aurimas naudžius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurimas naudžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurimas naudžius“.

A. Šociko bokso turnyre triumfavo lietuviai

Kaune tris dienas vykusio 14-ojo tarptautinio Algirdo Šociko bokso turnyro nugalėtojais tapo keturi lietuviai - Aurimas Naudžius (dvorio kategorija iki 60 kg), Egidijus Kavaliauskas (iki 69 kg), Daugirdas Šemiotas (iki 81 kg) ir Vitalijus Subačius (iki 91 kg). Didžiausią staigmeną pateikė A. Naudžius, finale 6:3 įveikęs Europos čempionato prizininką Vizgeną Safarjancą iš Baltarusijos.
2010-05-16

V. Milevskis laimėjo pirmąją kovą

Milane (Italija) vykstančiame pasaulio bokso čempionate svorio kategorijoje iki 75 kg trečiadienį Lietuvos atstovas Vladimiras Milevskis nugalėjo marokietį Saidą Rašidį (Said Rachidi). Teisėjai kovą nutraukė antrajame raunde, Maroko boksininkui gavus traumą.
2009-09-02

E. Kavaliauskas pergale pradėjo pasaulio bokso čempionatą

Antradienį Milane (Italija) prasidėjusiame pasaulio bokso čempionate Lietuvos atstovas Egidijus Kavaliauskas (svorio kategorija iki 64 kg) 8:5 įveikė praėjusių pasaulio pirmenybių bronzos medalio laimėtoją 23 metų japoną Masatsugu Kawachį. Beje, po dviejų raundų japonas pirmavo 5:4, tačiau trečiajame raunde geriau kovojo 21 metų kaunietis. E. Kavaliauskas šešioliktfinalyje penktadienį susitiks su 20-mečiu Australijos atstovu Qamilu Balla. Čempionate dalyvauja septyni Lietuvos boksininkai.
2009-09-02

Trijų lietuvių triumfas A. Šociko bokso turnyre

Šeštadienį Kauno sporto halėje šeštadienį baigėsi XII tarptautinis Algirdo Šociko vardo bokso turnyras, kuriame dalyvavo 40 sportininkų iš Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Švedijos bei Lietuvos.
2008-05-18

Lietuviai užsitikrino tarptautinio bokso turnyro Vengrijoje bronzos medalius

Į tarptautinio vyrų bokso turnyro "Bocskai Cup" Vengrijoje pusfinalius iškopė bei mažiausiai bronzos medalius užsitikrino Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai, besiruošiantys dalyvauti (vasario 24 - kovo 2 d.) Peskaroje (Italijoje) vyksiančiame atrankiniame turnyre į Pekino (Kinija) vasaros olimpines žaidynes.
2008-01-18

Paaiškėjo Lietuvos vyrų bokso pirmenybių nugalėtojai

Šeštadienį Panevėžyje baigėsi Lietuvos vyrų bokso čempionatas, kurio aukso medalius atskirose svorio kategorijose iškovojo:48 kg Marius Vyšniauskas - Lukas Kniukšta 34:2351 kg Edgaras Isajevas - Ruslanas Jefremovas RSC Round 254 kg Vitalijus Solovjovas - Pavelas Skaiva 21:1657 kg Aurimas Naudžius - Jurijus Počiavalovas 37:1664 kg Jan Romanovkij - Kęstutis Antanavičius 24:1469 kg Romanas Skerlo - Ernestas Dapkus 20:1275 kg Donatas Bondorovas - Vladimir Milevskij 25:781 kg Daugirdas Šemiotas - Don...
2007-04-21

Lietuvos boksininkams Varšuvoje nesiseka

24-ą kartą Lenkijos sostinėje vykstančiame tarptautiniame Felikso Stammo atminimo bokso turnyre ketvirtfinalyje pralaimėjimus patyrė bei iš tolesnės kovos pasitraukė likę trys Lietuvos atstovai.
2007-03-23

Du lietuviai iškopė į tarptautinio bokso turnyro Varšuvoje ketvirtfinalį

Daugiau nei 100 boksininkų iš 15 šalių dalyvauja 24-ą kartą Lenkijos sostinėje rengiamame tarptautiniame Felikso Stammo atminimo bokso turnyre. Trečiadienį pergales aštuntfinalyje iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko du Lietuvos atstovai, o dar dviem lietuviams teko pasitraukti iš tolesnės kovos. Marius Narkevičius (svorio kategorija iki 60 kg) vienbalsiu visų teisėjų sprendimu (5:0) nugalėjo turką Četiną Ozdemirą, o Daugirdas Šemiotas (81 kg) nesunkiai (20:4) įveikė slovaką Janą Ondą.
2007-03-22

V.Subačius - tarptautinio bokso turnyro Vengrijoje nugalėtojas

Savaitgalį Vengrijoje pasibaigusio 51-ojo tarptautinio "Bosckai Memorial" vyrų bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 91 kg tapo Vitalijus Subačius.2006 metų pasaulio studentų bokso čempionas pakeliui į finalą nugalėjo tris varžovus, o finale jau pirmajame raunde privertė pasiduoti vengrą Joszefą Darmosą.Bronzos medalį svorio kategorijos iki 57 kg iškovojo Aurimas Naudžius, laimėjęs dvi kovas, tačiau pusfinalyje nusileidęs ringo šeimininkui.
2007-01-29

Lietuviai pergalingai pradėjo pasaulio kadetų bokso čempionatą

Rumunijoje prasidėjo pasaulio kadetų (iki 17 metų amžiaus) čempionatas, kuriame dalyvauja 252 boksininkai iš 42-jų šalių, tarp jų ir septyni Lietuvos atstovai. Pirmąją varžybų dieną ringe pergalingai kovojo Mantas Tarvydas. Svorio kategorijoje iki 66 kg M.Tarvydo ir serbo Milorado Mitrovičiaus dvikova baigėsi lygiosiomis 18:18, tačiau pergalė mažaisiais taškais - 72:66 - atiteko Lietuvos boksininkui.