Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas skinulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas skinulis“.
Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,  Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“,

Sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“: čia vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse

Rugpjūčio 14 d. vyko sporto festivalis „Mink dažniau – gyvenk sveikiau“, kuriame vaikai ir paaugliai varžėsi įvairiose rungtyse, trąsose, estafetėse. Reikėjo važiuoti įvairiomis trąsomis, per lauką, mišką, smėlį. Vaikai buvo suskirstyti skirtingomis amžiaus grupėmis. Estafečių rungtyje reikėjo apvažiuoti kūgį, kitas kliūtis, pravažiuoti griovį. Tėvelius ir vaikus džiugino įvairios pramogos, edukacinės veiklos, viena iš jų – piešyba ant veido, rankų, kuri labai patiko ypač paaugliams.
2021-08-24

Živilė Balčiūnaitė rytoj bėgs su Kenijos atstovais

Rytoj Vilniuje jau ketvirtą kartą rengiamas tradicinis bėgimas "Bėkime kartu su Živile Balčiūnaite". Sykiu tai bus ir atvirasis Lietuvos 10 km bėgimo plentu čempionatas. Tik bėgimo išvakarėse sužinojusi varžoves trisdešimtmetė maratonininkė Ž.Balčiūnaitė neišsigando: "Šis bėgimas bus gera kontrolinė treniruotė. Kovosiu tik dėl pergalės." Mūsų šalies olimpietė kovo mėnesį buvo sunerimusi, kad dėl finansinių sunkumų bėgimas gali neįvykti.
2009-05-23

Paaiškėjo Lietuvos vienos valandos bėgimo čempionai

2008 metų vienos valandos bėgimo Lietuvos čempionato nugalėtoja tarp moterų tapo Kalvarijos atstovė Jadvyga Sinkevičiūtė (14 982 m), aplenkusi kaišiadorietę Justiną Kacevičiūtę (13 792 m) bei Kariną Onufrijevą (13 330) iš Paberžės. Nugalėtoju tap vyrų tapo kėdainietis Aurimas Skinulis (18 232 m), antras finišavo panevėžietis Kęstutis Jankūnas (17 960 m), o trečiąja pozicija tenkinosi Paulius Bieliūnas (17 788 m) iš Kalvarijos.
2008-05-26

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai užsienyje

Latvijos sostinėje sekmadienį vykusiame Rygos maratone (42 km 195 m) Aurimas Skinulis finišavo ketvirtas - 2 valandos 30 minučių ir 42 sekundės. Ten pat Rygoje vykusiame pusės maratone bėgime į pirmąjį dešimtuką pateko du Lietuvos bėgikai: Vitalijus Kašapovas finišavo ketvirtas (1:08:23), o Dainius Šaučikovas - penktas (1:09:12). Daugiau nei 10 bėgikų iš Lietuvos startavo 8-ajame pusės maratono bėgime Bialovieža - Hajnuvka Lenkijoje.
2008-05-19

Paaiškėjo tradicinio Nidos pusės maratono bėgimo nugalėtojai

Nidoje vykusio tradicinio pusės maratono bėgimo, kuris kartu buvo ir Lietuvos čempionatas, nugalėtoju tarp vyrų tapo Aurimas Skinulis iš Kėdainių, distanciją įveikęs per 1 valandą 11 minučių ir 28 sekundes.
2007-10-01

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.
2007-06-04

Kaune baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės

Šeštadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos žiemos pirmenybės. Po šalies čempionato paaiškėjo, kad į Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybės, kurios kovo 2-4 dienomis vyks Birmingeme (D. Britanija) vyks penkiakovininkė Austra Skujytė, sprinterė Lina Grinčikaitė bei trišuolininkas Mantas Dilys.