ausburg

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ausburg“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ausburg“.

Ketvirtasis čempiono Miuncheno „Bayern“ klubo pralaimėjimas Vokietijos futbolo elite

Ketvirtą pralaimėjimą Vokietijos aukščiausiosios futbolo lygos XXXII turo rungtynėse patyrė trečią sezoną iš eilės bei 25-ą kartą ekipos istorijoje čempiono titulą jau užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ (76 tšk.) klubas, namuose 0:1 (0:0) turėjęs pripažinti penktąją vietą užimančių „FC Augsburg“ (46 tšk.) futbolininkų pranašumą. Pergalingą įvartį svečiams pelnė Raulis Bobadilla (71 min.), o svečių komandos žaidėjas Paulas Verhaeghas (15 min.) nesugebėjo realizuoti 11 m baudinio.
2015-05-10

„Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ namie neįveikė „Stuttgart“ klubo

Vokietijos „Bundesliga“  čempionų titulą ginantis Dortmundo „Borussia“ klubas namie nesugebėjo įveikti „Stuttgart“ ekipos. Jurgeno Kloppo auklėtiniai su svečiais sužaidė be įvarčių 0-0. Po lygiųjų „Borussia“ su 16 taškų užima ketvirtą vietą. Kur kas įdomesnis futbolo trileris vyko Hofenheime, kur vietos komanda 3-2 palaužė Gelzenkircheno „Schalke04“ klubą. Pergalingą įvartį šeimininkai pelnė 90-ą dvikovos minutę.
2012-11-03

„Bundesliga“: „Borussia“, „Schalke 04“ iškovojo pergales

Sėkmingai šią savaitę rungtyniaujantis Dortmundo „Borussia“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionate iškovojo pergalę. Vokietijos čempionų titulą ginanti Jurgeno Kloopo komanda išvykoje 2-0 palaužė „Freiburg“ ekipą. Abu įvarčius „Borussia“ futbolininkai įmušė antrame kėlinyje. Penktadienį „Hamburger“ ekipa taip pat svečiuose 0-2 įveikė „Ausburg“ klubą. „Esu patenkintas rezultatu.