau padėti?

Vidurinės ausies uždegimas – gana dažna diagnozė gydytojų praktikoje. Vienas iš pūlingo ausies uždegimo išskirtinumų – itin stiprus skausmas, kuris pacientą gali net pravirkdyti. Duomenys rodo, kad būtent otitas yra viena dažniausių ausies skausmo priežasčių. Tad jei stipriai suskaudo ausį, o skausmas tik intensyvėja, tai labai tikėtina, kad vidurinėje ausies dalyje jau vystosi uždegiminiai procesai, kuriuos būtina nedelsiant stabdyti.
2022-12-22

Radinys vyro ausyje šokiravo net medikus: to dar nebuvo matę

Vyras, kurį kankino ausies skausmas, nustebino net medikus – jo ausies kanale gyveno mėsa mintančios lervos. 64 metų vyras kreipėsi į gydytojus, jis skundėsi, kad jį kankina niežulys, kraujavimas ir skausmas vienos ausies kanale. Galiausiai vyras buvo paguldytas į ligoninę, rašo mirror.co.uk.
2022-12-10

Ši trauma ypač dažna buityje: medikai įspėja reaguoti nedelsiant

Nepaaiškinamas skausmas ausyje išgąsdina ne vieną – ką daryti, jeigu plyšo ausies būgnelis? Tačiau ausies skausmas gali atskleisti ir kur kas rimtesnius pažeidimus. Apie dažniausiai pasitaikančias ausų traumas pasakoja Santaros klinikų gydytojas otorinolaringologas prof. Eugenijus Lesinskas. Naujienų portalas tv3.lt tęsia straipsnių ciklą apie tai, kaip suteikti pirmąją pagalbą ištikus vienokiai ar kitokiai traumai.
2019-08-24

Jeigu skauda ausis – pasiimk kojinę ir druskos

Kiekvienam per gyvenimą dėl įvairių priežasčių yra tekę iškęsti dantų skausmą. Kartais tai gali nutikti dėl ausų sieros kaupimosi ar net vandens patekimo į ausų kanalus. Nuo ausų skausmo kamavęsi žmonės žino, koks nenumaldomas pojūtis tai gali būti, nepranykstantis, kad ir ką bedarytum, rašo cawebpages.com. Pateikiame paprastą techniką, kuri gali padėti atgauti ramybę tokiose situacijose.
2015-12-27

Kai skauda ausį

Sakoma, kad nieko nėra baisiau už danties arba ausies skausmą. Dažnas mūsų jau spėjome tuo įsitikinti. Šaltuoju metų laiku padaugėja žmonių, besiskundžiančių ausų skausmais. Jų išvengti padės sveika mityba, imuniteto stiprinimas ir tinkama šių organų priežiūra. Serga ir vaikai, ir seneliai Ausis skirstoma į išorinę, vidurinę ir vidinę. Ausies uždegimas – otitas – gali išsivystyti kiekvienoje jų, tačiau dažniausiai apima vidurinę ausį. Viena dažniausių ausų ligų yra ūminis ausies uždegimas.
2012-12-12
Į viršų